1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בואו נדבר תכלס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י y-weed, ‏26/10/14.

1. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    חברים שך הכל יש לנו פה כבש, אנשים מורעלים וגם אני הורעלתי מחומר מהרחוב, למה? כי היה מרוסס בקוטל חרקים. לא סובל טמבלים שנכנסים לויקיפדיה ואז לפה. או שאתה סתם סמוי חסר נשמה

2. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    חבל שאנחנו לא באמסטרדם

3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    איזה אוסף של שטויות.
    Thc לא קיים בפרח ע"מ להרחיק חרקים ומזיקים.
    thc וכנ"ל שאר הקנבינואידים הם חלק ממנגנון של הצמח להגן על עצמו מקרני השמש(אור) החזקות.
    לכן ככל שמשתמשים בתאורה חזקה יותר כמויות הThc עולות.

לגבי התקפי החרדה/ פסיכוזה.
    אני באמת לא מבין למה אתה מתעקש שמדובר באותו הדבר.
    גם אם תלך לחברך הטוב ביותר ויקיפדיה, תראה שאתה טועה.

התקפי חרדה או התקפי פאניקה הם התקפים קצרים של פחד עז ופתאומי והתעוררות של מגוון סימפטומים פיזיים.
    ההתקף מגיע לשיאו בתוך כ-10 דקות ונמשך לא יותר מכמה שעות, אך לעתים נדרש זמן יותר להתאוששות מלאה.

פסיכוזה היא מונח מתחום הפסיכיאטריה, המתארת מצב קיצוני של אובדן חלקי או מלא של קשר עם המציאות המתבטא בפגיעה בבוחן מציאות. הפסיכוזה מאופיינת בהתנהגות הנחווית כמוזרה או חריגה ובלתי מובנת, העלולה לעורר לעתים רגשות חרדה ודחייה מצד החברה.

אם אתה רואה הקבלה בין הדברים, יש לך בעיה קשה. או במוח, או בהבנת הנקרא.
    יש מצב שאתה צריך להפסיק לעשן את הThc הרעיל הזה..

דבר נוסף שמאוד חורה לי:
    רוב גדול ומוחץ של המחקרים שנקראים מחקרים על "קנאביס" הם בעצם מחקרי על קנבינואיד אחד בלבד - הthc.
    ללא הcbd השפעתו אחרת ושונה לגמרי.
    אני מסכים שמתן קנאביס עשיר בthc ללא cbd עלול לעורר הרבה יותר תגובות שליליות ותופעות לוואי אצל אנשים מקנביס שיגרתי.
    אבל זנים נקיים מCbd לגמרי זה דבר שאנשים בארץ (גם בחו"ל) מתאמצים ומתקשים למצוא, ככה שהדבר כמעט וחסר טעם לדיון.

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    איזה אוסף של שטויות!

Thc קיים בצמח בכלל בשביל... בלה בלה בלה!
    איך אתם לא יודעים את זה?! חחחחח

הדיון של "מטרת" החומר הוא דיון מעניין.
    למרות שהוא לא באמת דיון עם שורה תחתונה אבסולוטית.

אני יודע שהמון אנשים למדו פה שלכל דבר יש סיבה להתפתחות האבולוציונית. אך הדבר לא תמיד נכון עבור מטאבוליטים משניים.

אז מה התשובה לשאלה למה יש thc בצמח?
    התשובה היא ככה.

5. חתול

חתול חבר חדש

לייקים:
    0
    אם כלב יאכל שוקולד הוא ימות. אתה תפסיק לאכול שוקולד בגלל זה?

6. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא מקבל משוקולד התקף חרדה

7. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    יש אנשים שכן... בצורה של סוכרת.
    העניין הוא - כל חומר יזיק לגוף במינון לא נכון. זה ממש לא אומר שאסור לצרוך אותו.

8. פאנג-שוואי :-)

פאנג-שוואי :-) חבר חדש

לייקים:
    0
    DAVID612 ..

חבר יקר,

לפני שתזרוק סיסמאות משנות ה-60, ש-קנאביס\גראס\מריחואנה ושאר השמות, מסוכנים ועלולים לגרום להתקף חרדה\פסיכוזה וכאלו,

קח שני עצות:

1. תריץ חיפוש קטן בגוגל,
    תרשום לדוגמא: מחקרי קנאביס - אולי תרשום באנגלית cannabis research - תראה שמה שנאמר לך פה זה לא סילופי דברים.

אני בכל חיי לא ראיתי בן אדם אחד שהתפלפ או הגיע למצב פסיכוזי מעישון, בנוסף, כל ה"שכן שלי נדפק, ומרגיש כרגע בעולם אופורי" וסיסמאות של אל-סם ושאר מזיקים - לא ניתנות להוכחה בשום דרך - משום שבאף מחקר שנעשה אכן הוכח הדברים הנ"ל.

