1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול ראשון super silver haze/ LSD + כמה שאלות לפני ההתחלה .

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י euchkuh123, ‏25/11/14.

1. euchkuh123

euchkuh123 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים .
    פתחתי אשכול לפני משו כמו שבוע אבל הוא לא היה מסודר אז לא ממש התייחסתם ברצינות ..(צודקים)

אז ככה החלטתי שאני מתחיל לגדל .
    בחרתי בזרעים הבאים : super silver haze / L.S.D (נקנו בזרע ישראל )

קניתי את רוב הציוד אני יפרט מיד אשמח לכל הערה בונה .

מנורת dual spactrum 600W

סט דשנים מלא של חברת biobizz

אדמה של הידרו -שופ premium mix

X2 מדי לחות וטמפ' של הידרו שופ ( בכוונה שתיים כי קראתי כבר כמה פעמים שהסינים מזייפים בדרך כלל ואין לי זמן לחכות עד שיגיע לי אחד מחו''ל אז אני מקווה ששתיים יהיו בשבילי יעילים )

טיימר אנלוגי ( שעון שבת )

מכשיר אדים קרים (medio - spa )

מפוח VK 125 ( נקנה בהידרו -שופ , של חברת VENTS )

X2 וונטות slf 100

אינדיקטורים לבדיקת חומציות המים + מעלה PH / מוריד PH .

לגבי ההשקיה חשבתי על מערכת AUTO PUT מלאה לשני עציצים XL 25 ליטר כל עציץ + 47 ליטר המיכל עצמו .. ( עוד לא קניתי כי לא החלטתי כמה צמחים אני רוצה אני עדיין בהתלבטות ואשמח לקבל את דעתכם לגבי הנושא הזה )

חלל גידול : אני מתלבט בין שנייים 1. growlab 80X80180
    2. darkroom 120X120X200
    ( ההתלבטות היא קודם כל ביגלל המנורה שלא יהיה חם מידי , אני רוצה להווציא מקסימום תבואה ב4 חודשים .. )

אז אחרי הפירוט יש לי כמה שאלות שאשמח שתענו לי עליהן לפני שאני בכלל מתחיל :
    1. האם הציוד מספיק ? (חסר משהו לדעתכם)
    2. על איזה אוהל ללכת מהאפשרויות הנ''ל ?? או בכלל משו אחר ? אשמח לקישור ..
    3. כמה עציצים כדאי לי לשים כדי לקבל מקסימום תבואה ... הכוונה עדיף שתי צמחים שאני יטפח אותם לגודל רציני .? או שאפילו אפשרי לשים 4 ? אני לא כל כך יודע מה החיסרון והיתרון ...
    4. אני רוצה לשלב כמה שיטות גידול LST / HST האם כדאי להשתמש בשתי השיטות ביחד או ללכת על אחת מהן ??

אשמח לתשובות מת כבר להתחיל :)

#1 euchkuh123, ‏25/11/14
    נערך לאחרונה ב: ‏26/11/14
  2. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    1. יש לך עודף בציוד כמו מד טמפ' לחות מד חומציות וסט מלא של דשנים (לא הורמונים).
    2. תלוי כמה עציצים אתה רוצה
    3. תלוי ב2. בגדול נראה לי עדיף לעשות מחזורים קצרים.
    4. לדעתי עדיף לתת לצמח לצמוח בצורתו הטבעית. בטח במחזור הראשון.
    עצה ידידותית: תתחיל הכי בסיסי שיש. אל תקנה מערכת אוטופוט ואל תשתמש יותר מידי בדשנים בקיצור תריץ מחזור ניסיון.
    בהצלחה

3. euchkuh123

euchkuh123 חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל תודה רבה לך על ההתייחסות ...
    כעיקרון אם אני יביא את האוהל הגדול יותר וישתול 4 צמחים זה בסדר ?
    מה זאת אומרת מחזורים קצרים ? ( יש לי מקסימום 4 חודשים באותו המקום ביגלל שהמנורה של ה - 600 w דורשת הרבה חשמל אני לא יכול להתפרע .. )
    אם אני ייתן מחזור ראשון כמו שאמרת ללא התעסקות יותר ואני יוותר על מערכת האוטו פוט איך אני יוכל לשער מה התבואה שתיצא ? או יותר נכון איך אני יכול להגדיל את התבואה בפעם הריאשונה ?

תודה רבה ..

4. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    1. מבחינת ציוד אתה מסודר (למה לך לקנות עוד מד טמפ'? חבל על הכסף. ברשותי גם מד של הידרו שופ; עובד מצוין).
    2. לפי מה שהבנתי, אתה מאלה של "אם כבר - אז כבר!" - אז העצה שלי; DS120.
    3. לדעתי עדיף 2 עציצים (ממליץ לך ללכת על SOG).
    4. אתה יכול לבצע קשירות, אבל רק בשביל ליצור מין "כיפה", בשביל שיהיו מוכנים למסך.

