1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שימוש יום יומי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י לא מכוון, ‏4/12/14.

1. לא מכוון

לא מכוון קנאביסט

לייקים:
    0
    אני לא מבין איך לעזאזל אנשים יכולים לעשן לפני עבודה/לימודים, או סתם לפני שצריך לעשות משהו.
    אני אחרי שאני מעשן אני כמעט מושבת ולא יכול לעשות שום דבר כמו שצריך (חוץ מלהנות), וגם קל לקלוט שאני מסטול (עיניים אדומות, ולפעמים גם התקפי צחוק)

2. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    זה תלוי בסוג האנשים לכל בנאדם השפעה שונה וכמובן שגם לכל זן.
    לי אישית אין בעיה לעשות ראש של אינדיקה ולהמשיך לעבוד/ללמוד כרגיל (זה גם מה שאני עושה)
    חוץ מזה שלאט לאט מפתחים סיבולת.
    אם אתה מעשן פעם בשבוע ונהנה תמשיך כך :)

3. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    I smoke two joints when I get up
    In the car i smoke two joint
    I smoke two joint when I play video games
    And at every 10,000 points

אני אישית מעשן מהרגע שאני פותח עיניים עד הרגע שאני עוצם אותם, האמת שאחרי שאתה מתרגל להיות מסטול(גם אם בקטנה) רוב היום זה כבר ניהיה משימה קשה לתפקד סחי

יוצא לי לעשן בין חצי ל2 גרם ביום ויש אנשים שחושבים שאני פסיכופט לגמרי ויש כאלה שמה שאני מעשן בשבוע הם פותחים איתו את הבוקר, כל אחד ומה שעושה לו טוב אחי, אם לא מתאים לך לעשן כל היום תשמור את הסאטלות שלך לאחרי עבודה.

4. לא מכוון

לא מכוון קנאביסט

לייקים:
    0
    נשמע סבבה לגמרי, אבל כשאני מעשן (לפחות מהזן הזה שעישנתי בחודש האחרון), אני גמור אחרי כמה שאכטות וממש לא יכול לעשות משימות שקבעתי לעצמי ...

בקיצור אני יעשן רק כשאין לי עבודה/לימודים

5. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אתמול בעבודה פתחתי קססה עם מישהו בן 28 וגילגלתי ג'וינט בשירותים עישנו והכל טוב, אחרי זה התחלנו להזיז ארגזים, להרים, עם הג'ק וזה יותר כיף לעבוד כשאתה מסטול.
    גם בלימודים (למרות שבזמן האחרון אני כבר לא עושה את זה) הייתי מעשן כמעט כל יום בבית ספר, בהפסקות ולומד יותר טוב כי זה עזר לי להתרכז במה שהמורה אומרת ואשכרה הדברים שיצאו לה מהפה עניינו אותי וכשאני סאחי שום דבר שלא בא לי בטוב לא מעניין אותי ואני מאבד ריכוז.

6. canaman

canaman חבר חדש

לייקים:
    0
    לא מעשן בזמן העבודה בטח לא כמה דקות לפני. גם בשביל עצמי וגם למען המעסיק שלי שנותן בי אמון כמו שהוא לא רוצה שאני יגיע שיכור ככה גם עם קנאביס

7. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    יש אנשים שצורכים קנאביס כתחליף לרטלין, תאמין לי שהבוס שלהם מעדיף שהם יעשנו קצת ויהיו מרוכזים.
    עוד פעם זה משתנה מאדם לאדם וכמובן שזה תלוי בסוג העבודה!

8. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    זה לאישי מופנה לכולם, לא מבין איך אפשר להוציא כל כך הרבה כסף על זה שאנשים מעשנים גרם+ ביום
    יש הוצאות מסביב, וגם זה ? אם ככה צריך לעבוד כל היום וכל הלילה, אני ממש חייב להבין את הדבר הזה

9. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אני בדיוק כמוך, שאני מעשן אני לא יכול לעשות כמעט כלום.. בכל זאת המוח עובד קצת לאט יותר.. והקורדינציה קצת נפגמת.
    לא מבין איך אפשר ללכת לעבודה שאתה מסטול.. במיוחד אם רואים עליך את זה.

אני חושב שיש רמה אצלי שאני כן יכול לתפקד אם אני מעשן ממש קצת כמו שתי שאטכות.. במקום איזה שבע או שמונה שפה כבר אני מרגיש את הסטלה דיי בכבדות.

10. לא מכוון

לא מכוון קנאביסט

לייקים:
    0
    בדיוק ככה אני

11. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    זה בדיוק ההבדל, אתה לוקח 7-8 פאפים ונהייה מסטול.
    אני צריך 2 ג'וינטים לפחות כדי להיות קרוב לזה ויש אנשים שאפילו יותר מזה.
    אז כמו שאתה לוקח 2 שאכטות ויכול לתפקד כרגיל ובכיף אני עושה ראש :)
    מקווה שהבנת

12. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אני חושב שבחיים פשוט לא תיהיה לי סיבולת לדבר הזה שנקרא thc.. כנראה המוח שלי לא מתמכר בקלות.

אחי למשל בשביל להיות ממש מסטול צריך לעשן גם שתי ג'וינטים..והתחלנו באותו זמן בדיוק לעשן שזה בערך חצי שנה כבר שאנחנו מעשנים פעם בשבוע.. אני חייב לומר שבחיים לא היה לי תופעות של התמכרויות או גמילה אם זה מסיגריות או מאלכוהול וגם מגראס..
    אחי למשל אם הוא מפסיק לעשן לכמה זמן הוא ישר נכנכס למצבים של פרנויות וחרדות כנראה בגלל שהמוח שלו הגדיל איזה סיבולת מסוימת לסם.

אני יכול להפסיק בלי בעיה סיגריות..אלכוהול.. גראס בחיים לא היה לי תופעות של גמילה, מה שכן אם עישנתי יותר מידיי ירוק אני יכול לקבל התקפי חרדה ממש קשים.

13. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    מה.. לא קרה לך איזה ערב שעישנת כלכך הרבה שלמחרת עישנת אותה כמות אבל פחות סטלה? מפה מתחילים יא זלאמה

14. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    לי קורה ההפך :p

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!