1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה על אסיד גולד קריסטל

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י aaa, ‏3/11/14.

1. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    אם אני לא טועה קראתי פה פעם שלכל צבע יש איפיון והשפעות אחרות על הדלקה.
    למישהו יש מידע / ניסיון עם גולד קרסיטל?

2. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    אחי, אתה מודע לזה שאני יכול להדפיס קרטון של גולד קריסטל, או הופמן, או שיבה, או מה שבא לי בעצם - ולשים עליו כל חומר שבא לי, נכון? אין שום פואנטה בלדבר על "מותגים" או קרטונים שונים של אסיד, כי אם אני, אתה, ועוד חבר נקנה בול של "גולד קריסטל", סביר להניח שכל אחד מאיתנו יקבל משהו שונה לגמרי.

3. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    כן אח שלי אני מודע לזה ואני מדבר בהנחה שהמקור 100% אמין

4. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    זאת בדיוק הנקודה שלי, בחיים אל תצא מנקודת הנחה כזאת. כי גם אם המקור אמין מי אמר שהמקור שלו אמין? או המקור שלו? השורה התחתונה היא שאין לך שום דרך לדעת מה יש על הבול הזה.

5. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    אחי אני לא צריך הדרכה על סצנת הסחר באסיד, בוא נעשה תסריט חדש
    אם אני לא טועה קראתי בפורום או או במקום אחר שבאסיד יש צבעים אחרי שמייצרים אותו וכל צבע עם השפעה שונה על הדלקה אני מניח שגולד קריסטל זה צהוב, ברשותי אין שום אסיד ואני רק רוצה לדעת לידע כללי את האפיון של ההשפעות של האסיד בצבע הצהוב-זהוב הזה.
    למישהו יש מושג או שאני סתם מדבר שטויות?

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    TYPES OF CRYSTAL

Needlepoint -very pure(95%) white powerdery crystal,was available in small amount`s. The best of the best

White Fluff -Very pure(95%) white light flakes of crystal. Still around and the most sought after. very pure

Silver -Good and clean(85-90%)-light greyish crystal. Was an unbelievable amount of this around in the late eighty`s and early nineties. Very good stuff. My first thumbprint was this kind. If you ate acid in the 80-90`s you probably sampled some silver.

Amber -Decent(70%?) This crystal varied from a light amber color to an almost dark brown color.Was always available.One batch called quadricept amber was the color of light honey and was very good.Lot`s a people worked with this crystal but I always would use silver instead since it was better and the same price.

Lavender -(60-70%?) light purple to almost black colored crystal. Like amber it varied batch to batch.

TJ (tornado juice) - purity unknown. I seen this shit in about four different colors and it always scared me. No experiance with it.

Champagne -(50-60%) black crystal, nasty stuff IMHO. I worked with it once and swore to never touch it again.

7. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    ובקצרה - זה לא שמאחד תראה פילים ומשני תראה שולחנות עושים סקס,
    זה פשוט כמה הקריסטל טהור, או כמה lsd יש בו.
    ככה שהדבר היחיד שישתנה זה העוצמה של הטריפ.

8. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    ואללה.
    אז סתם טעיתי
    חשבתי שההבדל יהיה יותר בסגנון HAZE - KUSH וכו :confused::confused:

9. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    יענו ממש בהשפעה חח

10. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    ההשפעה בין הקריסטלים ממש מורגשת ושונה אל תגידו סתם דברים לא נכונים... ולבחור שדיבר על מותגים אתה גם מטעה לא מדובר פה על דאלי לאמות שיבאות והופמנים.. מדובר על קריסטלים בלי שום שם ועלהאיכות שלהם ופה ישהבחנה חזקה.

11. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אחוז הלסד בגביש משפיע מאוד על הצורה בה מרגישים את הטריפ, ואיזה תכונות של האסיד מוקצנות יותר בטריפ הזה.
    גבישים מסויימים יגרמו ליותר בלבול ויותר וויזואלים אבל מחשבות פחות עמוקות, גבישים אחרים יהיו עדינים יותר בוויזואלים, אבל עמוקים יותר במחשבה.
    הדרך הכי טובה לדעת מה איכות הטריפ היא פשוט לאכול אותו.
    לפני שקונים כמות ממשהו תמיד טעימות זה חובה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!