1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תרופה

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י agam, ‏18/10/14.

1. agam

agam חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אני מעשנת חום ולפעמים לפעמים ירוק(ירוק עושה לי חשמל בכל הגוף אז פחות אוהבת) וברגע שאני מעשנת הזה כל הגוף נרגע וגם המערכת העצבית של המעיים שלי כי אני סובלת מתסומנת המעי הרגיש רציתי לדעת איזה חומר משתחררים בעת העישון ואם יש את אותם חומרים האלה בכדורים ברפואה הקובציולנית,כי בעקבות המצב שלי אני מטופלת בכדור שמרגיע את המערכת העצבית.וזה גורם לי לעצירות וזה לא טוב לי. אשמח לקבל תשובה מדוייקת תודה לעונים.

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    החומרים שמשתחררים הם בעיקר Thc וcbd.
    כמוני כמוך, סובל גם מתסמונת המעי הרגיש/רגיז .
    ברפואה הקונבנציונלית יש שלל כדורים אשר ניתנים לסובלים ממעי רגיז,
    חלקם עובדים על התנועות הפריסטליות של המעיים ולכן מורידים את רמת ההתכווציות הבלתי רצוניות,
    חלקם עובדים בכלל על המוח ונועדו להרגעה של המערכת העצבית כמו כדורי ssri, snri ועוד'.

אני אישית מעולם לא ניסיתי אף אחד מהכדורים הקונבנציונלים מהסיבה שציינת - תופעות לוואי.
    עצירות יכולה להיות לא נעימה לפעמים ואני אישית מעדיף לברוח ממנה.

קנאביס אכן עוזר למעי רגיז יותר מכל דבר אחר, אך חשוב שזה יהיה זן קנאביס או חשיש כלשהו שמכיל cbd(החומר הרפואי והמרגיע) בכמויות מספיקות. בעקרון להוריד כאבים רציניים של מעי רגיז חייבים שילוב של thc ושל cbd (כמו בכל מה שעישנת עד היום) . cbd לבדו אינו עוזר לכאבים בזמן התקף, אך הוא מעולה כאשר ניתן למניעה.
    זאת אומרת שאם בכל בוקר תיקחי שמן עשיר בcbd במקום הכדור הקונבנציונלי - את תימנעי מהמעי להיות רגיש .

מעי רגיז זה תופעה שקורת בגלל המוח בעיקר. cbd מרגיע את המוח ואת המערכת העצבית ולכן האותות שנשלחים מהמוח למעיים הם רגילים ולא גורמים לעווית במעיים.

3. agam

agam חבר חדש

לייקים:
    0
    יש תרופה שאפשר לקנות שמכילה את החומר שציינת או את החומרים שציינת,

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    לא יודע אם ממש הבנת אותי כי את עדיין מבקשת תרופה שמבוססת על קנאביס בעצם.
    אנחנו חיים בישראל - ככה שלא! בארץ לא, אך ניתן להזמין מחו"ל שמן / טיקטורה של cbd.
    אין וודאות לגביי זה שההזמנה אכן תגיע אליך בסופו של דבר.

5. agam

agam חבר חדש

לייקים:
    0
    ואיך יכולים להשיג רשיון יש לך ידע בזה?

6. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני גם צריך לצרוך קנאביס על מנת לטפל בהפרעת חרדה שיש לי, מה שאני צריך לקחת זה cbd וזנים שיש להם מעט cbd לא עוזרים ככה שאני חייב ריכוז בינוני - גבוה בזנים שאני צורך.
    יש שמן שמיוצר מזרעי קנבוס והוא חוקי בארץ, אין לי דרך לשים אותו פה אבל חיפוש בגוגל של cbd ולידו אות בעברית תמצא את האתר. אני מתכנן בקרוב להזמין משם ולא מחו״ל כי אסור להזמין שמן cbd אלה שמן האמפ וכבר יש אותו בארץ ככה שאני לא רואה סיבה להזמין אותו מחו״ל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!