1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

MD

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י המקוסס, ‏1/12/14.

1. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום שוב רציתי לדעת אם מבינים פה בMD וכדומה למה ב18/12 אני הולך למסיבה טובה (של andrew rayel באומן מי שרוצה לדעת) ואני רוצה לקחת שם MD פעם ראשונה. אני בן 18 טרי אני רוצה לקבל דעות והמלצות בנושא.

נ.ב אני מתכנן לקחת ככה רבע גרם MD תודה מראש

2. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    רבע גרם?
    תזכירו לי מה השעות ביקור באבארבנל? אני יבוא לבקר אותך, בתור נציג לא רשמי של המגזין

בכל מקרה 250 מיליגרם לפעם ראשונה זה חזק מאוד.
    הייתי מתחיל במקומך עם פחות מ-100. אם זה מרגיש חלש מידי תיקח עוד טיפה.
    אתה לא יודע איך זה ישפיע עליך, כל אחד מקבל את זה שונה וחבל להידפק.
    כמו עם כל סם, מתחילים בקטן

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    Md בכלל מגיע טהור? לא מבין בנושא ולא רוצה להבין אבל לפי מה שהבנתי כול החומרים האלה מגיעים מדוללים

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הלו דילר, תביא לי בבקשה 100 מ"ג MDMA בבקשה.

אני מסכים לגמרי עם MrT.
    מה אנשים חושבים לעצמם כשהם קונים סמים?
    הם באמת חושבים שהם יכולים לשלוט במינון שהם לוקחים?
    או במקרים גרועים יותר, לוקחים נגזרת של החומר המבוקש. או יותר חמור,חומר בלתי מזוהה.

לפותח השירשור, שיהיה לך בהצלחה עם הטריפ.

5. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    אוקי , הבאתם לי עכשיו פרופורציות פחות או יותר. למה אני חשבתי שרבע גרם זה מינון נמוך שאפשר להתחיל איתו לקחת את זה (ברור שאני לא רוצה לדפוק את עצמי ולקחת מינון גבוה על הפעם הראשונה) תודה על המידע הזה. עכשיו אני בעצם יודע שmd זה בא בכדור כזה קטן כמו מנטוס שמוססים אותו בשתייה שחבר פעם הראה לי ובעצם לפי מה שהבנתי כדור כזה עולה כ400 שקל והוא יכול להספיק לכ-4 אנשים, עכשיו אני חשבתי שכדור כזה זה גרם אחד , זה נכון ? ואם כן איך אני מחלק את זה ככה שזה יהיה 100 מ"ג ?
    בנוסף אני ישמח אם תכתבו לי את התופעות הלוואי הנלוות לסם (ואני לא מתכוון להשפעה החיובית שהוא עושה שעל זה כבר עשיתי שיעורי בית)
    ובנוסף אגרונום , כתבת לי בהצלחה עם הטריפ , אבל MD זה בכלל נחשב לטריפ? טריפים זה לא סמים שעושים הזיות ? למה אני לא מתכוון לקחת שום דבר שיעשה הזיות רק HIGH וכדומה ולפי מה שאני יודע MD לא עושה שום הזיות. תסביר לי למה התכוונת בבקשה.

#5 המקוסס, ‏1/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏1/12/14
  6. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    לא מוססים בשתייה, בולעים את זה כמו כדור
    כדור אחד זה ממש לא גרם, זה משתנה מסוחר לסוחר.

ויש מלא תופעות לוואי הכל תלוי באיכות החומר, שמעתי כבר על מוות, אישפוזים בבתי חולים פסיכיאטריים ובעיות כבד חמורות שדרשו השתלה. יצור הסם הינו פיראטי ולכן קשה מאוד עד בלתי אפשרי לדעת מה איכות החומר לפני שאתה נוטל אותו. רוב האקסטות בארץ זה זיוף והקשר בינהם לבין mdma מקרי בהחלט, והוא כולל שלל חומרים כימיים שחלקם מסוכנים לבריאות.

Md זה סם שאתה לוקח סיכון שאתה לוקח אותו, עם גראס אין הרבה מה לחשוש (למרות שגם אותו יכולים לרסס בחרא, אבל אם קונים פרח רוב הסיכויים שהכל בסדר).

בהצלחה.

7. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    הבנתי , את האמת אחרי מה שכתבת לי פה נראה לי אני יוותר על התענוג . אבל בכל מקרה כל התופעות שכתבת פה זה לא תופעות שקוראות בעיקר עקב שימוש יתר ומינון גבוה ? כלומר סיכוני פגיעה כאלה שכיחים במינונים נמוכים ? לצורך ההמחשה 70-80 מ"ג?

8. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    שוב, לא קשור במינונים, קשור באיכות החומר והבעיה בארץ שהחומר לא איכותי.
    אם היינו בהולנד לדוג א המצב המה שונה.. במיוחד שמוכרים שם בכל חור ערכה לבדיקת אקסטזי (ערכה שאתה בודק איתה אם באמת בסם שקנית יש mdma)

9. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    יש הרבה אמדי אמיתי בארץ ויש הרהה לא.. אם אתה נופל על אמיתי אתה בן 18 פעם ראשונה הולך לשתות רבע כנראה שלא יהיה לך כיף.

10. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    קח באזור ה100-120 מ"ג
    קח גם ויטמין סי או מולטי ויטמין ומגנזיום
    מגנזיום עוזר לנעילות... כדאי שיהיה לך גם מסטיק

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!