1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מישהו פעם עישן פה את הצמח סלביה דירוניום משהו כזה ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י הרצל, ‏22/10/14.

1. הרצל

הרצל חבר חדש

לייקים:
    0
    אמרו לי שזה נותן הזיות מפחידות אז בגלל זה אני לא יודע אם לנסות מעניין אותי אם מישהו ניסה פה או שמבין בצמח הזה שיסביר לי בבקשה תודה מראש :)

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אני ניסיתי.
    קניתי פעם 2 גרם זה הגיע בשקית עם zip lock (כמו באריזת פילטרים בקיצור), מעשנים את זה בבאנג רצוי לשרוף עם מצית טורבו על מנת לנצל את מירב החומר הפעיל.
    עצה אישית היא פעם ראשונה לעשות ראש של x10 שזה מנה רגילה ואם זה לא משפיע עלייך חזק אז לנסות x20, על כל אחד זה משפיע אחרת אבל אם עושים הכל נכון אמורים לקבל הזיות, יש שאומרים שזה הסם ההזייתי החזק ביותר אבל אני חושב שזה נכון רק לגבי הx60 ומעלה כי כשניסיתי את הx10 זה רק שינה לי את המחשבה, עשה קצת הזיות.. זה לא שלח אותי לעולם אחר או משהו בסגנון, היה איתי חבר שראיתי שעל הפנים שלו כתובים כל מני דברים והוא היה צהוב והוא זהר.. החדר התפצל לשני חלקים (כבר לא זוכר מה בדיוק היה שם) ובקיצור הכי חשוב זה שיהיה מישהו שישמור עלייך.

#2 buddy, ‏22/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏22/10/14
  3. הרצל

הרצל חבר חדש

לייקים:
    0
    בחיים שלי לא עשיתי באנג אחי חח אם אני יעשה באנג פעם ראשונה אם החומר הזה נראלך שזה ישרוט אותי ? ואם עושים את זה אני ועוד חבר אבל שתינו גם צריך מישהו שישמור ? מה זה עד כדי כך חשוב ? בחיים לא ניסיתי שום סם חוץ ממריחואנה וגם זה רק בשנה האחרונה בתדירות נמוכה יעני פעם בחודש חודשיים אתה מבין למה אני מפחד .. תודה מראש אחי

4. הרצל

הרצל חבר חדש

לייקים:
    0

בחיים שלי לא עשיתי באנג אחי חח אם אני יעשה באנג פעם ראשונה אם החומר הזה נראלך שזה ישרוט אותי ? ואם עושים את זה אני ועוד חבר אבל שתינו גם צריך מישהו שישמור ? מה זה עד כדי כך חשוב ? בחיים לא ניסיתי שום סם חוץ ממריחואנה וגם זה רק בשנה האחרונה בתדירות נמוכה יעני פעם בחודש חודשיים אתה מבין למה אני מפחד .. תודה מראש אחי

5. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    תקשיב מה תעשה, קודם שהוא יפיל ראש ואתה תשמור עליו ואז אחרי 10 דקות שיעבור תפיל אתה ראש והוא ישמור עלייך.
    אתה לא תשתעל מזה ואין מה לפחד מזה כל עוד אתה לא מגזים וקופץ ישר לx60 ודברים כאלה..תתחיל בקטנה ותראה איך זה עובד.

6. הרצל

הרצל חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב אחשלי תודה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!