1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מכירה - pax by ploom

הנושא בפורום 'מוכרים - קונים' פורסם ע"י nirnir, ‏5/11/14.

1. nirnir

nirnir חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברים,
    עקב צורך במזומנים מוכר את הpax שלי.
    הPAX הוא מכשיר אידוי נייד, מוכתר כטוב ביותר בעולם.
    המוצר חדש, הגיע לפני כחודש לארץ, שומש פעם אחת בלבד.
    מגיע באריזה המקורית, כולל מטען, כלי ניקוי והכל.
    צבע המכשיר הוא שחור.
    המחיר בארץ הוא 1250 ש"ח.
    המחיר שלי: 1050 ש"ח. (גמיש)
    לפרטים נוספים צרו קשר בפרטי...

קישור לאתר המוצר: https://www.ploom.com/pax

#1 nirnir, ‏5/11/14
    נערך לאחרונה ב: ‏5/11/14
  2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    לא מכיר את הבחור אבל....

אני היחידי שמוכר את המוצר ב 1250 (כמובן חדש לחלוטין עם אחריות) אבל מה שכן אני ממליץ בהרבה מעבר לחום על המכשיר! התנסתי באין ספור וופורייזרים והיחידי שאני איתו ומשווק אותו זה pax!!!... המחיר מצוין גם ליד שנייה! מה שכן שימו לב שלא מדובר בזיוף! אתם מוזמנים לאמת איתי האם מדובר בזיוף או לא! אשמח שתרכשו את המכשיר מהבחור וזו על מנת שתבינו את היתרונות הבלתי מעורערים של הוופורייזר הנדיר במינו (pax). חבל לי שאתה מוכר אותו ולא ממשיך עם המכשיר אבל כל אחד והסיבות שלו! ממליץ לך בחום להשאיר אותו אצלך להשתמש בו חודש שלם בלי לגעת בשום דבר אחר (ככה רק תתרגל באופן אבסולוטי למכשיר) ואז במידה ולא תהיה מרוצה תמכור (גם לאחר שימוש מסיבי של חודש אתה יכול למכור אותו בשקט ב 800-900 שקל). (אני מאמין שלא רכשת אותו ממני אבל אולי כן)... כסף וצרות באים בצרורות. לריאות אין תחליף! תשקול שוב את המודעה שלך! בהצלחה במכירה ובמידה ומישהו יהיה מעוניין במכשיר כזה דרכי במחיר מוזל ויד 2 אני יפנה אותו אליך!

3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    נ.ב מקווה שלא אכפת לך אבל זה קישור לדף שלי בפייסבוק: https://www.facebook.com/IsraelVappax אני מוכר רק חדש מי שמעוניין במכשיר איכותי ולא אכפת לו לקנות יד 2 (ואין שום ספק שגם יד 2 אחרי 50 שימושים שווה את המחיר) שירכוש בלי להסס מהבחור!!!

4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
  5. JustAQuestion

JustAQuestion חבר חדש

לייקים:
    0
  6. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156