1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לגליזציה במדינת ישראל ??

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י y-weed, ‏19/10/14.

1. y-weed

y-weed חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום לכולם ..
    אחת השאלות המענינות ביותר בקרב צרכני קאנביס בישראל זה האם אי פעם ינתן לאזרחי המדינה קאנביס למטרות הנאה ולא למטרות רפואיות בהכרח
    אני חושב שאנחנו חיים במדינה דמוקרטית בפעם האחרונה שבדקתי ישראל עדיין נחשבה כמדינה דמוקרטית .
    דמוקרטיה= שלטון העם
    כן כן שמעתם נכון אנחנו שולטים אני אתה הבוס שלך אמא שלי וגם כנראה שעוד המון אנשים אחרים .. אנחנו אלה שיכולים לגרום פה לאיזשהיא התקדמות בנושא בלגליזציה במדינת ישראל.
    נכון יש פה בישראל המון הפגנות שמי שמבלה במגזין הרבה זמן יודע שהיו ושיהיו.
    עכשיו לי עלה רעיון אחר לגמרי אני לא יודע עדיין אם ניסו את זה בישראל אבל שמעתי על איזה מדינה שככה הלגליזציה התחילה שם (אני לא זוכר כרגע איזה מדינה ) אבל הם אספו את כל האזרחים שאין להם בעיה עם עישון קנאביס ואמרו להם רק לחתום על עצומה קטנה וככה אספו המון המון חתימות של המון המון אזרחים.
    וזה חברים וחברות דמוקרטיה בהתגלמותה העם הוא זה שיחליט , אני רוצה לעשות עצומה כזאת ואני לא חושב שאצליח לעשות את זה לבד לכן פניתי להנהלת האתר מגזין עם כיוון שתעזור לי ולעצמם כמובן .
    אני מאד מקווה שזה יצליח ומי שרואה חורים ברעיון שלי שיכתוב אותם בתגובות אני רוצה לדעת על מה עדיין לא חשבתי בנושא .. ואם אין לכם אז סתם תרשמו עם הייתם חותמים על עצומה כזאת.
    תחשבו שנוכל להגיע למספר חתימות די גדול עם פירסום והסברה נכונים וככה להגדיל את הסיכוי בצורה משמעותית ללגליזציה במדינת ישראל.
    השאכטה החוקית קרובות מתמיד

מה שלא זוכרים לא קרה (פיטה 2014)

2. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    לעבור את אחוז החסימה > להכנס לקואליציה > לגייס הרבה חברי כנסת שיצביעו בעד.
    לעבור את שלושת ההצבעות, וסיימנו.
    נשמע כל כך פשוט... אבל עד שלא תהיה מפלגה רצינית שתומכת בזה, לא תהיה ליגליזציה.

3. y-weed

y-weed חבר חדש

לייקים:
    2
    אוקי בחור אופטימי ... שמע אם תיהיה איזה עצומה לא רשמית של מדינת ישראל אלא משו שאנחנו נארגן ויהו שם 100,000 חתימות אפחד לא יוכל להתעלם מזה אתה מסכים איתי ?!

4. Biggie

Biggie חבר חדש

לייקים:
    2
    זה כלום לעומת 8 מיליון אזרחים במדינת ישראל

5. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    זאת לא שאלה של "האם", זאת שאלה של "מתי".

6. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    בקלות יתעלמו מזה. אין לזה שום לגיטימציה חוקית... אתה חושב שלא יודעים שהרבה יותר מ-100,000 מעוניינים בליגליזציה?
    זה יעבוד רק מבפנים, לא מבחוץ.

7. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    חבר'ה, אני חושב שאתם מתעלמים מעניין קטן אחד...מדינת ישראל היא לא מדינה דמוקרטית במצב, אלא דיקטטורית. השלטון מחליט על הכל, ויש מספיק תומכי לגליזציה גלויים כדי להזיז הרבה,אבל השלטון מעלים הכל. בינתיים אנחנו מדברים איתם בשפת ההיגיון, בעוד הם יבינו אך ורק את שפת הכח. לעמוד מול הבית של ביבי זיבי ולצעוק "העם רוצה קנאביס חוקי" ולהוציא לו כל מני עובדות חיוביות על הצמח לא יעזור, גם לפרסם דברים חיוביים לא יעזור. רק כח יעזור, כח ופעולה בלתי חוקית של האזרחית למען הלגליזציה...הרי אתם רואים, כמעט כל מתנגד בממשלה יודע כמה קנאביס טוב ואולי אפילו משתמש בו, היגיון לא מדבר אליהם, רק כח! להשתמש בכח ופעולה בלתי חוקית (לאו דווקא רק של עישון מריחואנה בפומבי) זה חלק מהדרך..שני לילות באנגים ועוד פה ושם אירועים עברו...משהו זז?

8. y-weed

y-weed חבר חדש

לייקים:
    2
    שמע למדינה תמיד יהיה יותר כח ממך אם אתה היית בצבא בטוח שמעת את המשפט אם תשתין על הצבא אתה תטבע ...
    המדינה יותר חזקה ממך בקטע של כח ובגלל זה לפי דעתי כח הוא לא תשובה לשום דבר ..
    צריך לעשות את הדברים בדרך הנכונה וככה אנחנו נגיע לתוצאות אולי זה יקח זמן אבל זה שווה את זה

9. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    באמסטרדם זה לא עבד ככה. באמסטרדם זה עבד בשיטת "כולם כבר עושים את זה אז החוק לא תקף".
    אנשים עשנו ברחובות, והתופעה הייתה הרבה יותר מדי גדולה בשביל שיעצרו אותה.

10. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אז....למה אנחנו לא לוקחים מודל לחיקוי מהמדינה שהכי דומה לנו ומריחואנה חוקית בה?

11. y-weed

y-weed חבר חדש

לייקים:
    2
    מדינת ישראל רחוקה שנות אור או יותר נכון מיליוני שנות אור מאירופה בכלל ומאמסטרדם בפרט ..
    הייתי באמסטרדם לאחרונה וראיתי שם כמה אנחנו רחוקים מהם בליברליות המוחלטת שיש שם אנחנו לא אמסטרדם אנחנו חיים במדינת ישראל וככה הדברים לא יעבדו אם נצא כולם לרחוב ונעשן גויינט זה יהיה יום שירשם בהיסטוריה בתור יום שכולם שמו זין על החוק .. אני לא חושב שלשים זין על החוק זה בסדר כי אם אנשים יבינו שאם הם רוצים לעשות משו שאינו חוקי לחוקי זה פשוט לעשות אותו בפומבי זה יהיה ממש גרוע , יהיה פה תוהו ובוהו מטורף ובלתי נשלט

12. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    חברים לגליזציה זה הרבה יותר קל ממה שאתם חושבים. לא מצריך אפילו להיכנס עם מפלגה חדשה לכנסת. אפשר להצביע מבחוץ, אפילו מבלי לבצע הסברה בנושא או ללכת להפגין. להלן המדריך לתומך לגליזציה שרוצה תאכלס להזיז משהו:
    צעד ראשון, להבין מה זה אומר: התפקדות לכנסת. (למי שלא יודע מה זה אומר, שיעזר בגוגל, מנגון פשוט, חוקי וזול להשפעה מרחיקת לכת על "אידיאולוגיות" של חברי כנסת).
    צעד שני, בחר ח"כ שתומך בלגליזציה בגלוי ותמוך בו בפריימריז וככה תחזק אותו באופן ישיר (ועל הדרך תעביר מסר לשאר הח"כים, והמסר הוא: מי שתומך בלגליזציה מקבל תמיכה רחבה מהציבור). איך בוחרים ח"כ? -פשוט מאוד. כרגע יש לנו בישראל שני ח"כים שתומכים בלגליזציה באופן מוחלט וגלוי ואלה משה פייגלין (ליכוד) ותמר זנדברג (מרצ). במידה ואתם נוטים ימינה התפקדו לפייגלין, במידה ואתם נוטים שמאלה התפקדו לזנדברג, במידה ואתם אנשי מרכז.. טוב פשוט תצטרכו להחליט בעצמכם.

