1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה לעשן קנאביס אבל מפחד!!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י asil, ‏1/11/14.

1. asil

asil חבר חדש

לייקים:
    0
    רוצה לעשן קנאביס אבל מפחד!!
    כי בעבר קבלתי אתקף חרדה קשה ביותר!!(לא מהקנאביס ) ולפי מה שהבנתי אם מעשנים כול דבר שהוא ממריץ אז זה יחזור כי המוח מכיר תתחושה או משהו כזה.
    ואני מפחד מאוד מאוד!!

מה אפשר לעשות ? כי הבנתי שגם מקנאביס אפשר לקבל תאתקף הזה!!

#1 asil, ‏1/11/14
    נערך לאחרונה ב: ‏1/11/14
  2. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    אתה מפחד לעשן? אתה לא יודע אם זה יעשה לך טוב?
    יש לי פתרון טוב, אל תעשן.

3. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    בדיוק. גם אם מה שאתה מפחד ממנו לא יתממש, העובדה שתעשן לחוץ ומפוחד תגרום לזה שלא תהנה.

4. asil

asil חבר חדש

לייקים:
    0
    למה שאני לא יהנה ... אני פשוט מפחד מהאתקף... וקאנביס זה אחד הדברים הכי טובים שיוכלים לעזור לי אישית מכול הבחינות !!

השאלה הגדולה למה באמת באמת לפעמים העישון גורם לאתקף ? כנרא בגלל שעישון זו לא הדרך הטבעית ?
    או שבכלל זה נגרם בגלל מינון גבוה מדיי .. ?
    אני רוצה לבדוק תעניין לעומק

5. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    אתה לא מבין מה שמסבירים לך.. אתה תהיה לחוץ בזמן שתעשן ואתה יכול לקבל התקף חרדה מזה..
    הכי טוב שלא תעשן. ואיך אתה יכול לדעת שזה אחד הדברים הכי טובים שיכולים לעזור לך אם לא ניסית? זה לא לכל אחד

6. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    חבל לך להשמר מזה, תמצא לך ערב עם חברים, שהראש שלך יהיה נקי מבלאגן, תוודא שיש הרבה אוכל טוב, חברים ומוזיקה או סרט טוב וכשאתה לגמרי רגוע תעשן...קצת קצת עד שתגיע לסאטלה הרצויה. נ.ב. היא לא מגיע במכה, לפחות מניסיון של חבר לקח 10 דקות.

7. asil

asil חבר חדש

לייקים:
    0
    זה לא קשור ללחץ... גם פעם שעשנתי אולי לא קנאביס אז קבלתי אתקף בלי שום לחץ ובלי שום חשש ושמעתי לא מעט מכירים של אתקפי חרדה גם מקנאביס..
    השאלה למה זה נגרם ?
    וmicro אתה קובע בשבילי אם לעשן או לא ? יש לי למשל בעית קשב וריכוז אז לפני לימודים זה קלאסה מאשר לקחת רטלין שדופק תאמא שלי המוח ועושה חרדות קשות

8. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    גם גראס יכול לעשות חרדות לחלק מהאנשים..
    אולי תגלה לנו ממה קיבלת התקף בפעם האחרונה?

שמע ואני לא מבין מה אתה רוצה מאיתנו בתאכלס, אני בספק אם יש רופא בקהל שיודע למה זה נגרם
    הכי פשוט
    רוצה לנסות? תנסה.

9. asil

asil חבר חדש

לייקים:
    0
    באתי לפה כדיי לחקור תעניין אני מאמין שזה כנרא נגרם בגלל שעישון זה לא מצב שליקחת הטבעית של הקאנביס .

ולקחתי בעבר נייס גיא .. ועוד איזה משהו חוקי אחר שהייה . בשתים קבלתי אתקף שוואלה סיוט הכי גדול שהייה לי בחיים! אני מאוד רוצה לחקור תעניין לדעת ממה זה נגרם ... למה יש אנשים שכן יוכלים לעשן חופשי ולא קורה להם כלום שכן משפיע אליהם בצורה לא טובה.

