1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בחירת ״הזן המושלם״

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mr.Weed, ‏19/11/14.

1. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    מעניין אותי לנסות למצוא את הזן המושלם...
    אני מחפש זן אינדיקה דומיננטי (70:30-60:40 פחות או יותר) שיהיה יחסית מאוזן מבחינת thc ו-cbd כדי שלא יעורר יותר מדי חרדות....למבינים בנינו- יש (ואם כן אילו) זנים שעונים על התכונות האלה?

2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    יש מלא אחי, כנס לסיידסמן יש לך כפתור של high cbd ויש לך שמה כמה טובים

3. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    זנים עם cbd גבוהה גם בזרע ישראל אני יכול למצוא. אני רוצה זן עם cbd ו thc מאוזנים

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני יודע לקרוא, לזה התכוונתי.
    יש לך שם מלא זנים עם יחס 1:1 בין הthc ל-cbd

5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    מר וויד,
    אתה לא כל כך ברור. האם אתה מתכוון לזנים שהם ביחס של 1:1 בין הthc לcbd -
    אז זה ממש לא משנה אם זה סאטיבה/ אינדיקה. ההשפעה היא אנטי חרדתית ככה או ככה מכיוון שאין בהם מספיק thc ע"מ לעורר חרדה ובנוסף מלאים בcbd שמלעים חרדות.
    זנים כאלה תוכל לרכוש אך ורק עם אישור לקנאביס או אם תגדל בעצמך. זה לא זנים שמסתובבים בחוץ ב99% מהמקרים.
    מה שכן, אם תמצא באמת זן שהוא אינדיקה ברובו, בלי כמויות גבוהות מידיי של thc זה מה שאתה מחפש. שמות וזנים יש מכאן ועד הודעה חדשה. אני רק אגיד שיש כל מיני סוגים של אינדיקות ויש כאלו שממש לא מתאימים לחרדות. זנים אפגניים לדוג' - יכולים להתאים לך מאוד ולהרגיע בצורה מתונה. זני קוש לעומת זאת יכולים לגרום לך לחרדה בקלות.

כל הקטע שלא מדובר לא בזן, ולא בכלום.
    הכל תמון בטריכומים שעל הפרח. אתה מחפש טריכומים בצבעי ענבר יותר מאשר צבע לבן.
    כמה שיותר לבן ההשפעה יותר פסיכאדלית וממריצה במוח, כמה שיותר צבעי ענבר, ההשפעה יותר רגועה וגופנית.

6. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    יש גם מלא זנים כאלה בסידסמן ובעוד חברות זרעים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!