1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הבאת זרעים מאמסטרדם

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י giligen, ‏18/11/14.

1. giligen

giligen קנאביסט

לייקים:
    25
    שלום,
    אני בקרוב טס לאמסטרדם ורוצה להביא איתי כמה זרעים (משהו כמו 10). האופציה של לשלוח לארץ לא רלוונטית מבחינתי היות ואין לי כתובת בטוחה.

אשמח לשמוע מנסיונכם על שיטות בטוחות (יחסית) להעביר זרעים.

תודה רבה,

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    שים בכיסים במכנס שאתה לובש או במכנסים במזוודה ובמידה ומשהו ישתבש אתה תמיד יכול להיות שלא שמת לב לזה
    וכדי להצדיק את הטענה הזאת שלא התכוונת להבריח תפזר אותם ואל תשים אותם בשקית או את כולם במקום אחד

3. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    בחלק התחתון של הג'ינס קרוב לנעל יש תפר עם שכבה כפולה. אתה יכול לעשות חור קטן ולדחוף שם זרעים.
    אפשר גם לערבב בגרנולה (אולי הם מכירים את זה) או לשים בסנדביץ עטוף בנילון נצמד.
    יש מלא דרכים ממש לא בעיה. אני הכי אהבתי עם הג'ינס.

4. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    אני דווקא לא ממליץ על השיטה עם הגינס כי אם מחליטים שאתה חשוד ועושים לך חיפוש הזדיינת כי מוריד תבגדים בודקים חורים וכל מיני דברים כאלה
    הכי טוב זה פשוט בקופסת סיגריות להוציא סיגריה לרוקן אותה ולשים בתחתית כמה זרעים ולהחזיר תטבק

5. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    או פשוט לשים בכיס ואללה באבלה

6. canaman

canaman חבר חדש

לייקים:
    0
    שים בביצים בשקית

7. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    עדיף שהם יהיו בשליטה שלך (עליך, ולא בכבודה שלך). יש מלא מקומות מחבוא טובים.
    במידה ויש לך פלא' עם בטרייה שאפשר להוציא (בניגוד לאייפון!), תוציא את הבטרייה ותשים את הזרעים יחד עם צמר גפן שישמור עליהם מתזוזות ומרעשים לא רצויים.
    אל תיראה חשוד, זה כולה זרעים - חייך.

#7 Mr.Tight, ‏19/11/14
    נערך לאחרונה ב: ‏19/11/14
  8. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    ראיתי פעם שיטה מגניבה, לוקחים סלוטייפ, מניחים את הזרעים בשורה במרכזו, ומדביקים את הצלוטייפ עם הזרעים על הרגל, בדיוק מתחת לחלק העליון של הגרב.
    ככה במישוש אין סיכוי לעלות על זה, ואם יש חיפוש, תמיד אפשר להגיע לשם בקלות ולהעיף את זה לעזאזל...(בכל הורדת נעליים, או אפילו גירוד קליל בלי שישימו לב)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!