1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס וגמילה מסיגריות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י yavesh, ‏7/12/14.

1. yavesh

yavesh חבר חדש

לייקים:
    0
    עישנתי 2 קופסאות ביום וירוק/חום על בסיס יומיומי במשך שנים.
    הפסקתי לעשן לפני 3 חודשים, גם סיגריות וגם ירוק/חום
    רציתי לדעת מאנשים שעישנו סיגריות, כאילו שהיו באמת מכורים ועישנו במשך שנים וכאלה שמתמכרים בקלות (לא אלה שמעשנים כמה חודשים ומפסיקים בקלות), האם אחרי שהצלחתם להפסיק לעשן סיגריות, עישון ירוק/חום לא גרם לכם לחזור לעשן סיגריות?
    אני מת לעשן איזה משהו טוב אבל אם זה יש סיכוי שזה יגרום לי לחזור לעשן סיגריות אני כבר מעדיף לוותר.
    ואני יודע שיש מכשירי אידוי שזה פתרון מצוין אבל אני לא מתכוון להתעסק עם זה בשביל איזה קטנה פעם בכמה זמן.

2. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    אתה יכול לקנות\ לעשות מכשיר ולעשן נקי כמוני או שלגלגל נקי גם אם לא תסיים את כל הסיגריה באותו רגע

3. yavesh

yavesh חבר חדש

לייקים:
    0
    אור, ברור שיש פתרונות, אבל אני שואל מה קרה לאנשים שבמצבי שהיו מכורים כבדים לסיגריות במשך שנים, נגמלו וחזרו לעשן ירוק/חום עם טבק. אם זה החזיר אותם לעשן סיגריות או לא הזיז להם. אם אני ארצה לחזור לעשן באופן קבוע ברור שאני אקנה וייפורייזור.
    אני שואל גם מתוך עניין וגם להבין מה הסיכוי לחזור לעשן סיגריות אם אני למשל יושב עם חברים ומישהו מוציא ירוק מעורבב או חום שכמובן צריך לשים בו טבק או שבא לי לקנות חום. אם עדיף כבר לוותר או לא, כי כרגע אני עושה כל מה שאני יכול כדי שאני לא אחזור לעשן סיגריות, שגם ככה זה קשה ואין לי שום בעיה לוותר על ירוק/חום אם זה יחזיר אותי לסיגריות (וזה מה שאני שואל, אם הסיכוי לחזור לעשן סיגריות הוא גבוה), העיקר לא לחזור לעשן סיגריות.

ועוד דבר, אם הייתי קונה אז זה רק חום איכותי שמצריך טבק. אין שום סיכוי בעולם שאקנה ירוק ב-100 שקל ומעלה לגרם.

4. Fonix

Fonix חבר חדש

לייקים:
    0
    אין פה אמת אחת אח שלי זה יכול להפריע לך וזה יכול לעזור לך אני לא מעשן סיגריות כבר מעל 8 חודשים ורק ירוק שאני מערבב עם קצת טבק ולא מפריע לי להפסקה. בכל מקרה בהצלחה גבר... הכי חשוב לא להתפתות אפילו לשאכטה קטנה מסיגריה רגילה.

5. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    כמובן שאם היית מכור והיה לך קשה להיגמל אז תהיה לך בעיה!
    ברגע שאתה מערבב חום עם טבק אתה עדין מעשן טבק עם כל החסרונות שבו

6. SuZe

SuZe חבר חדש

לייקים:
    0
    עישנתי במשך שנתיים ואני יכולה להעיד על עצמי שאני מתמכרת בקלות..ממש פחדתי לעשן ונמנעתי מהכל (כולל נרגילות וג'וינטים)
    עכשיו אני יותר סומכת על עצמי ומכירה את עצמי קצת יותר טוב. אם זה חומר שלי אני מערבבת עם תחליף טבק ואם לא אז מעשנת גם טבק. אם יוצא שאני מעשנת יותר מדי טבק אני כבר מרגישה חשק ליד אנשים שמעשנים סיגריות.. קיצר, דע את עצמך ותהיה זהיר כי בלי ששמים לב חוזרים לעשן סיגריות
    בינתיים שנה וחצי בלי סיגריות :) תחליף טבק שמשתמשת זה גרינגו ואפשר לקנות בתל אביב בכל מקום.. ממליצה אם זה בקטנה מדי פעם

7. באנג

באנג חבר חדש

לייקים:
    3
    מנסיון, אני גם הפסקתי פעם לעשן והמשכתי לעשות פאפים...בעקרון זה לא מה שישבור אותך ורצוי שתעשן עם תחליפי טבק או נקי
    האמת שאם היה משהו שיותר שובר אותי לחזור לעשן סיגריות זה לשתות, קשה לשתות בלי לעשן

8. stonedsurfer

stonedsurfer חבר חדש

לייקים:
    1
    אם אתה לא רוצה תקנה תחליף טבק בשם gringo שהוא נטורל בלי כל החרא שיש בסיגריה, לא ממכר ומומלץ מאוד לדעתי כאחד שלא מעשן סיגריות ומעשן רק ירוק

9. yavesh

yavesh חבר חדש

לייקים:
    0
    נכון, שכחתי לגמרי מתחליפי טבק. אף פעם לא ניסיתי, מקווה שזה נורמלי.
    תודה.

10. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    באמסטרדם ברוב הקופי שופ'ס אסור לעשן טבק ונותנים את הגרינגו כתחליף!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!