1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חדשה בפורום עזרה כמה שאלות בקשר לגידול ראשון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י נעמה חיים, ‏19/11/14.

1. נעמה חיים

נעמה חיים חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקי קודם כל בחיים לא עישנתי ככה שהפעם הראשונה שלי זה יהיה מה שאני מגדלת
    צריכה עזרה בכמה שאלות בקשר לגידול תודה מראש
    1.יש לי ארון גובה 1.60 80 על 80 אשמח לכמה זנים מומלצים להתחלה של סאטיבה שמתאימים לגודל הארון אחוז thcיחסית נמוך כי זה פעם ראשונה שלי ושהם יהיו רק נקבה לא רוצה אוטומטים והם לא חייבים להיות גדולים בערך 30 עד 50 גרם של פרחים שיביאו לי אני יודעת שזה נחשב קצת
    2.אני יודעת שיש כתבות על זה אבל אשמח לקבל רשימה של כל מה שצריך בשביל לגדל ובשביל מה צריך כל דבר ?
    3.מזה וונטה ופילטר פחם?
    4.עדיף לקנות גם אוהל או שפשוט לגדל בארון?
    זאת שאלה כללית שלא כלכך קשורה לגידול אני יודע שיש סוגים של קנאביס שכל אחד עם אחוזthcשונה רציתי לדעת נגיד זאת רק דוגמא לא להתייחס לכמויות נגיד בן אדם צריך לעשן גרם אחד עם 36 אחוז בשביל לקבל סטלה אז בשביל לקבל סטלה מקנאביס שיש רק אחוז אחד של thc הוא יצטרך לעשן 36 גרם או שזה לא עובד ככה כי אם כן משתלם לגדל עם סוג של הרבה thc

2. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    הי נעמה וברוכה הבאה.
    לפני כל התשובות שתקבלי פה, אני מקווה שאת נוקטת אמצעי זהירות ואבטחה (השם שלך, אם הוא אמיתי עדיף שלא ישמש כשם משתמש).
    אני בטוח שאת יודעת שלגדל זה לא חוקי, וגם לרוב נושא עונש יותר חמור מסתם כמה גרמים בכיס. אני אומר זאת מכיוון שאם עדיין לא התנסית, אולי כדאי שתתארגני על כמות קטנה ואיכותית, לפני שאת נכנסת להוצאות והשקעה, וגם סיכון.
    בכל מקרה, ברוכה הבאה, אם כל מה שכתבתי כבר נלקח בחשבון, אנא התעלמי..

3. נעמה חיים

נעמה חיים חבר חדש

לייקים:
    0
    היי רונזו זהו לא שמי האמיתי ואני נוקטת האמצעי זהירות תודה בכל זאת

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני ממליץ לך להתחיל ולקרוא את השירשור למגדל המתחיל (דביק בגידול למתחילים).
    אני חושב שבאחת מהכתבות יש רשימת קניות.

בהחלט ניתן לגדל בארון שמצופה בחומר מחזיר אור ואין צורך לקנות אוהל במיוחד.

בנוסף אולי כדאי לך לנסות להתארגן פעם מחבר\שכן על חומר ולהתנסות פעם אחת לפני שאת מתחילה לגדל.
    מדובר בהוצאה מסויימת ולא כדאי להתחיל לזרוק כסף לפני שהתנסית בהשפעה של החומר. אולי הוא לא ימצא חן בעיניין.

החישוב המתמטי שלך לגבי דילול פחות או יותר נכון.

ונטה היא מאוורר קטן שפולט או מכניס אוויר לחלל הגידול.
    פילור פחם הינו רכיב שנהוג לחבר למפוח (="ונטה" יותר חזקה) כדי לספוח את הריחות שבחדר הגידול.
    מיועד כדי לטשטש את העקבות הריחניים של הצמח.

5. bushbush

bushbush חבר חדש

לייקים:
    15
    לא ממש קריטי להסתכל על כמות הthc
    הקשר בין כמות הthc לפוטנטיות של הצמח אינם יחס ישר.
    פוטנטיות מדבר על כמה האפקט חזק וכמה זמן הוא נמשך וכמה חומר צריך לשים כדיי להגיע לאפקט הזה. מדד הthc בהחלט אינו מייצג את כל הדברים האלו. יכולים להיות צמחים עם thc בינוני סביב ה15% שיהיו פוטנטים הרבה יותר מזנים עם 25% thc.
    הבעיה היא שפוטנטיות לא ניתן למדוד זה מסתמך לחלוטין על החוויה של המעשן.
    ושתמצאי זן עם 36% thc אז תספרי לנו על זה....

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!