1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התעלפתי אתמול מישהו יודע למה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Marijuana, ‏18/10/14.

1. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    שלום
    בקיצור עשיתי כמה ראשים והלכתי לישון יותר מאוחר קמתי כבר כמעט בלי סטלה הלכתי לשרותים להשתין וסיימתי התחלתי לראות הכל שחור ומצאתי את עצמי על הריצפה נחנק ועושה תנועות מוזרות עם הידיים והראש עם הרגשה מאוד מוזרה בחזה ובלב
    lol אין לי מושג מה זה היה אבל עישנתי באותו יום הרבה במיוחד לפני שהלכתי לישון.. יש קשר לעישון או שמומלץ ללכת לראות רופא?

2. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    אותו חומר שאתה מעשן תמיד או משהו חדש?

3. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    יכול להיות נפילת סוכר, התייבשות או משהו בסגנון.
    תשתדל לאכול משהו(עדיף "בריא") קצת מתוק ולשתות הרבה.

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    נשמע כמו חוסר מינרלים ואלקטרוליטים בדם.
    אם לא אכלת מספיק טוב ונכון באותו יום ושתית הרבה מים (שדיללו את המינרלים) בעקבות זה שעישנת הרבה , זה מה שקורה בסוף.
    ההרגשה אמורה להתבטא בסחרחורת קשה עד כדי ראייה של "מסך שחור" והעיניים פשוט נופלות להם ואין לך שליטה כל כך , דופק איטי בהחלט ולחץ הדם הפכפך מאוד/ ממש ניתן להרגיש את הדופק פועם בכל הגוף ובעיקר בבית החזה שמרגיש כאילו נלחץ מבפנים החוצה. אמורים גם להרגיש קושי בלנשום כרגיל עד שזה עובר.
    לרוב מלווה גם בהרגשת בחילה .
    התנועות ה"מוזרות" שאתה טוען שעשית, הם מן אותות בלתי רצוניות שהמוח שולח לראש ולגפיים ופשוט יש הרגשה של קצר חשמלי בראש ובגוף. זהו סימן של הגוף לאוטט לך שהוא במחזור רציני ועליך לעזור לו.

אם זה מה שקרה לך ואלו התסמינים, ניתן למנוע זאת ע"י תזונה נכונה שמכילה מספיק מינרלים ושתיית מים בכמות בה הגוף צמא - לא מעבר ולא פחות.
    בנוסף, אם קשה לך להקפיד על תזונה בריאה כלשהי. תקנה תוסף מינרלים ותיקח אותו על בסיס יום יומי.
    או כשקורה מה שקרה לך - להכין משקה עם מינרלים שיחזיר לך את הראש למקום.

מי שלא חווה את התופעה, זה יכול להיות לא נעים.
    תשימו לב כשאתם מעשנים הרבה יש לשתות בחכמה ולהכניס מספיק מינרלים מהתזונה לגוף.
    במיוחד אם אתם נמצאים במקום חם/ עושים פעילות כלשהי תוך כדי.

5. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    אותו חומר השוקו טוב אף פעם לא קרה לי דבר כזה אבל בגלל זה.. מלחיץ...
    יכול להיות באמת התייבשות הייתי צמא אבל שתיתי מלא לפני
    פאנדורה זה בדיוק מה שקרה לי תודה על המידע

#5 Marijuana, ‏18/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏18/10/14
  6. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    אחי פשוט תלך לרופא. יכול להיות שפאנדורה פה איבחן אותך טוב, ויכול להיות שלא, אף אחד כאן לא רופא. אל תפקיד את הבריאות שלך בידי כמה חבר'ה באינטרנט (עם כל הכבוד), תלך לרופא.

אם אתה רוצה את הדעה שלי - החלק שבו התחלת לפרכס על הרצפה ממש לא נשמע כמו מחסור באלקטרוליטים, זה נשמע כמו סוג של התקף.

#6 BigBud, ‏18/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏18/10/14
  7. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    קודם כל, אני מסכים, ההבנה שלי ב"רפואה" /"תזונה" היא רק על סמך ידע שצברתי במהלך השנים ולמידה מטעויות אנוש שלי ושל הסובבים אותי.
    לגביי המקרה הנ"ל אני בטוח במעל ל90% שהסיבה למה שקרה לו היא בדיוק מה שציינתי.
    מחסור קיצוני במינרלים ואלקטרוליטים עלולים להוביל להתקפים שנראים לעין החיצונית כמו אדם שמפרכס למוות.
    המינרלים והאלקטרוליטים נמצאים בכל רקמות הגוף ובזרם הדם. כשיש מחסור ה"התקף" אותו ציינת מתחיל, ואלו התסמינים. אתה מוזמן לחזוק קצת על הנושא באינטרנט.

כמובן שאם זה הרגיש לו רציני(וזה מרגיש) והוא פוחד שזה יחזור שוב, אז מעבר למה שהצעתי שייתייעץ עם רופא המשפחה, אין בזה כל פסול כמובן ואף רצוי. אך מצד שני אין בזה המון תועלת בדיעבד. אלא אם הוא היה עושה בדיקת דם כשקרה מה שקרה.

8. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    אני ילך בכל זאת כמובן אבל בנתיים מעניין לדעת מה זה ואם קרה משהו דומה לאחרים

9. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    קרה לי גם,
    האם קמתה מהמיטה מהר?
    כי אם כן זה התוצאה צריך לקום לא בבום אלה לאט לאט.

10. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    לא באתי לזלזל בך חס וחלילה אחי, אני בטוח שאתה יודע על מה אתה מדבר. אבל לפעמים אנשים משייכים את הסימפטומים שלהם למשהו מאוד פשוט כמו מחסור במינרלים ומגלים אחרי זה שבכלל יש להם גידול במוח. בגלל זה חשוב לראות רופא ולעשות בדיקות.

11. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    גברים רגישים בסוף השתנה, בטח באמצע הלילה, הכל בסדר חביבי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!