1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כל העניין של הגידול פשוט תסבך אותי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י yossiyog02, ‏20/11/14.

1. yossiyog02

yossiyog02 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום
    *כל מה שאני כותב פה נאמר מתוך סקרנות ואין לי שום כוונה לבצע פעולות אלו ואין לי שום כוונה לעבור על החוק בשום דרך*
    אז אני רוצה לגדל לכאורה
    כמובן שאני בוחר autoflower בתור מתחיל אמור להיות קל יותר לפי מה שהבנתי
    אני רוצה לגדל *בחוץ* לכאורה
    עכשיו מה שתיסבך אותי זה שבכל החנויות רשום סכום כמות תפוקה למשהו אבל בפורומים מדברים על סכומים קטנים הרבה יותר(בכמות)
    אני יסביר
    http://original-ssc.com/auto-afghan-skunk-seeds-advanced.html
    זה הצמח שאני רוצה לכאורה
    עכשיו הבעיה שבאתר כתוב שהתפוקה מצמח אחד היא 350 עד 400 גרם אבל בפורומים וכאלו אנשים מדברים על כמויות בהרבה יותר קטנות כמו 40 לצמח
    לא יודע למה להאמין??
    ראיתי 350 400 נדלקתי אבל מה זה 40 זה לא משתלם בכלל לחכות חןדשיים בשביל 40
    עוד כמה דברים בבקשה..
    הזרעים אני פשוט שותל אותם באדמה וזהו?כמו שהם ? כי מישהו אמר לי שצריך לחתוך אותם לשתיים לפני .. משהו איחור או ייחור לא יודע
    ועכשיו בתקופה של גשם אני לא צריך לבדוק את מצבם כי האוטו יודעים לבד כמה לשתות נכון?
    בקיציר שמישהו בבקשה יעשה לי סדר בכל זה.תודה !

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    יאוו איך סיבכת

נתחיל מזה שממוצע לצמח אוטו זה בין 20 ל50 גרם לצמח
    400-500 גרם זה כנראה למטר רבוע

עכשיו לזרעים וייחורים
    אין שום צורך לחתוך את הזרעים אתה רק תהרוס אותם
    ייחורים זה ענף שאתה קוטף ושותל באדמה עם הורמון שיעזור לו להצמיח שורשים (אתה לא צריך לזכור את זה פשוט תדע שכל זה לא רלוונטי לך)

זה הכי פשוט שבעולם
    אתה קונה זרע אוטומט
    עציץ של לפחות 15 ליטר
    קונה אדמה קומפוסט ופרלייט ומערבב ביחס 1:1:1 (אם זה מסבך אותך גם אדמה לבד יעבוד אבל יביא פחות תוצרת)
    זורע את הזרע בעומק של ס"מ אחד ומשקה בהתחלה שהאדמה תמיד תהיה לחה
    בערך שבוע לאחר שהצמח נובט אתה מחכה שהשכבה העליונה תתיבש ורק אז להשקות
    **כל השקיה כמות מים שיטפטפו כמה טיפות מהחורים בתחתית העציץ

3. yossiyog02

yossiyog02 חבר חדש

לייקים:
    0
    באסה
    אם נגיד אני רוצה לעשות את זה חד פעמי כדי שיהיה לי חומר לתווך ארוך נגיד 2 קילו כמה זרעים כאלו בערך אני יצטרך?
    תודה על המענה!.

4. קליט

קליט חבר חדש

לייקים:
    0
    לפי דעתי אתה צריך לרדת מכיון האוטומטים , ולחפש זן רגיל ועמיד שמתאים לחורף הישראלי ויש כאלו התפוקה של זן רגיל תמיד תיהיה גדולה מזן אוטמטי לכן תנסה לברר טוב לפני כול דבר שאתה עושה וכמובן גם בחירת המיקום חשובה תלוי באיזה שיטה אתה רוצה לגדל עם אתה רוצה לשתול ולשכוח ולחזור אחרי חודשים לקחת את היבול זה אפשרי תצטרך לחפש זן חזק ממזיקים שמתאים לחורף ישראלי .

5. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    במטר רבוע יכנסו 4 עציצים של 10-15 ליטר בערך, ככל שאתה רוצה להוציא יותר מהצמח שלך אתה צריך להביא לו יותר מקום לשורשים משמע עציץ גדול יותר, ויש עוד פרמטרים כמו אור, פחמן דו חמצני שעוזר לצמח לצמוח מהר יותר, דשנים וכו'...
    עצה שלי היא שמאוטומטיים לא יצא לך הכי הרבה, אז אישית אני מעדיף זנים נקביים ששלב הצמח תלוי בשעות האור, ככה אתה יכול לגדל בתוך עציץ גדול למשך כמה זמן שאתה רוצה בסידור של 18 שעות אור ו-6 שעות חושך וככה הוא יגדל לגודל הרצוי שאתה יכול למצות ממנו את המקסימום גרמים פר צמח.

6. yossiyog02

yossiyog02 חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לך משהו להמליץ?זה בחוץ ויש לו הרבה מקום איפה שאני חושב על לשים אותו לכאורה ככה שמקום בשבילו זה לא בעיה אני רק צריך שתגיד לי איזה ואיך לטפל בו בערך
    אחי אם הוא בחוץ איך בדיוק אני שולט על כמה אור הוא מקבל חחח מה שהשמש נותנת זה מה יש לא הבנתי

7. קליט

קליט חבר חדש

לייקים:
    0
    כעיקרון אתה צריך זן שמתאים לקור זה דבר שאתה צריך לחפש לפי ממוצע הטמפרטורה והלחות באזור שלך עם תיתן לנו נתונים אולי נוכל לעזור לך לחפש , וכעיקרון רק שתדע/י
    תמיד עדיף זן רגיל במקום שתשתול 20 עציצים ותקבל תפוקה של קילו אחד במקרה הטוב מהזן האוטומטי (בגלל שזה בגידול חוץ בתקופה כזאת ) בזנים רגילים בדרך כלל כמות כזאת של עציצים תוכל להניב לך פי 2 ואפילו פי 3 ו4 יבול כמובן תלוי בזן תיתן קצת יותר פרטים וננסה לעזור לך כמה שיותר ..

8. yossiyog02

yossiyog02 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלחתי לך בפרטי אחי

9. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אם אתה מגדל בגידול חוץ\גרילה אז אתה לא שולט על שעות האור ביום, פשוט חכה שהעונה תתחיל (אפשר לשתול החל ממרץ אפילו פברואר)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!