1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בבקשה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Helpplz, ‏25/11/14.

1. Helpplz

Helpplz חבר חדש

לייקים:
    0
    לפני כמעט חודש וחצי פתחתי את האשכול הזה:
    http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/showthread.php/5171-עזרה-דחוףף

עבר זמן מאז והייתי אצל שני פסיכולוגים ורופא שתאמת לא כלכך עזרו.
    הפסיכולוג הראשון המליץ לי על קלונקס שלאחר מחקר לא קטן עליה דחיתי אותה והעדפתי שלהתרחק מהכדור הזה.
    הפסיכולוג השני רק עשה איתי שיחה ונתן לי כלים להתמודד עם המחשבות הטורדניות שיש לי מה שגם לא כלכך עזר.
    הרופא הביא לי מרשם לציפרלקס מה שגרם לי לבהלה באותו הרגע כי הייתה דבוקה לי סטיגמה בראש שציפרלקס זה מסוג הכדורים שגומרים בן אדם אבל לאחר מחקר על הכדור הזה + חוות דעת מהרבה בני משפחה שמשתמשים בו הגישה שלי השתנתה לטובת הכדור.
    עד היום אני עדיין עם מחשבות טורדניות, למרות שהפסיכולוג אמר לי שמה שיש לי זה חרדה אני עדיין חושב אחרת.
    אני חייב להדגיש שאני פסיכוסומט והיפוכונדר לא קטן וגם אחד שאוהב להקצין דברים,הפסיכולוג אמר שמה שיש לי זה בסך הכל חרדה אבל אני מרגיש כאילן מה שיש לי זה הרבה יותר.
    הגעתי למצב שקראתי על סכיזופרניה,ocd,אלצהיימר ובתור פסיכוסומט אני עד היום אוכל סרטים שיש לי אחת מהמחלות האלה(לקרוא על המחלות האלה הייתה הטעות הכי גדולה שלי).
    אני יודע שאתם לא פסיכולוגיפ ולא מומחים אבל יש פה הרבה אנשים שמבינים בדברים האלה ואני מאמין שחלק גם עברו את מה שאני עובר.
    אני נמצא במין אי וודאות כזאת שאני לא יודע באמת מה יש לי, אני כל היום אוכל סרטים שאני סכיזופרן או חולה אלצהיימר חס וחלילה.
    אני מתחנן אם יש פה מישהו שעובר או עבר משהו דומה לשלי שיגיב פה אני ישמח לדבר עם מישהי כזה.
    דרך אגב לא אמרתי לפסיכולוגים או לרופא שעישנתי קנאביס.
    הייתי מעשן לתקופה של חצי שנה בערך, ותמיד שהייתי מעשן לא באמת הייתי נהנה תמיד היו לי מחשבות מוזרות כאלה וכל דבר קטן שהייתי חושב עליו הייתי מנתח עד שהייתי מגיע לדברים הזויים ועכשיו שאני חושב על זה המחשבות שתמיד היו לי כשהייתי מסטול דומות מאוד או אפילו זהות למחשבות שאני סובל מהן עכשיו.
    מאז המקרה שסיפרתי באשכול הראשון המצב שלי קצת השתפר אבל עדיין אני סובל.
    כל פעם שאני ממש משתגע ממחשבות אני פשוט לוקח קלמנרבין ומנסה להרגע.
    אז באמת אם מישהו יודע מה עובר עליי או מישהו עבר משהו דומה אני ישמח אם הוא יגיב פה.

#1 Helpplz, ‏25/11/14
    נערך לאחרונה ב: ‏25/11/14
  2. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    איזה זנים עישנת?

אינדיקות דומיננטיות נותנות אפקט יותר נפשי שמציף את כל מה שאתה מרגיש, מחשבות נהפכות ליותר חדות, ובכללי הרגשה של ניתוק מהגוף והתחברות יותר לנפש.
    סאטיבות לאומת זאת הראש נשאר יוצר צלול והסטלה עצמה יותר קלילה שרק מלווה באנרגטיות ובתחושה שמחה ופחות כבדה..

