1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לעשן לפני בית ספר

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י idoido, ‏17/10/14.

1. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    וואו אני ממש מצטער לשמוע גבר
    לפחות הייתה אמיתי והיו לך תביצים להגיד את האמת כל הכבוד לך על זה.
    אז אני הבנתי מכל הדיון הזה שעדיף לעשן אחרי בית ספר או בחלונות.
    תודה רבה לכם

2. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    ברור שעדיף לעשן רק אחרי בצפר אין פה ספק...לחשוב שהחיים יכולים להיהרס בגלל גראס, ולא בגלל עצם השימוש...פשוט עצוב

3. magic mushroom

magic mushroom חבר חדש

לייקים:
    0
    בעיקרון זה תלוי בך אם אתה מרגיש שזה עושר לך כמו לSensimilla אז וואלה עם זה שאתה עדיין ילד תהיה תמיד אם יד על הדופק לא להיסחף כי ברגע שאתה מפתח סיבולת השם ישמור
    אני חושב באופן כללי אל תעשן אם אחר כך אתה תהיה צריך להיראות לא מעושן כמו עבודה לימודים וכו
    ואל תשכח את הפאק של הזיכרון לטווח קצר ניראה שבלימודים צריך לזכור קצת.. (הרבה זמן עבר)

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    למה לקשר סיבולת למשהו רע? אני הייתי מעשן ממש קצת ונהיה מסטול ועכשיו אני יכול לעשן לבד כמה ג׳וינטים בכיף, חוץ מהוצאות גדולות יותר זה לא אמור להזיק וגם את ההוצאות אני מקטין בזה שאני לא מעשן כל יום ובתאכלס אני מפסיק מידי פעם כי פשוט לא בא לי (שזה מראה לך שלא מתמכרים לזה, בכל אופן הרוב לא מתמכר לזה)

5. yavesh

yavesh חבר חדש

לייקים:
    0
    תלוי מה המטרות שלך בחיים ומה הפוטנציאל שלך.
    אם אתה רוצה שיצא ממך משהו אל תעשן בכלל בתקופה של בי"ס ובגרויות, אין על מה לדבר בכלל.
    אם אתה רוצה כל החיים שלך להיות אפס מאופס או שגם ככה אין לך פוטנציאל ולא יצא ממך כלום (כמו הרבה אנשים שכותבים כאן, כל אילו שלא יודעים להתבטא ולא לכתוב עם כל טעויות הכתיב שלהם, בספק אם פתחו ספר בחיים שלהם) אז תעשן לפני, תוך כדי ואחרי בי"ס. לפחות תהנה בתקופה הזו.
    אל תקשיב למטומטמים או לילדים הקטנים שיש להם עדיין חלב על השפתיים. לא יעזור לאף אחד כאן - תעשן והפוטנציאל שלך להצליח ירד.
    מניסיון.

6. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    תעשן תעשן תעשן... אם תקח כל שאכטה שלך כמו ביט של מוזיקה קצב המנגינה ינעים לך ת'רגעים, אל תשים זין על אף אחד - כשהסטלה תופסת פיקוד, תכנע לה... זה טובבב... תזרוםםםם...

7. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    תודה,
    אני מבין ושאלתי שאלתי מפגרת.

8. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אח שלי הגדול עישן כל התקופה של התיכון בבית ספר והיום הוא עובד כמהנדס תוכנה, אני מעשן משנה שעברה והציונים שלי רק עלו מאז.
    יותר קל לי ללמוד מסטול, זה מרכז אותי, זה עוזר לי להקשיב יותר טוב, פתאום לא כזה קשה לי לכתוב עמודים על גבי עמודים בשיעור אחד.
    זה שעלייך זה השפיע לרעה לא אומר שזה משפיע לרעה גם על אחרים, קנאביס לא מוריד את הפונטציאל להצליח (כל עוד לא מגזימים), זה עדיף על נערים שמשתכרים כל סופ"ש בהרבה.
    עשו מחקר בנושא וגילו שמעשנים מצליחים יותר (המורה שלי לפסיכולוגיה הראה לי את המחקר).
    תבין שזה אינדיבידואלי ואם משהו משפיע בצורה מסויימת על אדם מסויים לא אומר שתהיה אותה השפעה על אדם אחר.
    אגב, אני מעשן כבר קרוב לשנה, בחודשיים האחרונים אני מעשן כל יום (לפני זה לעיתים קרובות) והצורת כתיבה שלי סבירה+ אני מניח, הרי אני לא מורה ללשון :p
    בכל מקרה, מצטער שקנאביס הרס לך את החיים על ידי כך שהוא הוריד את הפוטנציאל שלך להצליח (אלא אם כן אתה סתם לוזר שתפס טרמפ והאשים את הקנאביס באי-הצלחה שלו, אם כך אז אתה לא יותר טוב מהאנשים שנלחמים שלא תהיה לגליזציה בארץ) אבל אח שלי הוא דוגמא טובה מאוד לכך שקנאביס לא בהכרח הורס את הסיכויים שלך להצליח.

9. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    עדיין מחכה לעדכון

10. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    לא יודע מה הבלבולי מוח על שלעשן מוריד את הפוטנציאל להצליח לא חסרו מצטיינים שהיו בשכבה שלי שהיו מעשנים וחלקם אפילו על בסיס קבוע

11. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    קנאביס משפיע על כל בנאדם אחרת לגמרי. לצורך העניין, כשהכלב שלי מסטול מאוד הוא לא מצליח לדבר נורמלי והוא מאבד קורדינציה, אבל אני יודע שאצל כלבים אחרים זה לא ככה (גם אחרי שמתרגלים לקנאביס), אז כנראה שטעיתי, יש אנשים שבשבילם זה בסדר ואפילו טוב לעשן לפני ובלימודים. קנאביס לא עושה שום דבר, אני חוזר, שום דבר רע. אם בנאדם מעושן לא עובד ובטלן זה בגלל האופי שלו. הקנאביס לא דופק כלום, הוא רק מחזק ומעורר אצל חלק קטן מהאוכלוסיה, ואותו הדבר מגביר את המוטיבציה אצל החלק השני.

12. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כלב מדבר?
    כנראה שיש למישהו חומר ממש טוב.

13. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אל תסתכל עליי אני כבר בוכה מרוב יובש

14. טלמסקה

טלמסקה חבר חדש

לייקים:
    0
    ילד אתה לא צריך לעשן בכלל!!!
    מה הולך פה?
    1אתה עובר על חוקי הפורום
    2. בנתיים תקרא מחקרים זה לא הכי טוב להתפתחות התקינה של המוח מתחת לגיל 22 .
    3 יהיה לך ים זמן לעשן אחרי הצבא.
    מכל הלב עזוב את זה עכשיו, לא לפני בית ספר! ולא אחרי!
    עד אז כבר תהיה לגיליזציה:)

15. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    לא עשיתי את זה בסוף אחי,
    אני יושב מחר עם חבר.
    זה לא שווה את זה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!