1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה דחוף דחוף

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י almoglog, ‏2/11/14.

1. almoglog

almoglog קנאביסט

לייקים:
    0
  2. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    התמונה לא ברורה אבל הוא לא התייבש אולי טבע וגם זה בספק. איזה מצע זה? נראה לי כמו קוקו-פרליייט. אתה יודע שזה מצע מנותק? איך אתה משקה אותו? איזה מנורה שמת לו? מתי הוא יצא מהאדמה?

3. almoglog

almoglog קנאביסט

לייקים:
    0
    מזה מצע מנותק כל 3-4 שעות 5 טיפות מים ומנורה אחת CFl 65 אחת פלורסנט מצע נקנה מהידרו שופ

4. karakos

karakos חבר חדש

לייקים:
    1
    5-6 פעמים ביום ? זה המון .. צריך פעם אחת ליום וחצי - יומיים ..

כדי לבדוק עם המצע התייבש קח חתיכה מלמעלה עם האצבעות ושפשף ( כמו ששמים מלח על האוכל )

אם הצבע נדבק לאצבעות ויש קצת בוץ , כנראה שעוד צריך לחכות ,
    אם הוא מתפורר ואצבע יבשה כנראה שזה הזמן להשקות ...

אבל לא משנה בחיים זה לא יתייבש כל כך מהר ... ובשלב הצמיחה במיוחד הנביטה צריך לחות גבוה

מקווה שיהיה בסדר p:

5. almoglog

almoglog קנאביסט

לייקים:
    0
    מה אתה מציע אחי תעזרו ..

6. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    אם אתה מגדל מתחיל עדיף שתעבור לגידול באדמה וזה לא מאוחר לעבור. כשיגדל ב"ה תעביר אתו לעציץ אדמה גדול. מתי הוא יצא? יכול להיות שאתה סתם לחוץ. תעלה עוד תמונה שנראה את מצבו. אתה יכול להפסיק להשקות עד מחר ולראות איך הוא מגיב (רק אם האדמה לחה). את המנורה תמקם קרוב ככל שניתן, סנטימטרים ספורים מהצמח.

7. almoglog

almoglog קנאביסט

לייקים:
    0
    מה הכוונה לאדמה ואתמול הוא יצא יפה תואר חח וזה גידול שני הראשון מת לי בפריחה שזה כואב מאוד ועוד זרעים של ak48

8. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    איך מת בפריחה? גידלת אותו באותו מצע? מצע מנותק זה למשל קוקו-פרלייט שזה אומר שאין בו חומרי הזנה. סביר להניח שנתנו לך בחנות אדמה. אתה חייב לדעת למה הוא מת בפריחה כדי שלא תחזור שוב על הטעות. אם הוא יצא רק אתמול אז נראה לי שהכל סבבה ואתה באמת לחוץ ללא סיבה. חכה עד מחר. תעלה עוד תמונה.
    זה גם ak48? נקבי? איך הזן הזה?

9. almoglog

almoglog קנאביסט

לייקים:
    0
    זן קשה לדעתי הוא חייב הכל פיקס אני מאמין שהשקתי יותר מדי עצרתי תהשקייה ומחר נראה מה יהיה נקווה לטוב בעזרת השם

10. almoglog

almoglog קנאביסט

לייקים:
    0
    עזרה הולך ומחמיר !!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!