1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ירק

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י loydoa, ‏18/11/14.

1. loydoa

loydoa חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום , בעבר פתחתי פה אשכול בנוגע לחשיש והמליצו לי ממש להימנע ממנו, לאחר מאמץ רב הצלחתי למצוא כיוון לירוק ויש לי כמה שאלות.
    לפני שמצאתי את הכיוון השגתי בצורה חד פעמית חומר ממקור לא ידוע, ממש מעט חומר הייתי בטוח שזה לא יעשה לי כלום, היחס היה בערך 30-70 לטבק ועישנתי חצי ג'ויט זאת הייתה החוויה הכי חזקה שהייתה לי, כמה ימים לאחר מכן אחרי שמצאתי כיוון עישנתי כמות יותר גדולה של חומר וזה לא התקרב לסטלה שקיבלתי, מאמין שזה חומר פשוט פחות איכותי.
    הפרח שקיבלתי היה עם די הרבה זרעים משהו כמו 7-8, האם זה מראה משהו על האיכות שלו?
    קראתי שעישון בבאנג הוא הרבה יותר אפקטיבי, למישהו יש כמה טיפים לעישן מבאנג(בחיים לא יצא לי להתנסות)? הבנתי שלהשיג באנג בארץ זה די בעייתי מבחנה ובקבוק פלסטיק יעשו את העבודה כמו שצריך?
    ועוד שאלה עם הזרעים בפרח יש לי מה לעשות או שהם חסרי ערך? קראתי פה כמה פעמים שהזרעים האלו בדרך כלל לא איכותיים..
    תודה לעוזרים:weed-2:

2. abcd

abcd חבר חדש

לייקים:
    0
    ה"ירוק" שנתן לך סטלה חזקה,הגיע כפרח או כבר מקוסס? כי אם זה הגיע מקוסס יכול להיות שזה היה נייס גאי..

אני אישית יותר אוהב באנגים. גם הסאטלה יותר חזקה,כי מה שאתה שואף לפה זה כמעט נטו העשן של מה שאתה שורף,בלי אוויר,אז השאכטה יותר דחוסה (ויותר צורבת,אבל מתרגלים עם הזמן)
    להשיג באנג איכותי מזכוכית אולי זה בעיה, אבל זה בכלל לא בעיה ללכת לקנות מבחנה בקיוסק ולהכניס לבקבוק פלסטיק..

3. loydoa

loydoa חבר חדש

לייקים:
    0
    פרח שאני קיססתי בעצמי, מכיר כבר את הריח של הירוק מועלה אין פה ספקות, הייתי משהו כמו שעתיים בסטלה מטורפת שהתחילה בקצת חרדות, יש מצב שהגיע ליידי חומר רפואי?
    ויש לך במקרה תשובה לגבי השאלות על הזרעים?

4. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    חומר שיש בו זרעים בדכ זה חומר לא משהו
    ואם אתה רוצה לנסות לגדל מהזרעים שלו אתה יכול
    יש לי חבר שגידל אחלה צמח מזרע של קססה

5. loydoa

loydoa חבר חדש

לייקים:
    0
    לצערי אני לא אוכל לגדל כי זו לא העונה לגרילה ואני חיי כרגע עם ההורים. למה פרח עם הרבה זרעים הוא פרח לא איכותי?

6. canaman

canaman חבר חדש

לייקים:
    0
    כי הצמח השקיע הרבה אנרגיה בפיתוח הזרעים במקום בפיתוח חומרים אחרים מסטלנים

7. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    עישון והכנת באנג למתחילים:

לך לקיוסק הקרוב לביתך ושאל את המוכר אם יש להם מבחנה,
    יש? יופי, תקנה אותה ובקבוק שתיה קטן מפלסטיק (כמו אלוורה)

רוקן את הבקבוק הקטן, שים את המבחנה על צידו באלכסון ותראה איפה צריך לעשות חור.

תקח סיגריה רגילה ותמיס את החור שאתה צריך בבקבוק, תשדל לעשות את החור כמה שיותר עגול ובגודל של (או ממש טיפה יותר) הסיגריה.
    אם אין ברושתך סיגריה השתמש במצת רגיל בזהירות, קל מאוד לשרוף חור יותר גדול מהמבחנה.

תקח את המבחנה ותדחף אותה לתוך החור, אם עשית את החור בגודל טוב תצטרך להשתמש בקצת כוח, לא לדחוף חזק מידי כי המבחנה יכולה להשבר ולפצוע אותך.

אם עשית את החור גדול מידי ואין אטימה תנסה שוב עם בקבוק אחר, אם אין בקבוק אחר תקח רצועה דקה של נייר אלומיניום(אורך תלוי בכמה צריך לפי החור)
    ותלפף אותה על המבחנה במקום שהמבחנה יושבת על החור.

עכשיו שיש לנו באנג מוכן ובדקנו שהוא אטום (לחסום את הראש של המבחנה ולהוציא אוויר לתוך הבאנג, שהוא ריק כמובן)
    למלא מים ככה שהמבחנה תיהיה סנטימטר וחצי-2 מתחת למים שהיא במצב עישון (שהמבחנה עצמה ב90 מעלות והבקבוק ב45 מעלות בערך)

להכין קססה, למלא את הראש
    מי שקורא את זה בטח בלי ניסיון עם באנגים או עם רק קצת ניסיון, אל תיהיו גיבורים ותשימו יותר ממה שאתם יכולים לעשן.

תקח נשימה עמוקה ותוציא את כל האוויר שיש לך בריאות, תצמיד את השפתיים לפיה של הבאנג את המצית לראש המבחנה ותתחיל לשאוף לאט אבל לא יותר מידי לאט,
    (אינדיקציה טובה זה הקצב בעבוע של הבאנג, אם בקושי יוצאות בועות תגביר את הקצב, אם יוצאות הרבה בועות תאט קצת את הקצב בהתחלה)

ברגע שאתה רואה שהראש נדלק טוב תוריד את המצת מהראש ותשאף כמה חזק שאתה יכול עד שהראש נופל והבאנג מתנקה (מעשן) או עד שאתה לא יכול יותר

מפה זה בחירה שלך מה לעשות, חלק מחזיקים את העשן כמה שאפשר, חלק רק כמה שניות

מה ש-אני- מעדיף לעשות-
    אחרי שסיימתי להפיל את הראש ולנקות את הבאנג אני לוקח אוויר לאט למה שנשאר לי בריאות, מחזיק שניה-שתיים ומוציא את זה לאט.

רשמתי את זה מסטול בזמן עבודה אז זה יצא קצת חפיף
    אם מישהו הסתבך במדריך תשלחו לי הודעה בפרטי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!