1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Mr. Nice Guy, חנות למוצרי עישון בארה"ב עם משלוחים לארץ

הנושא בפורום 'מוכרים - קונים' פורסם ע"י Mr. Nice Guy, ‏6/12/14.

1. Mr. Nice Guy

Mr. Nice Guy חבר חדש

לייקים:
    0
    שבוע טוב

אני הבעלים של חנות בשם מיסטר נייס גאיי בסנט לואיס, מיזורי, ארה"ב, אני ואחי ישראלים, פתחנו את החנות הראשונה שלנו לפני שנה וחצי ולאחרונה פתחנו חנות נוספת בצד השני של העיר, הכתובות של החנויות הם 5892 Delmar Blvd, St. Louis, Missouri, USA והחנות השניה 2636 South Cherokee street, St. Louis, Missouri, USA. כתובת האתר שלנו היא www.MrNiceGuySTL.com יש באתר תמונות של החנויות.
    יש לנו בחנות את כל המוצרים שיש בכל סמוק שופ, וויפורייזרס (מכשירי אידוי), באנגים, פייפים, קרייטום, מסכות גז לעישון, באבלרס, בקיצור הכל, יש לנו מותגים יקרים וגם אופציות זולות יותר לא ממתוגים יקרים ואנחנו מוכרים הכל עם משלוחים לארץ- כל המוצרים הם מקוריים ובאיכות גבוהה ויש עליהם אחריות, מחירים לדוגמא: PAX $250, וויפרייזר של G $89, אטמוס $70, באנגים מתחילים מ$25 וחלק גדול מהמוצרים באים עם משלוח חינם לארץ, התשלום נעשה דרך ווסטרן יוניון או פייפל (פייפל יותר בטוח בשביל הלקוחות- אם אתם לא מקבלים את האריזה- אתם יכולים לקבל את הכסף בחזרה מפייפל)

אם יש לכם שאלות על מוצרים או שאתם רוצים להזמין אתם יכולים לשלוח לי אימייל בכתובת dudi.pal@gmail.com או להתקשר למספר הישראלי שלי 072-2577-802(זה מקשר אותכם ישירות למספר האמריקאי שלי ולא עולה לכם מחיר של שיחה לארה"ב) או ישירות למספר האמריקאי שלי 1-314-562-3113. בבקשה שימו לב שיש הבדל של 8 שעות אחורה אז אתם יכולים להתקשר אליי רק בין השעות 5 בערב עד 4 לפנות בוקר שעון ישראל (9 בבוקר עד 8 בערב שעון סנט לואיס)

תודה

דודי

2. Mr. Nice Guy

Mr. Nice Guy חבר חדש

לייקים:
    0
    שכחתי לציין, כמובן שכל המוצרים שאני מוכר הם לשימוש טבק בלבד וכל המוצרים חוקיים למכירה וקניה על פי החוק של מיזורי

3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אנשים פה חסידי מריחואנה, קשה לי להאמין שתתקבל פה בברכה על ידי אחרים :/... אני הייתי פעם מעשן כבד של כל אלו, וזה באיזה שהו מקום פי אלף יותר כיף מגראס אבל גם הנזק שלו גדול פי 1000. אני אישית לא ממליץ, מה שכן בן אדם פרסם מוצר. מגיע לו הקרדיט. השיקול דעת תמיד על סמך הקונה.
    :/

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    לא הבנתי למה הכוונה שלך.
    החנות לא נפתחת לי זה בעיה אצלכם?

5. Mr. Nice Guy

Mr. Nice Guy חבר חדש

לייקים:
    0
    החנות אונליין עדיין בבניה. תגיד לי מה אתה מחפש ואיזה טווח מחירים ואני ישלח לך באימייל תמונות של מוצרים עם מחירים

6. Mr. Nice Guy

Mr. Nice Guy חבר חדש

לייקים:
    0
    כעת הלינק עובד. אבל אל תקנה מהאתר כי הוא מציע משלוחים חינם וזה רק בתוך ארה"ב

7. Mr. Nice Guy

Mr. Nice Guy חבר חדש

לייקים:
    0
    או שתקנה מהאתר ותשלם משלוח בנפרד, זו גם אופציה

8. Mr. Nice Guy

Mr. Nice Guy חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה מתכוון ל"נייס גאי" סם הפיצוציות? אנחנו לא מוכרים את זה או שום דבר דומה לזה. אנחנו מוכרים מוצרים לעישון כמו פייפס, גריינדרס וויפורייזרס

9. Mr. Nice Guy

Mr. Nice Guy חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה מתכוון ל"נייס גאי" סם הפיצוציות? אנחנו לא מוכרים את זה או שום דבר דומה לזה. אנחנו מוכרים מוצרים לעישון כמו פייפס, גריינדרס וויפורייזרס

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!