וככה בעצם, בשני צעדים פשוטים שאפשר לבצע מהמחשב בבית במשהו כמו 5 דקות מקסימום, בעלות של 50 ש"ח, אתם מבצעים את הצעד הכי משפיע שאזרח יכול לעשות על מנת לקדם את הלגליזציה בצעדי ענק בכל פעם שיש פריימריז.
    למי שעדיין לא מבין על מה אני מדבר, צירפתי סרטון הסברה קצר וקולע (ופשוט!) : https://www.youtube.com/watch?v=tDI5rTqZpCg

13. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    עם זאת, בהמשך לתגובתי הקודמת, אני חייב לציין שכל צעד שעושים מעבר להתפקדות הוא ברכה. החל מתמיכה שוטפת במגזין קנאביס, נוכחות באירועי מחאה ועד להסברה בין אישית, חברתית וציבורית.
    שבוע טוב חברי הסטלנים. תבינו שלגליזציה זה לא תהליך מסובך מדי. ממש לא. היא אפילו מחכה מעבר לפינה (כבר שנים!) מחכה שנעשה את השינוי הפשוט הזה בדרך שבה אנו פועלים (אם בכלל) כדי להביא אותה. למי שנחשב לסטלן-עצלן גמור, הבאתי לכם שיטה חזקה מאוד לתמוך בלגליזציה מבלי לזוז מהספה. (ראו הודעה קודמת ^ )
    peace

14. magic mushroom

magic mushroom חבר חדש

לייקים:
    0
    גאנגהמן תודה רבה
    כרגע היתפקדתי אני ואישתי בהיתפקדות זוגית בעלות של 96 שח לשנה
    השאלה איך אני יכול להשפיע ולבחור במועמד שאני בוחר במקרה שלנו פייגלין

#14 magic mushroom, ‏20/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏20/10/14
  15. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    פריימריז בד"כ יש רק חצי שנה לפני שיש בחירות.

16. y-weed

y-weed חבר חדש

לייקים:
    2
    מגניב לא ידעתי על זה שמח שאתה פה כדי להגיד לי על זה ויאלה תמר זנברג !!

ותמיד תזכור מה שלא זוכרים לא קרה

17. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    עצומה התפקדות הפגנות, הכל יכול לעזור!
    לדעתי גם כסף יכול מאוד לעזור....
    אם הייתה עמותה/אגודה ללא מטרות רווח שכל חבר שנרשם משלם 100 שקל בשנה (שזה פרח או בוף קטן) היה יכול להיות המון כסף שמוקדש למטרה הזו בלבד ואני אשאיר לכם לעשות את החשבון.
    שנה שעברה כמעט עשיתי את זה אבל בגלל שאני לומד לצערי אין לי זמן לזה. אגב, זה ממש פשוט. רק צריך חמש חברים שיפתחו את האגודה ויש חברה שמשלמים לה איזה 3000 שקל ויש לכם ארגון ללא כוונת רווח שמספר החברים בה רשום במדוייק ככה שאין פה זיופים וזו למעשה גם עצומה.

18. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    רעיון חזק, אבל איסוף התרומות לשם יפגע באיסוף התרומות למגזין. שהוא כלי חזק ומוכר כבר המון זמן. לפי דעתי אפשר לפתוח בפרוייקט כזה בשיתוף עם המגזין. משהו שיכלול דו"ח הוצאות מפורט + הכנסות פרטני + טוטאל כמה אלך לאן ולמה.. ככה בשביל האמינות :)

19. y-weed

y-weed חבר חדש

לייקים:
    2
    אין לי בעיה בכלל פניתי למגזין אבל עדיין לא קיבלתי תשובה מהם :(

20. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    מנהלי מגזין קנאביס, עולים פה רעיונות נהדרים בכל יום לקידום התהליך לשמו הוקם האתר הזה. נשמח להתייחסות ולדעת מה אתם חושבים! :d

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!