אני בכל אופן חושב שלאנשים חרדתיים אסור להתקרב לצמח הזה "עלאק הצמח הזה מפחית חרדות ועכבות" אחלה בדיחה, אם כבר הוא יכול להכניס את אותו אדם לחרדה כל כך עצומה בזמן העישון שלאחר מכן אותו בנאדם יאכל סרטים שיש לו מחלת נפש רק בגלל שהוא לא הגיב טוב לתחושה הרוחנית החזקה שהצמח עושה.

שמעתי על אנשים מחו"ל שהתאבדו.. הם היו חרדתיים ובכל זאת עישנו.. והם הגיעו למצב שבגלל שבכל סטלה הייתה להם הרגשה רעה הם התחילו לאכול סרטים שהם כנראה אנשים רעים ושאלוהים כועס עליהם ושהם בדרך לגהינום.

לתת לבנאדם חרדתי טיפול בקנאביס זה כמו לתת לחולה אסטמה טיפול בעזרת סיגריות.
    יש מרכיב אחד בקנאביס שטוב לאנשים חרדתיים וזהוא ה cbd כל עוד הוא יותר גבוה מה thc אז אני לא מאמין שבנאדם חרדתי ככל שיהיה יכנס לחרדה.

באמת בקשה אל כל האנשים שמתחילים לאכול סרטים ומחשבות בזמן העישון, אל תעשנו את הקנאביס הזה!! אתם עוד לא התעצבתם נפשית בכדיי לעכל כמו שצריך את התחושה הרוחנית שהצמח הזה מביא אותכם אליו.

#2 LarryOG, ‏25/11/14
  3. Mentol

Mentol חבר חדש

לייקים:
    4
    כמו שזה מעליי אמר, או שתחכו לשלב בחיים שתיהיו סגורים על עצמכם יותר ואז תעשנו. או שפשוט אל תעשנו. העישון של הצמח הזה אינדיבדיאולי מאוד והוא תלוי בן אדם, לאחד זה יעשה פלאים ולאחד נזקים קשים. אגב זה אף פעם לא יוביל אותך למצב בלתי הפיך. צא מהסרט שנדפקת מזה ותן לזמן לעשות את שלו ותגלה שיהיה בסדר. לי כשהיו סרטים פשוט מאוד הפסקתי לעשן.. התבגרתי קצת והיום אני סבבה עם זה. מה גם שאני לא מגזים ולא אובססבי עם זה.
    אגב לאחד עם חרדות וראש דפוק זה גם יכול לפעמים כן לעשות טוב.
    שוב, כמו שאמרתי קודם זה מאוד מאוד מאודדד איניבידואלי לכל בן אדם/בת אדם. והפתרון הוא פשוט לחקור על הגוף ועל הנפש שלך בעצמך ולהבין מה טוב לך ומה רע לך..
    ובכלל בחיים ככה לפעול.
    תיהיה בריא.
    נ.ב- לא ממליץ לך להסתיר זאת מההורים ומאנשי מקצוע לפעמים עצם המחשבה על כך שאתה שומר איתך סוד מאוד גדול זה מה שפיל.. חשוב על זה.

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אתה מתכוון לאופי חרדתי ולא להפרעת חרדה, כן?

5. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    כן!

אבל אני מכיר גם כמה שאין להם אופי חרדתי וסבלו בעבר מהקתפי חרדה ושהם עישנו את הרפואי שהיה לי הם חטפו התקף חרדה ממש קשה.
    יכול להיות שזה בגלל החומר שהיה ממש חזק! אבל עדיין בכללי קנאביס לא מתאים לאנשים עם עם נפש רגישה ולא כל כך בריאה.

יש לי חבר שהיה איתי בצבא והוא אמר לי שהוא סובל מ ocd ועם הוא מעשן גראס זה רק מחריף לו את הבעיה.
    לדעתי הוא נפל על זן שיש בו ממש הרבה thc ביחס ל cbd. רוב הזנים הרפואיים בארץ עם 0% cbd, חוץ ממיידנייט שיש לו יחס שווה.

6. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    ד"א

לדעתי אנשים עם אופי חרדתי יכולים להתגבר לגמרה על הבעיה בעזרת פסיכולוג.

אבל אנשים עם התקפי חרדה יאלצו לדעתי לפנות לפסיכיאטר..

