1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התקף חרדה חזק מגראס שחוויתי..

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י הרצל, ‏17/12/14.

1. הרצל

הרצל חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם נחשפתי פעם ראשונה לסמים בגיל 15 הייתי מעשן פה ושם נייס אבל לפני שנה וחצי ככה התחלתי לעשן גראס וחשיש קבוע פעם בשבוע שבועיים עד היום,היום פעם ראשונה אין לי מושג למה עישנתי חצי פייסל (שבדרך כלל אני מעשן 2 פייסלים טובים ) וקיבלתי התקף חרדה אחשרמוטה חח משהו כמו בסרטים התחלתי להזיע להתנשף היה לי צמרומרת לא הרגשתי את היד והרגליים (ישבתי) ושקמתי בקושי הצלחתי ללכת וכמובן היו לי מחשבות על זה שאני הולך לבית חולים ואני גוסס ואין פשוט כל דבר קטן שהייתי מסתכל עליו הייתי אוכל סרט שזה לרעתי נשבע לכם ראיתי זבוב אכלתי עליו סרט ואני עכשיו צוחק אבל באותו רגע זה היה פשוט מפחיד ואין לי מושג למה זה קרה לי ? אני לא בן אדם משוגע ולא לוקח כדורים ועישנתי בעבר יותר מחצי פייסל והייתי סבבה .. הייתי באוטבוס יכול להיות בגלל זה ? מה אתם חושבים אשמח לתגובות תודה(:)

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    1. יכול להיות שעישנת חומר חזק וגם/או שהיה פחות פארש
    2. יכול מעוד להיות גם בגלל שהייתה באוטובוס
    לא יודע איך איתך אבל אני לא סובל להיות במקומות עם הרבה אנשים כשאני בסטלה
    3. אם היה חם זה גם יכול לטרום ע"י הורדת לחץ הדם

3. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2