1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לעשן לפני בית ספר

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י idoido, ‏17/10/14.

1. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    כן לצערי אני צעיר זין בכיתה י"ב וכל הזמן חושב על שאחטות
    מה דעתכם שווה לעשן מדי פעם לפני שמתחיל בית ספר ולהתחיל תשיעור מסטול
    או לא שווה תסיכון כי יש מצב שיקלטו

2. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    לך תנסה מה יקרה

3. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    תלוי כמה רואים שאתה מסטול חחח....למשל הכלב שלי כשהוא מסטול ממש כל אחד ייראה, כשהוא מסטול בקטנה הוא צריך להתאמץ קצת כדי לא להיראות...אבל שווה ניסיון תגיד אחר כך איך היה

4. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    אני הולך מסטול לישיבות עם חברים סאחים שלי, עם עיניים חצי אדומות, מצחקק בטירוף והם לא קולטים. לא חושב שמורה בבית ספר תעלה עלייך.

5. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    באמת?! כשהכלב שלי מסתובב עם חברים מסטול מבינים את זה...טוב כי הוא נהייה זורם וצוחק מכלום

6. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    ייאלה ננסה ביום ראשון בבוקר נעדכן אותכם איך היה :weed-sign:
    עיניים אדומות אצלי ממש חחח וכשאני מעשן (אינדיקות) גם כשזה לא בוקר אני כמעט נרדם אז נקווה שלא תגיד לי כל הזמן להרים תראש מהשולחן :)

7. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    תלוי איך אתה שאתה מסטול

8. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    בדיוק...אולי אתה צריך קודם להתרגל קצת

9. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    עזוב אותך "סיכון", אין פה שום סיכון... לא יתפסו אותך אם אתה לא בא באמת פצוץ מהתחת שלך לבית ספר, ולא יודע לשלוט בעצמך כשאתה מסטול. עיניים אדומות זה שטויות, "יש לי דלקת בעיניים", או שתיקח סטילה אם אתה באמת רציני, זה מה שאני הייתי עושה בגילך בסיטואציות האלה.

זאת לא שאלה של סיכון פלילי אלא שאלה של ביצועים אקדמיים. אני תמיד הייתי עושה ראש-שניים לפני הלימודים בתיכון, איכשהוא הצלחתי להחליק את זה ולצאת עם ציונים טובים. אבל כשניסיתי לעשות אותו דבר באוניברסיטה זה הכשיל אותי קשות. השורה התחתונה היא שאתה לא באמת יכול ללמוד כמו שצריך כשאתה מסטול, אז זה השיקול שאתה צריך לקחת בחשבון. האם זה קריטי עבורך כרגע ללמוד ב-100% מהיכולת שלך או לא?

10. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אחי אני בכיתה י"א ואני מעשן כמעט כל יום לפני ביצפר, מדתלק בהפסקות וזה לא לבד זה עם עוד כמה חברים באמת שזה סבבה רק אל תעשן חומר כבד שייעייף אותך לכל היום והכל יהיה בסדר.
    ובשיעור תשתדל שלא לעשות דאחקות עם חבר שלך על כמה שאתם מסטולים ותתרכז בשיעור באמת שלי אישית זה עוזר להתכרז אבל כשאין שיעור חשוב אני יושב עם עוד חבר מסטול בשיעור וצוחקים כל הזמן

וכבר קרה לי שהמורה למתמטיקה קלטה שאני מסטול אבל לא איכפת לה כי היא בעצמה עושה שאכטות והיא יודעת שאני תמיד יושב בשיעורים שלה מסטול אבל כל עוד אני בשקט ולא מפריע לה אז לא איכפת לה

#10 buddy, ‏17/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏17/10/14
  11. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    יש כאלה שיוכלו ללמוד מסטולים וזה גם יעזור להם, תלוי כמה זה עובד עלייך ומפיל אותך. לא חסרים סטודנטים שבאים ללימודים מעושנים וזה עוזר להם. כמה בנאדם רגיל לזה וכמה הסאטלה משפיעה עליו זה מאוד חשוב

12. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    כן, יש לי לא מעט חברים שטוענים שזה דווקא עוזר להם ללמוד. לי אישית זה מאוד מפריע, אפילו עם סאטיבה... זה תלוי גם במקצוע, יש קורסים בפסיכולוגיה ומדעי המוח שדווקא זורם לי לבוא מסטול, אבל דברים כמו חדו"א, אלגברה ליניארית, ובכלל מתמטיקה זה פשוט שואה כשאתה מסטול...

13. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    לאנשים כמוך מתאים ג׳וני בסוף היום :)

14. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    ננסה

ננסה נראה איך היה וזה כולה ספרות ולא אני לא צריך ת100 אחוז שלי השקעה

15. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    מתי יוצא לך לעשות אלגברה ליניארית?
    סתם מעניין :p

16. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    אני דווקא טיפוס של באנגים בכל רמ"ח איבריי, לא מתקרב לג'וינטים :)

@קניידלעך - יצא לי בשנה א' במדעי המוח. סיימתי עם החרא הזה תודה לאל.

17. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    למדתי באנקורי והיינו מורידים ראשים חצי מהשכבה בבוקר במחששה
    שוב זה תלוי בהרבה הרבה דברים.. אופי המורים, אופי הכיתה, האופי שלך, ואיך שאתה מתנהג כשאתה מעשן.
    כשהייתי תלמיד כל ההנהלה ידעה שאני מעשן כל הזמן בבית ספר, אבל לא היו עושים לי כלום כי הייתי לומד טוב והיה לי דיבור טוב עם כל המורים.

18. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    ובמקרה חצי מהמורים באנקורי מעשנים בעצמם..:d

ולנושא עצמו - פותח האשכול, אם אתה מתחת לגיל 18 ואתה מעשן,
    לפחות תעשה לעצמך את הטובה הזאת ואל תעשן לפני בית ספר.
    יש כאלו שזה לא הזיק להם, אך המון אחרים הפסידו את השנה שנתיים האחרונות של בית הספר בגלל זה.
    לעזור לך להוציא ציונים טובים יותר זה לא יעזור-אז למה לא לחכות לצהריים/ערב שאתה חוזר מבית ספר?

השלמת בגרויות וקורסים למיניהם יעלו לך המון זמן וכסף. בעיקר זמן .
    נצל את התקופה הזאת ללמידה כי אחר כך זה פשוט לא בא בטוב בגיל מאוחר יותר.
    קנאביס לרוב לא מאפשר ללמוד כרגיל ב100% . בודדים האנשים שמצליחים וגם - לא בכל מקצוע.

19. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    יש כאלה שזה כן עוזר לי אישית זה ממש עוזר להתרכז ולשבת בשקט ולהבין יותר טוב מה המורה אומרת, תבין שזה אינדיבידואלי ולא על כולם זה משפיע אותו דבר

20. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    בימי הבית ספר לא היו מכניסים אותי בשער אם אני לא אוכל רטלין.. הייתי בעל הפרעות רציניות הייתי מושהה מבית ספר כל שבוע ( לא סוג של ערס כמו שאתם חושבים ) עד שמחלק החינוך אמרו להורים שלי שאם אני לא מתחיל טיפול ברטלין מעיפים אותי מהבית ספר.. ובתור ילד תמים ולא מבין הסכמתי. הייתי מגיע לבית ספר כמו זבוב בלי כנף אחת הולך לצדדים לא מדבר לא אוכל כאבי ראש לא יוצא בהפסקה יושב בכיתה כמו זומבי מדברים איתי אני לא זוכר.. שלא נדבר על ציונים בכלל או ללמוד אבל עיקר יש שקט לא? המנהלת והמורה שמחה. בכיתה י' הרמתי ידיים והתחלתי לחשש.. אז גראס.. בתקופה ההיא.. הייתי מעשן לפני בית ספר ועוד סיגריה באמצע היום אם הייתי מרגיש שאני צריך. בשנתיים האחרונות של התיכון החל שיפור בצורה משמעותית בכל ההיבטים של למידה ומערכת חברתית בבית הספר.. עברתי מכיתת "אומץ" למגמת "מנהל עסקים" עד כדי כך שהמנהלת שמה אותי דוגמא בפני ילדים אחרים בעלי "הפרעות קשב וריכוז" אתם יודעים זכיתי בפרסים המפגרים האלה של השכבה. כי היא חשבה שאני על רטלין כל הזמן.. בסופו של דבר הייתי חייב לספר מה באמת עובד בשבילי ואיך הצלחתי להשתפר בלי הכדורים שהיא חושבת שהם עוזרים.. עשיתי פייסל ונכנסתי לחדר מורים.. פגשתי תמנהלת ואמרתי לה שאני רוצה לדבר איתה על משהו נורא חשוב לי הלכנו למשרד שלה ושם פתחתי תלב אפילו קצת מדומע בעיניים מהתרגשות.. ואז גם חשפתי אותו.. הייתי חייב לספר לה תאמת.. היא צעקה ופרצה מהחדר בריצה.. באותו יום הייתי עצור כבר באופק.. אחרי שהמנהלת התקשרה למשטרה והוציאו לי 400 גרם ירוק מהבית (אז היה שווה איזה 200 שקל) בהאשמות של סחר והחזקה שלא לשימוש.. ועוד ניסו לדחוף לי שידול קטינים לעישון בבית ספר.. וככה נהרסו לי החיים ולא בגלל שעישנתי... חשוב לציין ששבוע אחרי קיבלתי תשובה מפנימיה צבאית מאוד מבוקשת שהתקבלתי אליה. בבית סוהר זכיתי בעוד 2 תיקים על אלימות והמשכתי מבית סוהר לקטינים לבית סוהר בוגרים.. ולא צריך להרחיב עוד.

#20 Sensimilla, ‏18/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏18/10/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!