בהצלחה!

5. euchkuh123

euchkuh123 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על ההתיחסות ..
    1. קניתי שתיים בכוונה כי קראתי ביומני גידול של משתמשים אחרים פה בפורום שהמד שך הידרו שופ הוא לא מדויק וחורג לפעמים עד 30 אחוז ..
    2. אין לי בעיה מבחינה כלכלית להשקיע כי הכסף שהולך לי אם אני מתארגן כל יום על 100 שקל בממוצע בלי שישי שבת נגיד יוצא לי בשנה 24000 שקל בשנה ...
    אז שווה לי להשקיע חד פעמי בציוד ולהנות מתבואה לעונה שלמה ;)
    3. למה 2 עציצים אם האוהל גידול גדול ? - אני לא יכול ללכת על שיטת ה- sog כי אם התמנונים יקפצו לי על הבית ( חס וחלילה ) 2 עציצים לעומת 20 זה תיק שונה לגמרי ולא שווה לי את הסיכון ...
    4. חשבתי גם על קשירות ... ואני מבין ממך שפעם הריאשונה לא להגזים ?

תודה רבה ...

6. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    לא דיברתי על 20 עציצים :p אם אתה רוצה תנובה מקסימלית מהשטח שלך, תצמיח 2 עציצים, וברגע שאתה רואה שהם סוגרים את השטח, רק אז תפריח. ראיתי תוצאות מטורפות מגידולים בסגנון הזה.

7. euchkuh123

euchkuh123 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חייב להגיד שסוף סוף יש לי ביטחון בתוכנית חחחחח !!! שיחקת אותה אחי תודה רבה mr.tight !!

אבל אם אפשר עוד שתי שאלות אם תוכל לעזור לי אני ישמח ..
    1. איזה גודל עדנית ליקנות ?
    2. איזה מרחק צריך לשמור בין המנורה לצמח כי אין לי רפלקטור כדאי באמת ליקנות ?? אם כן אשמח אם תוכל להמליץ לי על אחד ...

8. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    1. 25l זה מצוין.
    2. אתה רוצה שהיא תהיה כמה שיותר קרובה לצמחים, אבל לא קרובה מדי בכדי שלא יישרפו. את זה תבדוק עם הפנים שלך (הכי רגיש שיש) למשך חצי דקה - אם ממש חם לך, אז כנ''ל לגבי הצמחים. תשחק עם הגובה לפי ההרגשה.
    סתם טיפ: מרחק הנורה והשקיה אלו שני דברים שלא עושים אותם לפי הספר, אלא לפי המצב בפועל.

זה לא עניין של כדאי או לא - אתה חייב רפלקטור. יש רפלקטור "קול טיוב" - סגור ומחובר לשרשור ממנו נכנס אוויר מהמפוח, ע''מ לשמור על הטמפ'. ויש רגילים, פתוחים - יכול להיות כאב ראש לחבר'ה שגרים באזור חם. עשה חיפוש קצר על הנ''ל, תראה מה מתאים לך, ותשווה מחירים.

*עכשיו אני שם לב שכן חסר לך ציוד (או ששכחת לציין?); יש ברשותך משנק תואם? כי בלעדיו הנורה לא תידלק.

בכיף,
    הרבה הצלחה.

9. euchkuh123

euchkuh123 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה אחי ...

1. יש לי כבר שתיים של 25 ליטר אז יצא סבבה..
    2. יש לי משנק תואם שחכתי לציין ...
    ויש לי כרגע רפלקטור פתוח ...
    ושאלה אחרונה אם כבר השקעת בי עד עכשיו :) הגידול יהיה במחסן ויש שם צחנה של עובש אז בשביל תהיה ברקולציה טובה שמתי עוד מאורר גדול מחוץ לאוהל בשביל שתהיה שם תחלופה של אוויר .. יש משו שאני צריך לקחת בחשבון שאני מגדל במיקום כזה ?? ( אין שם שום פתח לבחוץ) ...
    תודה רבה ..

10. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    מלכתחילה לא מומלץ לגדל במקום כזה מאחר והוא פשוט מזוהם - לך תדע עם איזה בעיות תצטרך להתמודד בעתיד.
    בכל מקרה, אם זה היה מקום ברירת המחדל שלי, לא הייתי יושב בשקט; הייתי מנקה את האזור והופך אותו לסטרילי כמה שיותר (מקווה שיש באפשרותך לעשות כך).
    וכמובן שמאוורר גדול יעזור כאן.

BigBudByBe אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!