1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דחוף!! בדיקת דם ושתן בצבא

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Fan of kush, ‏16/11/14.

1. Fan of kush

Fan of kush חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקיי אז ככה אני במיונים לקורס טיס. כבר הייתי בשלב המיון הראשוני ובשלב המבחנים חלק א׳ ועכשיו אמרו לי שאני צריך למלא שאלון רפואי ולעשות בדיקת דם ושתן ולהביא תוצאות לשלב המבחנים חלק ב׳, למרות שקראתי שעושים בדיקת שתן רק בשלב יותר מאוחר.
    מישהו יכול להגיד לי אם זה רק בדיקת שתן למציאת מחלות או גם לסמים ואני צריך לחשוש?

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בעוד כמה זמן הבדיקה?
    כדאי שתפסיק לעשן עד לבדיקות כדי להיות בטוח שאתה נקי לגמרי.

3. Fan of kush

Fan of kush חבר חדש

לייקים:
    0
    עדיין לא קיבלתי תאריך אבל ישלחו לי בדואר ואמרו לי שצריך לעשות את זה כמה שיותר מהר.. מה שאני צריך לדעת מה בודקים בשלב הזה?

4. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    תשמע אני לא חושב שיש מישהו בפורום הזה שהיה מדריך בקורס טיס ויכול לענות לך על השאלות האלה. יש בצבא בדיקות שתן שבהן לא מחפשים דווקא סמים אלה בודקים שהכל תקין מבחינה בריאותית. זו בדיקה שונה.
    בכל מקרה אני ממליץ לך פשוט להפסיק לעשן מפני שאתה בשירות צבאי אז מצ"ח יכולים תמיד ליפול עליך ואתה גם בקורס טיס וקשה לי להאמין שהם לא יבדקו דבר כזה.
    תתאפק עם השאכטה.. אתה יכול לחכות לרגילות ולעשן ביום-יומיים הראשונים של הרגילה ואז עד שתחזור לבסיס תיהיה כבר נקי.

כמה "סשנים" של עישון היו לך בחודש האחרון ומתי היה הסשן האחרון? אם תגיד אוכל לומר לך פחות או יותר כמה זמן אתה צריך לחכות כדי להתנקות.

אה, וכמובן... בהצלחה בקורס!!

5. Fan of kush

Fan of kush חבר חדש

לייקים:
    0
    באמת תודה על התשובה המפורטת גבר, אני יפסיק מו שאמרת הם רק הלחיצו אותי עם המשפט ״אתה חייב לעשות את הבדיקות בזמן הקרוב כי חבל שתיפול על זה שלא הבאת בדיקות בזמן״
    עישנתי בשבועיים שעברו 3 פעמים בשבוע כל פעם בסביבות רבע עד חצי גרם ירוק ובשבועיים לפני פעם בשבוע אותה כמות.
    תודה על העזרה :)

6. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    יכול להיות שיקח לך משהו כמו שבועיים שלושה להתנקות.. ליתר ביטחון אגיד שכמעט חודש.
    בכל מקרה קשה לי להאמין ששלחו אותך לעשות בדיקת סמים מחוץ לצבא כי אז כל אחד יכול לזייף בלי בעיה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!