1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בדיקה משטרתית

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mr.Weed, ‏17/10/14.

1. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אתמול ישבתי עם חבר שלי (לא מעשנים) ועצרה לידינו ניידת, קרא לנו שוטר שאל מה השמות שלנו, מספרי זהות וכתובות. באותו זמן היו לי לדרמנים על החגורה שהתבררו כלא חוקיים לנשיאה. בקיצור ביקשו להוציא את כל מה שיש בכיסים ולהניח על ספסל שאלו אותנו איפה אנחנו לומדים (לא היו עלינו סמים) בסוף הלכו ושאלתי אם יעשו לי משהו בגלל הכלים...השוטר אמר שאני אחזיר אותם לבית ולא ייצא איתם והלך. נראה לכם שעכשיו יש להם אינדיקציה לעשות לי איזה חיפוש בבית או משו אחר?

נ.ב. אני גר ביישוב לא בעיר, אם זה משנה

#1 Mr.Weed, ‏17/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏17/10/14
  2. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    לא נראה לי שכן... יש להם מספיק אנשים לרדוף אחריהם.
    וגם אם כן, אתה לא צריך לדאוג יותר מדי כי לפי מה שהסברת אין לו חשד סביר, מה שאומר שמבחינה חוקית אסור להם לעשות חיפוש עליך/בבית שלך.

3. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    כלים שכנראה אסור להסתובב איתם מבחינה חוקית הם לא חשד סביר? ראוי לציין שלא היה לי מושג מזה, הסברתי לשוטר והוא הבין

4. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    ממש לא חשד סביר... גם כל הסיפור הזה של "כלים שאסור להסתובב איתם" נשמע לי קצת הזוי.
    לפי דעתי אין לך בכלל מה לדאוג, אבל נחכה לתגובות של אחרים.

5. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    אין לך מה לדאוג, נראה לי הוא סתם ניסה להפחיד או משהו

6. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    הוא ניסה להפחיד זה בטוח, נראה כאילו זו השיטה הקלאסית שלהם. השוטר השני אמר לו ״תעשה להם בדיקה״ והוא אמר תרוקנו כיסים וכל זה

7. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    חשד סביר זה שיש לשוטר מידע מודיעיני מדוייק או שהוא ראה אותך עם נשק או סם מסוכן

עכשיו לסכין
    אולר שהלב שלה לא עולה על 10 ס"מ ולא ננעלת אז מותר להסתובב איתה ברחוב ובמידה ועוצר אותך שוטר חובה עליו להוכיח שהסכין למטרה לא כשרה
    אם הלהב של האולר עולה על 10 ס"מ או שננעל אז דינה כסכין ובמידה ועוצר אותך שוטר אז חובה עליך להוכיח שהסכין למטרה כשרה

8. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    או שהשוטרים ידעו בדיוק מה הם הכלים (איזה כלים הם מכילים) או שהם סתם לא טרחו לבדוק אותם, כי שתיהם חוקיים (לא עולים על 10 ס"מ, בדקתי)

#8 Mr.Weed, ‏19/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏19/10/14
  9. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    עכשיו שאני קוראה את זה שוב אז טכנית החוק לא מציין עם מותר להסתובב אם זה ברחוב הוא רק מציין על מי חובת ההוכחה
    ואני לא רואה שוטרים מתחילים לבדוק אם הסכין כשרה או לא הם יראו לפי העין עם זה מאיים לדעתם או לא ולפי זה יחליטו

10. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    מה השטות הזו אז יעני שוטר יכול לקבוע שכלי מסוים הוא לא חוקי רק כי הוא נראה לו ככה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!