1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בקשר לגלגול

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י theSmilingOne, ‏27/10/14.

1. theSmilingOne

theSmilingOne חבר חדש

לייקים:
    0
    אני אמור לקבל חשיש השבוע (אמן), בחיים לא יצא לי לגלגל ג'וינט (עד עכשיו עישנתי מה שאחרים גילגלו לי ) ואין לי מושג בכלל איך מה שאני מקבל אמור להיראות (החשיש עצמו)... אני לא רוצה שירמו אותו, אשמח לעזרה ממכם איך החשיש אמור להגיע, כמו שירוק מגיע? גושים כאלה קטנים?
    נגיד אני מקבל את זה, איך אני יודע את הכמות שאני צריך להכין בשביל ג'וינט, ובכללי מה אני צריך בשביל זה? צריך את הקופסא הזאת שמפרקת את זה לחתיכות יותר קטנות (העיגול הזה שמסובבים)?
    מאיפה אני קונה נייר גלגול?

אני חייב להוסיף טבק לחשיש? אני ממש לא רוצה כי זה לא בריא.. הייתי רוצה לעשן נקי... אפשר לעשן חשיש נקי? הבנתי שקשה להדליק אותו בניגוד לירוק נקי.. אם חייב טבק, מאיפה אני קונה?
    חובה לקנות פילטרים? הם מגיעים מוכנים? ראיתי ביוטיוב סרטונים שמראים איך לגלגל ולא שמו שם פילטר (גלגלו ירוק..)...

עוד שאלה: לכמה ג'וינטים בערך יספיק גרם אחד?

בקיצור המון שאלות,אני לא מעשן סיגריות אז אין לי ניסיון עם זה, אבל אני מאוד אודה למי שיעזור לסחי כמוני :)

#1 theSmilingOne, ‏27/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏27/10/14
  2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אם אתה מעשן מתחיל הייתי ממליץ על לשים גרם אחד על 2 סיגריות טבק. מאיפה אתה קונה אותו? בכל קיוסק מוכרים סיגריות.
    לגבי כל תחום הגלגול ושאלותיך(סרטון ישן וישראלי שמראה איך להכין "קססה" של חשיש וג'ויינט):
    https://www.youtube.com/watch?v=rKYSTJItS48

ישנם מגוון שיטות לעישון חשיש ללא טבק .
    הפשוטה מבינהם היא לפורר חתיכות קטנות מהחשיש ולשים על רשת בתוך פייפ ולעשן.

3. theSmilingOne

theSmilingOne חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל תודה רבה על התשובה.
    הסרטון מאוד עזר לי אבל יש לי כמה שאלות שנשארו לא פתורות..

1) חשיש נראה בעצם כמו הגוש הזה בסרטון? כמה גרם יש בגוש הזה בערך? (אני מנסה ליצור לי איזה אמת מידה שאני ידע להבין).
    2) לא הבנתי איך אומרים שזה לא ממכר אם אנחנו לוקחים טבק עם ניקוטין ושמים אותו בתוך הג'ויינט, הרי זה כל מה שממכר בסיגריות... הייתי מאוד מעדיף להימנע מזה אבל בלי להסתבך יותר מידי (אני לא מתכוון לקנות פייפ ולהתחיל לעשות דברים כאלה, אני שומר על זה בינתיים ספונטני בלי יותר מידי מחויבות והשקעה)
    3) אני מבין ממה שאתה אומר שכנראה בשביל לעשן ג'וינטיים של חום אני יהיה חייב להוסיף טבק.. מה עם ירוק? הבנתי שהוא עולה יותר אבל אם זה מוריד את הבעיות הבריאותיות של הטבק שאני ממש רוצה להימנע מהם זה עדיף, לא?
    4) לא הבנתי עדיין איך הופכים את החשיש מהגוש החום הזה לאבקה..
    5) ממה מכינים את הפילטר? הוא גלגל שם נייר, יש לזה איזה שיטה מיוחדת ? כי בפילטרים שעישנתי עד עכשיו ראיתי תמיד צורה של w ואני לא מבין איך זה...
    6)הכמות חשיש שהוא שם בתוך הטבק בסרטון זה גרם אחד?

סליחה על החפירה מקווה שתמצא זמן לענות :)

#3 theSmilingOne, ‏27/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏27/10/14
  4. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    אחי אצבע של מאה זה בערך 2.5 גר אם אתה משלם על גר מאה זה כבר עוקץ

5. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    אה כמה אתה משלם?

6. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    ואתה יכול לקנות תחליפים לטבק חפש על זה קצת..
    כשאתה מחמם בוף הוא ניהיה רך ואתה יכול למרוח אותו על הטבק וחפש ביוטיוב מדריך לעשות פילטר לגוינט

7. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    אבל עזוב אותך אל תעשן תזבל הזה חפש כיוון לירק

8. theSmilingOne

theSmilingOne חבר חדש

לייקים:
    0
    תאמין לי חיפשתי הרבה.. כל מה שמצאתי זה חום (שאלה שמוכרים טוענים שהוא איכותי).
    ירוק עולה יותר נכון? כמה יותר? אפשר להדליק אותו בלי טבק? הוא נותן אותה סטלה?
    ואם יש לך כיוון בחיפה או באזור דבר איתי בפרטי :)

עריכה: קראתי עכשיו באתר שהמחיר באזור שלי הוא סביבות ה100 ש"ח לגרם. אם אני מעשן אותו נקי זה יצא לי כאילו 100 שקל לפאקינג ג'וינט אחד? o_O

9. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    ג'וינט נקי יוצא בערך חצי גרם, וזה הרבה יותר מדי... חצי ג'וינט של חומר נקי יביא לך סטלה לא רעה בכלל. עם באנג/אידוי תוכל להשיג תוצאות טובות יותר עבור אותה כמות של חומר.

10. theSmilingOne

theSmilingOne חבר חדש

לייקים:
    0
    אז לעשות ג'וינט מחצי גרם ירוק נקי בלי שום דבר חוץ מזה יספיק? שוב, אני לא רוצה להתעסק בדברים המסובכים האלה יותר מידי, אני גר עם ההורים ואני לא רוצה להתחיל להביא מכשירים הביתה ולהתעסק בכל מיני דברים כאלה, זה לא פרקטי לי..

כיוון לירוק בחיפה אולי? :)

11. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    אח שלי אני לא מעשן פשוט יש לי ידע נרחב בנושא אתה מבין אחי

12. theSmilingOne

theSmilingOne חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקיי אז תוכל לענות על שאר הדברים ששאלתי בהודעה?

13. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    אמאלה זהירות חבריה

14. Biggie

Biggie חבר חדש

לייקים:
    2
    סמוי בדוק‏‏‏‏‏‏‏

15. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בבקשה לא לחפש\ לתת כיוונים בפורום.

16. theSmilingOne

theSmilingOne חבר חדש

לייקים:
    0
    אני ממש לא סמוי בסה"כ שאלתי שאלות בקשר לגלגול. ואני לא מתכוון לבקש יותר כיוון בפורום. אבל תענו לי על השאלות בבקשה..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!