1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיה חשיש משתיק אותי..

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Fuzer, ‏27/11/14.

1. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    כל הזמן שאני מעשן חשיש איך שההשפעה עולה אני מודבק משותק כזה
    יושב בשקט לא מדבר כאילו הפכתי למומיה וזה לא כיף ככה שכל החבר'ה מקבלים את הסטלה בטוב ורק אני סטלה כבדה
    יותר מדי, מה עושים ולמה זה קורה ?

2. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    לפני שבוע עישנתי 6 פאפים מרפואי אינדיקה של תיקון עולם והייתי בדיוק באותו מצב!

שיתק אותי ברמה מפגרת עם חרדה מעצבנת, בקושי יכולתי לדבר, רק פראנויה מעצבנת חטפתי מי זה.

מוזר.. בחשיש לא אמור להיות יותר cbd? איך הרגשת משותק כאילו לחוץ ואוכל סרטים ומחשבות? אני הייתי בטוח שמחשיש הרבה יותר קשה לאוכל תסביך ולהיות משותק.

3. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    חרדה לפעמים אבל אתמול לא קיבלתי, אני גם בקושי יכול לדבר, ששואלים אותי שאלה זה מתסבך אותי ושאני עונה זה כמו טמבל,
    לא הרגשתי כאב ריחפתי אני אומר לך הזיות מחשבתיות כאלו ומזה משותק אני אומר לך דבוק רק יושב מרחף אני בשלי וכן סרטים ומחשבות ומעצבן אותי שזה ככה

4. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    חחח אם זה מעצבן אותך אל תעשן אינדיקות ומרבית סוגי החשיש בארץ... או שתסבול עד שתתרגל ותפתח סיבולת או שתעשן פחות.. מצטער להגיד לך אבל רוב הגראס גם הסאטיבות מוחצות בשב מסוים וזה הסאטלה אחי אתה יכול לעשן פחות והסאטלה תהיה יותר חלשה

5. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    גם לכם הייתה תקופה כזאת או שזה רק אני ?

6. sektub

sektub חבר חדש

לייקים:
    1
    גם אני לפעמים מקבל חרדה ומחשבות רעות, תגידו יש לכם מושג למה שמעשנים אינדיקה דומיננטית מקבלים לפעמים חרדות ומחשבות שליליות?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!