אם ה"סם" - מריחואנה , כזה מסוכן ולא בריא, אשמח שתסביר לי בתור "מומחה בעסק" שאומר שThc נועד למנוע ממזיקים להגיע אל הגאנג'ה ו"מרעיל אותם" - מדוע נותנים לחולים - שהם הורינו\ילדינו\אחינו\חברינו\שכננו\מכרנו ?
    הרי הם חולים - מדוע להרעיל אותם ?

למריחואנה כמו שנאמר לך פה כבר מס' פעמים לפני, יש תופעות "מזיקות" - לדוגמא: איבוד זיכרון לטווח הקצר (שנעשו מחקרים אגב) שהתגלה כי הזיכרון שנאבד - זיכרונות רעים שהגוף עצמו מנסה לשכוח ולא מצליח.

עוד דוגמא: עישון - עישון בכללי זה גרוע ומזיק מאוד לבריאות עלול להביא למחלות לא עלינו, לפגוע בכושר הגופני וכד' - (לא מדבר על סיגריות, עישון בכללי) - כשאתה מעשן, נכון שאתה מכניס עשן של נייר שרוף לריאות , מצד שני את מכניס את כל הרכיבים הפעילים במריחואנה שמורידים משמעותית את הפגיעה של העישון עצמו.

דוגמא נוספת: עצלנות - נושא מאוד מעניין שעד היום לא נעשה מחקר אמיתי בנושא - בתור בנאדם שמעשן באופן יום יומי, אני קם לעבודה בשעות מוקדמות של הבוקר, מסיים בשעות מאוחרות - לפעמים מוסיף לימודים במהלך השבוע (מכללה) + יציאות, חברים, בת זוג , משפחה וכד' - כל זה ועוד ואני עדיין מתפקד כמו גדול,
    מצד שני קיים המגזר העצלן - שברגע שהוא מדליק קטנה - מרגיש כאילו נמצא בגן עדן - לא מעוניין להשקיע את האנרגיה והזמן שלו לדברים החשובים בחיים ולוקח את חוויית ה"סאטלה" - כמקום ראשון - דבר נורמטיבי לגמריי לבנאדם שגר בארץ ישראל - (על זה אין צורך להרחיב).

עכשיו תעשה חושבים עם עצמך, אני לא יגיד לך את הדברים הטובים שנגרמים מהצמח - זה תקרא לבד ומי יודע אולי תשכיל קצת בנושא במקום לזרוק לנו סיסמאות של פעם שלא התבססו על דבר - מלבד אינטרסים.

2. אם העישון גורם לך להרגשה שאתה לא מרגיש טוב\ או להיפך אתה נרתע מהדברים ה"מזיקים" של הצמח - חביבי אף אחד לא מכריח אותך לעשן.

כמו שלא מכריחים אותך לשתות אלכוהול, להדליק סיגריה, לאכול סוכר, לשתות קפה, לעשות סמים קשים, לזיין עם קונדומים, לצרוך תרופות מרשם\ללא מרשם - כך גם עם הקנאביס.

חביבי לסיום - תבדוק את הנושא טוב טוב ותעשה חושבים לפני שאתה מפזר שטויות באוויר - אלא אם כן תביא מחקרים רלוונטיים להיום - (2010 - 2014) שאכן מצדיקים לו בחלק את השטויות שרשמת מההתחלה ועד עכשיו עם העיקשות העיוורת שלך לכמה שמריחואנה פוגעת ועלולה לגרום לפסיכוזה והתקפי חרדה,
    וכן, אנשים כן יתנשהו מעליך וידברו בצורה מזלזלת - כי כמוך יש עוד עשרות אלפים שמטעים אנשים שלא פתוחים להקשיב ומקובעים בשטויות של התקשורת וחברות הסמים האמיתיות (חברות תרופות) - לא כי הם דפוקים - לא ולא , כי אנשים כמוך דואגים להרעיל להם את הראש בשטויות.

אם יש לך משהו להגיד אשמח להתייחס, אני פה.

#28 פאנג-שוואי :-), ‏2/11/14
    נערך לאחרונה ב: ‏2/11/14
  9. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אני גם מקבל כל הזמן התקף חרדה קטן שאני מעשן.. אם אני שותה קצת אלכוהול לפניכן אז ההתקף חרדה פחות מורגש.
    שטויות, לפני כל ג'וינט מוכנים עם בקבוק קטן של מים.. שותים קצת.. והכול יהיה סבבה. כל התיסבוכים האחרים זה הכול בראש!!

