1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בקבלת אישור | חולה קרוהן בן 16.

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י ac1999, ‏30/10/14.

1. ac1999

ac1999 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אני עמית ואני בן 16, אובחנתי בקרהון מגיל 6-7 ומאז אני מטופל בכל מיני סוגים של תרופות, ההיסטוריה שלי ענקית והתיק הרפואי ענק, המון מקרים הקשורים למחלה מאז גיל 7.
    אני לא מאוזן והמחלה פעילה כבר כשנתיים, אני נע בין תרופות כרגע והדבר שהכי מפריע לי כרגע זה הכאבים, היה לי פעם כאבים בדרגה של מ-1 עד 10.. כ-4-5 ועכשיו יש לי באיזור ה-7-8, אני לא יכול ללמוד וממש מת מכאבים, קשה לי לישון וגילתי אתמול כאבים קטנים במפרקי הידים, רופאי הגסטרו שלי (ד׳ר רון שאול) לא מאשרים לי להגיש בקשה לקבלת אישור עד שאני לא ינסה רמיקייד, ורק אם זה לא יעזור אז הוא אולי ישקול את זה ואני ממש לא מעוניין לנסות, קראתי על זה דברים איומים ואני לא חושב שזה הפתרון.. אני זכאי לאישור אבל מפנים לי גב, מה לעשות? אני כבר לא יכול לסבול יותר..
    לאן אני ממשיך, ושמעתי על שלומי סנדק, האם כדי לי לפנות אליו?
    תודה, עמית.

נ.ב;
    סליחה על הזיון שכל, חשבתי שצריך לתת כמה שיותר פרטים שיעזרו..

2. ac1999

ac1999 חבר חדש

לייקים:
    0
    הקפצה.. ממש חשוב לי הדבר הזה חברים, אני מת מכאבים כל היום ולא הלכתי לבית ספר כבר יומיים-שלוש מרוב כאבים ואני לא יודע מה לעשות....

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אין לי שמץ איך לעזור לך לקבל את זה מהמדינה, לפי איך שאתה מתאר את זה אתה חייב את זה.
    אני ממליץ לנסות לקנות את זה בדרך כל שהיא בצורה לא חוקית כי גם ככה יקח זמן עד שתקבל את זה מהמדינה

4. ac1999

ac1999 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התשובה, אבל השאלה\כוונה שלי זה שהרופא המטפל שלי בגסטרו לא מוכן לשמוע על זה ולא מוכן להגיש את הבקשה בכלל, רק אם אני יקח את הרמיקייד (טיפול ביולוגי בזריקות) שאני ממש לא מוכן לקבל כי יש לזה המון תופעות לוואי ומעוד סיבות פרטיות, אני רק צריך אולי המלצה על רופא\מומחה כלשהו שיכול לעזור ולא יפנה לי את הגב וכן יגיש את הבקשה למשרד הבריאות כי מגיע לי לפי מה שקראתי..

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    תלך לרופא אחר ותנסה דרכו, אם לא עובד תלך לאחר

6. ac1999

ac1999 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני ינסה תודה.
    דרך אגב שמעת על שלומי סנדק? האם כדאי לי לפנות אליו?

7. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    שמעתי עליו, לא בטוח שכדאי בגלל שהיה את הסיפור שהוא עוזר גם לאנשים בלי בעיות לקבל קנאביס

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!