10. לא סמוי

לא סמוי חבר חדש

לייקים:
    0
    לכל בן אדם יש חרדה , הכל עניין אם אתה רוצה לעצים אותם לא, אם תדע לקחת את הדברים למקום טוב ואם לא תתיחס ל"חרדה", אין לך מה לפחד.
    עישון הואדווקא מוריד חרדה, והסיבה שהיא חוזרת חזק יותר זה כי מפסקים לעשן את הדבר הטהור הזה שקוראים לו קנאיבס, ופשוט לא מקבלים את העולם בלי זה.
    אני הייתי מוכר כמיות על כמיות שנים על גביי שנים, מגיל 14 עד גיל 19 מכרתי -עד שהתחילו כל הבילוש לחפש את הקנאביס כמו לחפש רוצחים, בקיצור זה אומר שאני הקראתי בחיי ים של מעשנים ,ואני יכול להגיד לך שכל המעשנים שאני מכיר שהגיעו למצבים נפשיים קשים או מצבים פלילים של בית סוהר. זה רק בגלל שהם הפסיקו לעשן או לא היה להם כסף לקנות.
    כמובן שמה שאני אומר לא נתפס לגבי כולם.

#10 לא סמוי, ‏1/11/14
  11. asil

asil חבר חדש

לייקים:
    0
    לא סמוי ... תבין שזה לא קשור לחרדה הראשונית ממש לא .
    כול מי שקיבל אתקף חרדה הוא בא במחשבה בריאה ומחשבות חיוביות .
    אז בוא נפסול את העניין שבגלל שאני יחשוב שלילי אז יקבל תאתקף חרדה.
    קודם כול תפחד קשה לעצור אפשר רק להלחם בו.

אמרתי אולי יש פה אנשים שגם חוו מקרה כמו שלי והם אולי חקרו תעניין והגיעו למסכנה מסוימת שאולי תעזור לי. או שבטח יש אתר או רופאים שהסבירו למה זה קורה ואני אמור להאמין שבפרום פה יש תסיבה.

12. לא סמוי

לא סמוי חבר חדש

לייקים:
    0
    לא אמרתי שמחשבה תוציא את החרדה , אמרתי שאתה מקבל את זה אתה צריך לדעת לאן לקחת את זה, אם תהפוך את זה לסיפור חייך תאמין לי שזה לא יועיל לך.
    אני בגיל 17 הגעתי למצב שהגעתי למצב של עילפון מהתקף וכמעט עשו לי אישפוז כפוי, תאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר איתך, את הפחד אי אפשר לעצור בלי שתעשה הפך ממה שהוא אומר רק ככה מקבלים ביטחון.

ואנשים שנותים לחרדה הם דווקא מאכלוסיה הפסמית ולא האופטמית.

שזה קורה לי אני פשוט מאוד לא נותן לזה חשיבות אם תעשה את זה אתה תראה שלאט ולאט אתה לא תאמין שהתרגשת מי זה,
    ועד טיפ ככל שתקרא מחקרים פסיכאטרים ככה תיהיה יותר ויותר חולה, ואולי גם תחשוב בטעות אם אתה פסיכופט או אנטי סוצאלי.
    אתה חייב להבין שזה ביזנס שלוקחות שלו זה כל אדם שילך אליו.

משפט שנתן לי להתמודד אם החרדה או זה.

החרדה מובילה לדיכאון והדיכאון ומוביל לשגעות.
    אם תתן מקום בחייך לחרדה אתה יכול להשתגע בסוף. (אם תרצה שאני יפרט אני ישמח)

#12 לא סמוי, ‏1/11/14
  13. asil

asil חבר חדש

לייקים:
    0
    תקשיב יש דברים שאתה אומר שהם נכונים אבל אתה כנראה לא מבין על איזה אתקף חרדה אני מדבר אולי זה משהו אחר לא יודע

יובש חזק ביותר בכול הגוף עד מצב שאתה מרגיש שאם אתה לא שותה בקבוק מים בשעה הקרובה אתה מת דבר שני דפיקות לב מהירות ברמה של הלב הולך להתפוצץ עוד שנייה לא דפיקות לב מהיורות כמו של ריצה אני מדבר על משהו חזק ביותר .
    מצב שנרדמים לך חלקים בגוף... מצב שהזמן לא עובר 5 שעות זה כמו שעבר לך דקה בחיים אני מנסה שיעבור לך כמה שעות בשביל שתעבור ההשפעה אתה חושב שעבר לך שעתיים ואתה מסתכל על השעון עבר לך דקה ...אני נותן לך רק טעימות של מה שקרה לי קיצר אחי לא מדובר איתך על אתקף חרדה רגיל אחי יש דברים שקשה לא לתת להם חשיבות . כי יש מצבים שהמוח שולט עלייך . בנאדם שלקח פטריה והוא מרגיש בלאגנים בכול הגוף אתה חושב שקל לנצח תרגש שלך ולהגיד הכול בסדר? הרגש יותר חזק ממך אחשלי . אל תדאג מה שאני אומר זה מנסיון של אין סוף לימוד של פסיכולוגיה .

14. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    תקשיב, זה ידוע שקנאביס גורם לחרדה, בייחוד אצל אנשים עם היסטוריה של חרדה. אבל זה פשוט עניין של מינונים, לי יש הפרעת חרדה ומינונים נמוכים דווקא מפחיתים לי את החרדה. מה שאני ממליץ לך זה פשוט לנסות טיפ טיפה, ואז עוד טיפ טיפה, לאט לאט... ותעקוב אחרי רמת החרדה שלך.

15. asil

asil חבר חדש

לייקים:
    0
    זה מה שאני רוצה לעשות לעשן ממש ממש טיפה שתיי שחטות לא יותר.

16. לא סמוי

לא סמוי חבר חדש

לייקים:
    0
    לי היה יותר גרוע שהמוח כבר ראה הזיות , ומרב הדפיקות בלב כמעט אישפזו אותי בכפייה בשער מנשה, ואני אמרתי לך פסיכולגיה ופסיכאטריה זה בזיזנס שכל האדם יכול להיות לקוח שלהם.
    גם אני הייתי קורא בעבר מלא מלא מחקרים של פסיכולגיה ופסיכאטריה, תאמין לי אני יודע על מה אתה מדבר כיאלו היית אני.

17. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    עישון יכול לגרום להתפרצות של מחלה נפשית גנטית סמויה (ביחוד אם יש רקע במשפחה תבדוק את זה) ולכן לא מומלץ לדעתי
    אולי אתה יכול לנסות במינונים קטנים מאד ולראות לאן זה מתפתח העיקר שהכל יהיה בקונטרול. בהצלחה!

18. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    חחחחחחחחחחחחח גם אני תמיד שאני מעשן אני חייב לגמור שתי בקבוקי מים של חצי ליטר.
    אני לוקח 7 פאפים בדרך כלל ואם אני לא שותה אחרי 5 דקות אני מרגיש שאני עומד להתעלף כי כל הפה יבש ובכללי אני מרגיש ממש מיובש!

זה כאילו התקף חרדה כל תחושת היובש הזו? כי הייתי בטוח שזה פשוט הקנאביס שגורם ממש לתחושת יובש וצימאון.
    גם mdma גורם לך לרצות לשתות אידזה 4 בקבוקי מים...

19. לא סמוי

לא סמוי חבר חדש

לייקים:
    0
    או שפשוט הקנאביס מייבש תגרום 0.0
    פה יבש לרב נגרם ממצבים מלחצים.

20. asil

asil חבר חדש

לייקים:
    0
    LarryOG
    אחשלי אתה כנראה לא מבין מה רמת היובשת אה??
    הרגשתי שהייד שלי לא זזה הרגשתי שהיא התייבשה..
    הרגשתי שאין לי רוק ברמה שכול אוכל שנסיתי לאכול כדי לזרז ושיעבור לי האתקף נתקע בפה כי הייה לי יובש חזק ברמות ...
    אבל ברמות מטורפות לא סתם משהו עדיןן..
    הרגשתי שנגמרת לי הנשימה...
    עזוב אתה בטח חושב שזה הייה משהו עדין אבל כנראה אתה לא מבין תרמה שהייתה מה לעשות צריך להרגיש בשביל להבין .
    והדפיקות לב היו במהירות של 300 לא מגזים איתך .
    בקיצור גהינום . בחיים לא סבלתי ככה. מצד שני אני מבין ברגע שקורה דבר כזה פעם אחת
    כול מה שבנאדם יעשן זה יחזור לו כי המוח מכיר תהרגשה והוא מקשר תהרגשה לזיכרון של האתקף חרדה ואז מחזיר עוד פעם . שוב זה לא קרה לי עם הקנאביס .. מה שכן שמעתי וקראתי על לא מעט אנשים שזה קרה להם .דרך הקאנביס .

הקנאביס משפיע גם עם לוקחים אותו בצורתו הטבעית ? או שרק בעישון ?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!