לא צריך להתרגש, נכון הכול פתאום נראה איטי ולא מובן ואתה קצת אוכל סרטים פה ושם אבל בתכלס איאפשר לוותר על ההרגשות החיוביות שיש לקנאביס.
    הכול מרגיש "וואוו" המוזיקה יותר יפה ונעימה, הצבעים נהפכים להיות חדים, והכי חשוב האופוריה וההרגשת ריחוף הזאת שאני יכול להודות שאליה אני פשוט מכור.

אם ההתקף חרדה כל כך מציק לך שאתה מעשן אתה יכול לשלב תרופות ssri שלא יהיה לך התקף חרדה בכלל ולא משנה כמה thc תכניס לגוף
    הבעיה שהסטלה תיהיה הרבה פחות חזקה ומהנה.

עוד דבר שיש לציין יכול להיות שאתם משיגים קנאביס שהוא פשוט לא איכותי!
    לי היו כמה פרחים ביתיים שגרמו לי להתקפי חרדה קשים!! והיה לי קנאביס רפואי שפשוט היה הדבר הכי כיף שחוויתי בחיים שלי.

אני יודע שהthc הוא הגורם העיקרי לחרדות והcbd רק מונע מההתקף חרדה להתרחש, אבל בתכלס אני מעדיף סאטיבות עם יותר thc מאשר cbd כי אני לא אוהב את ההרגשה הכבדה שהאינדיקות עושות!
    עצם ההרגשה שהגוף מרגיש כבד ולא בשליטה זה ישר מכניס אותי לסרטים כאילו אני איזה סטלן מחוק מפוצץ!

10. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    לגבי לא ראיתי אמרתי כבר מספיק שתחזור בדפים הקודמים של הפורום הזה ותראה שלפחות שלושים אחוז מדברים על התקפים שהם חוו ואל תגיד לי גם אתה שזה רק כשזה מעורב עם דברים אחרים

לגבי למה נותנים לחולים אז רפואה זה דבר של רווח לעומת הפסד כל כדור הכי פשוט מזיק (קרא עלון הזהרות של אקמול) וזה ורק זה התפקיד של רופא לראות עם המצב שהאדם סובל ממנו מצדיק את ההפסד שהוא יקבל מהתרופה חוץ מהריפוי שלה ולגבי חשיש זה בדיוק הסיבה שיש וועדה קפדנית שנותת רק במצבים קשים וכרונים כמו סבל בעקבות תאונה וכדומה

לגבי מה שטענת שאתה פעיל אז נכון ויש כאלה שזה פועל אצלם בדיוק מוחלט ההפך וכל מה שטענתי כל האשכול הזה שלכל דבר יש צדדים חיובים ושלילים וצריך לשקול את הכל ולהכנס לעניין מתוך ידיעת כל צדדיו ובעיקר מה שחרה לי שאנשים תקפו אותי ועשו רומנטיקה יתרה מהסם ולא מוכנים להעלות במודעות שלהם ועל לשונם שום דבר על סם האלים הקדוש הם דומים לחבורת השמאנים העתיקים בעניי

התחלת טוב ואז לכלכת שכתבת "שטוית" הוכחת שאתה בסך הכל פחדן כמו כולם שזקוק לאלימות מילולית בכדי להעביר את המסר שאין לך

בהצלחה..

אמרתי עוד פעם ועוד פעם שאני מעשן ונהנה מהעישון וכל זה מתאפשר דווקא מתוך הערנות והפיקחון שלי וההקשבה לגוף לנפש ולמחקרים זה מכניס הכל לפרופורציות ולא נותן לי להיות חזיר

11. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה חבר יקר על המידע אבל לגבי איך שאתה מנדנד לי את העריסה אז אני מעשן לסרוגין 16 שנה אין לי התקפי חרדה והכל טוב ואתם לא מבינים אותי בכלל
    תקרא טוב ותנסה להבין שצריך פרופורציות לדברים ובשביל זה צריך להכניס דברים למסגרת והמסגרת היא ידיעת הגבולות וידיעת הגבולות היא רק שאתה יודע להבחין בין טוב לרע
    ובמתותה וסליחה על הפילסוף הסם שלי הוא קצת פלספן

12. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני עם פותח הנושא, התחלתי לקבל רושם שהרוב חושבים שזה צמח פלא ושאין בו מגרעות בכלל, לפי דעתי הקנאביס שיכר אותם יותר מידי והם מעדיפים להתעלם מהחסרונות שלו ומהדברים הרעים שלו. אי אפשר להסתיר את העיניים ולבלבל את השכל על זה שזה צמח שכולו טוב, לכל דבר יש טוב ורע.

13. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    צדיק בסדום!!

14. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    david.. אתה שוטר?

נערך ע"י מנהל,

מכיל תוכן פוגעני.

15. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    כל דבר הוא בסדר במידה.. בהגזמה הכל יכול לדפוק אותך (לא תמיד)
    תקף לגבי גראס, קוקאין, הרואין, מים, שוקולד, סוכר והכל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!