1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קשה להפסיק לעשן

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י aviv, ‏22/11/14.

1. aviv

aviv חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אז אני יודע שמריחואנה לא ממכרת.. אני מעשן מגיל ממש צעיר מסוף היסודי כזה ה' ו' והרבה.. עכשיו אני 19 ואני כבר שנתיים שנתיים וחצי מעשן כל יום כמעט ו20+ ראשים ביום
    עכשיו אני כבר מתחיל בקושי להרגיש וגם החומר שאני מצליח לקנות בזמן האחרון זבל אם אני משיג הכיוונים שלי דיי יבשים ואני מנסה אז פשוט להפסיק לקצת זמן
    ואני ניהיה עצבני אני לא מצליח לישון ואין לי חשק לכלום כאילו אני לא מצליח להפסיק לחשוב על לעשן למישהו יש טיפים איך אני מוציא את זה מהראש שלי

2. Jacky

Jacky קנאביסט

לייקים:
    0
    דבר ראשון אתה צריך להפסיק ללבוש מדים

3. aviv

aviv חבר חדש

לייקים:
    0
    מה מה מה מה הקשר ההורים שלך אחים?

4. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    מבית ספר יסודי אתה מעשן גראס?

בואנה הילדים של היום דפוקים על כל הראש! רק בגיל 21 הרשתי לעצמי להכיר את הצמח הזה!
    עזבו את זה שבסיגריות ובאלכוהול בקושי נגעתי גם בגיל 16, וגם היום בגיל 24 אני לא נוגע בחרא הזה.

תגיד להורים שלך לשלוח אותך לגמילה כי אם עישנת מגיל כל כך צעיר אז כנראה שהמוח שלך כן צריך את זה באיזה שהוא אופן..

5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אתה צריך איש מקצוע להתייעץ איתו איך להתחיל לקחת את החיים בידיים.
    לעשן מגיל כזה צעיר . . יהיה לך קשה מאוד להפסיק, זה בעצם כל החיים שלך - ה"עישון".
    אתה חייב להגיע למצב שיש לך עבודה/ לימודים / תעסוקה כלשהי אשר תשרוף לך את כל היום ללא דקה של שיעמום.
    ככה שבערב תצא לספורט, עד שכבר לא בא לך לזוז. תחזור, תאכל משו קטן , תעשה מקלחת מרעננת, אני מבטיח לך שהדודא תרד ב50%.
    דבר נוסף שאני ממליץ לך, בגלל שאתה מעשן המון שנים מגיל צעיר מדיי:
    אל תפסיק במכה. כי אתה לא תצליח! תתחיל כל יום להוריד בכמות הראשים. אם עשיתה אתמול 20 , מחר תעשה 17, ולמחרת 15 , וככה הלאה..
    תוך חודש אתה תוכל להגיע למצב שראש אחד/ שניים לפני שינה יסדרו אותך לכל היום.
    ואז גם את זה תוכל להעיף אם תרצה.
    התמכרות לקנאביס היא נפשית ברובה, אם כל היום תחשוב על זה ותהיה בסביבה מעשנת - אתה לא תפסיק.
    אם תצא ותהיה בסביבה סאחית, ותעשה משהו עם החיים, הכל יהיה פנאן.
    בהצלחה גבר, והכי חשוב לנשום הרבה , ולהרגיע את עצמך כמה שאפשר בדרכים אחרות שהם לא עישון.
    חליטות צמחים/ כדורי הרגעה (טבעיים בלבד) - ממליץ לך מאוד- יעזור לך לעבור את התקופה המציקה הזאת.

6. abcd

abcd חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא חושב שזו התמכרות אני חושב שזו אובססיה לחיים האלה, של לדבר עם אנשים, לחפש כיוון, ולשבת לעשן בהרגשת ניצחון.

7. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    זה הרגל פשוט

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!