7. Helpplz

Helpplz חבר חדש

לייקים:
    0
    אולי הבנתם אותי לא נכון בחיים לא היה לי שום חרדה ושום דבר דומה עד לאותו היום עם החבר שהתעלף שסיפרתי באשכול הקודם.

#7 Helpplz, ‏25/11/14
  8. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    אני אספר לך חוויה אישית שלי שקצת דומה לשלך.. ישבנו פעם כמה חברים בזולה קיבוצית כזאת מגניבה שהיא ממש קרובה לכביש של הקיבוץ והיא פחות או יותר במבנה של סוכה חצי פתוחה כך שרואים מה הולך בחוץ.. אבל המקום עצמו שומם וישבנו שם מאות פעמים. בקיצור בפעם אחת קפצו עלינו בלשים ואני באותו זמן הייתי ממש מסטול ונכנסתי לחרדה. עמדתי מול הבלש ממש רועד מפחד מנסה להיראות רגוע ולשכנע אותו שאין פה סמים ושהוא יכול ללכת. בעיקר הרגע של הקפיצה שהניידת נכנסה עם כל הצ'קלקות דלוקות והסירנה ואיך שהשוטרים פרקו עלינו מהרכב וכל התהליך המהיר הזה היה מאוד מבהיל בשביל בנאדם מסטול. חוויתי במידה מועטה את מה שאת חווה עכשיו, מעיין מיני התקף חרדי ותאמת שלא ככ מפריע בכל פעם שאני רואה ניידת בלילה ו שומע תסירנות שלהם. והקטע הוא שאין לי בכלל מה לפחד כי אני לא מעשן כבר שנה ואין לי כלום בבית ככה שבאמת אין לי סיבה להיות פרנואיד. בכל מקרה זה עבר לי מעצמו עם הזמן, אני במצבך ממשיך את הטיפול עם הפסיכולוג אני די תומך במה שהוא אומר לך.

9. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אתה צודק, לי יש ocd ואני יכול להגיד לך שזנים בלי cbd גבוה רק עושים לי יותר חרא.
    יצא שפתאום הם לא עשו לי כלום אבל זה תלוי בפרמטרים אחרים.
    גם יש לי שמן cbd שהזמנתי בגלל ההפרעה שממש מעלים לי אותה לגמרי! הthc זה מה שמעלה לי את ההפרעה.
    הפרעת חרדה מטפלים בפסיכיאטר (היום היה לי פגישה ראשונה) נראה לי אני יתחיל לקחת כדורים כדי להרגיע את החרדה, אני לא יכול להסתמך על קנאביס כי הוא לא מעלים לי לגמרי וגם אני צריך לסמוך על זנים מהרחוב שאלוהים יודע כמה CBD יש בהם. ואז יכול לקרות מצב שיהיה לי OCD ברמה מפגרת בלי אפשרות לטפל בה.

#9 MrT, ‏25/11/14
  10. yavesh

yavesh חבר חדש

לייקים:
    0

אני חושב שבנקודה שאתה נמצא היום, הפורום הזה, זה בערך המקום האחרון להתייעץ בו.
    אני כן מציע לך לקבל עזרה. אם נפלת על פסיכולוג שפחות התחברת אליו, אולי כדאי שתחפש מישהו אחר. אולי תחפש המלצות.
    אתה יודע, יתכן שכרגע (ואולי תמיד) אתה רגיש מדי לתפוס ראש, גם מקנאביס וגם מאלכוהול.
    אתה באמת צריך את זה? אתה לא יכול לחיות בלעדי זה? אולי זה לא מתאים לכולם..

ועוד עצה קטנה, ממליץ לך להתחיל לעשות ספורט בערבים, ספורט אינטנסיבי, אולי בקבוצה. חפש משהו שתתחבר אליו. מבטיח לך שזה ישנה אותך ויגרום לך להרגיש הרבה יותר טוב מאיך שאתה מרגיש היום. תבנה לך סדר יום שבו תהיה עסוק כל היום. אל תתן לעצמך יותר מדי שעות מתות ואל תחפש סיבות להיות בחרדות.

אל תוותר לעצמך, בן אדם לא צריך לחיות בחרדות, לא כשזה פוגע באיכות חיים שלך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!