1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיה אורתופדית ברגליים שגורמת לכאבים

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י sba, ‏29/11/14.

1. sba

sba חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי בעיה בשתי כפות הרגליים הנקראת tarsal coalition מוזמנים לקרוא קצת באינטרנט מי שמעוניין
    בכל מקרה תקציר על הבעיה: בכף הרגל יש לי מספק מפרקים שמאוחים יחדיו מה שגורם לי לחוסר תנועה ברגל, אם תנסו להזיז את כף הרגל שלכם לצדדים מבלי להזיז את כל הרגל תראו שתצליחו להזיז אותה לטווח די גדול, אצלי התנועה הזאת לצדדים היא מזערית ביותר, מה שגורם ביחד עם הפלטפוס (כף רגל שטוחה) שנוצר בעקבות הבעיה לעומס לא נורמלי על הרגליים בעמידה ממושכת. בדרך כלל הכאבים מגיעים אחרי עבודה או אם אני עומד הרבה זמן ואז יושב לחמש דקות וקם פשוט אי אפשר לקום על הרגליים והכאבים הורגים ברמה מפחידה. בזמן האחרון הכאבים התחילו להופיע גם בלי קשר לעבודה או לעמידה ממושכת אלא סתם ככה באמצע היום.
    יש סיכוי לנסות לקבל רפואי בשביל להקל על הכאבים?
    אין לי היסטוריה תרופתית של משככי כאבים, מה התהליך שצריך לעבור כדי לקבל רפואי בשביל להקל על הכאבים וכמה זמן בערך זה לוקח

2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    יש טיפולים לזה? מדרס כלשהו שעוזר? אתה צריך להתחיל טיפולים או לקבל משככי כאבים לדעתי לפני שתקבל קנאביס, ככה זה עובד

3. sba

sba חבר חדש

לייקים:
    0
    יש מדרסים ומקבעים אבל הם לא עוזרים בכלום, הכאב הוא לא קבוע אלא בא רק לאחר עמידה או הליכה ממושכת, מה שמגביל אותי מאוד וכשאני חוזר מהעבודה לבית אני מפורק מכאבים ורק מת לשכטה קטנה שתרפה את הגוף ותעזור לי גם לישון כמו שצריך.
    אין אפשרות לקבל קנאביס בלי לדחוף לגוף את כל הרעל של המשככי כאבים ולהרוס לעצמי את הכבד?

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אתה יכול לנסות לקבל, לדעתי הם לא יתנו לך בגלל שלא ניסית טיפול בעזרת משככי כאבים. קנאביס בא אצלהם כמוצא אחרון

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!