1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך עזרה : הקאות וטריפ רע מעישון קנאביס.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ירוקק, ‏20/12/14.

1. ירוקק

ירוקק חבר חדש

לייקים:
    0
    רציתי לשתף אותכם ולהתייעץ בדבר נוראי שקרה לי אתמול בערב.
    בואו נתחיל מזה שזאת לא הייתה הפעם הראשונה שהפלתי וגם לא החמישית. אני אח שלי ועוד חבר התארגנו על גרם של אחד הזנים של הגבינות (ריח ממש חזק של גבינה וטעם של גבינה)
    עכשיו, עשיתי 2 ראשים (לא נקי,עם פארש, וכל ראש היה גדול) ונכנסתי לסטלה מטורפת שבחיים לא חוויתי, אפשר לקרוא לזה אפילו טריפ ! באמת שמעתי דברים וראיתי צורות שעצמתי עיניים.
    אחר כך עשינו עוד ראש ופה בכלל כבר הרגשתי כאילו אני מרחף באוויר. עד פה הכל טוב ויפה, אבל מפה מתחיל הסיוט.
    עשיתי את טעות חיי בזה שלקחתי עוד ראש (מהחזירות) בזמן שאח שלי וחבר שלי הבינו שזה יותר מדיי ועשו הפסקה. התחלתי להרגיש סחרחורות מטורפות, רעידות ותחושה מגעילה ממש..
    אז הקאתי את החיים שלי, וכל הקיא שלי לא יצא אז הייתי צריך להלחם שעה שהכל יצא, רעדתי בכל הגוף עד שהתכסתי בשמיכה, נשמתי בכבדות והיה לי דופק מואץ.. והכי מפחיד שהיו לי אפילו טיפה נעילות, באמת אחד הדברים הכי מגעילים שחוויתי בחיים שלי, הייתי בטוח שאני הולך למות או לפחות להזמין אמבולנס. שתבינו שבכל הזמן הזה בקושי יכולתי להוציא מילה מהפה. באמת כאילו הייתי מרוסק לרסיסים.. בסוף גררתי את עצמי למונית עליתי הביתה ונרדמתי תוך פחות משנייה.

ושתבינו לפני זה הייתי מעשן לפחות פעם בשבוע אם לא יותר אלסקה שחבר שלי הביא ותמיד נהנתי והרגשתי הכי טוב בעולם אבל כל האירוע הזה עשה טראומה מקנאביס לזמן הקרוב. בזה אני בטוח.

מישהו יכול לעזור לי מה לעזאזל זה היה ??? כי אני ממש לחוץ....

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    עניתה לך כבר על השאלה, עישנת יותר מידיי

אגב במצבים כאלה יכול לעזור לזכור שאף אחד לא מת ממנת יתר של קנאביס

3. psyh8x

psyh8x חבר חדש

לייקים:
    0
    מה שקורה בארץ זה בלאגן
    הזנים שמגדלים בבית לפעמים מההתלהבות המגדלים מוסיפים לצמח הרבה דשן מה שכאילו עושה אותו מפציץ
    בתכלס אתה מעשן רעל של דישון ועוד אלו חומרים שאתה לא יודע
    מה שגורם לצמח להיות מאוד חזק ולעיתים קרובות רמת ה thc ו ה cbd לא שווה
    מה שגורם למשהו חזק מדי בסגנון נייס גיא וכאלה
    היו זנים חזקים מאוד שעישנתי ועשו לי לא טוב .. (גידולים עצמיים) לעומת רפואי שהיה מעולה והסטלה הייתה טובה וחלקה
    אז צריך לדעת שגם בדברים טובים וחזקים יש נפילות ולפעמים יש דברים חזקים מדי ..

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    לי קרה פעמים או שלוש שהקאתי כמוך, כל פעם 4 פעמים הקאה כדי לנקות את הקיבה (אחרי כל הקאה קצת נרגעה הסאטלה ואז שוב עלה)
    זה קורה רק מתי שמעשנים יותר מידי ולא בגלל דברים אחרים, פעם הבאה תעצור את עצמך.

5. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    אולי בלעת את העשן ואז ככה זה גרם לך להקיא כי העשן עולה למעלה כאילו
    קרה לי בעבר שהפלתי ראש ממש משוגע והתחלתי להשתעל כמו מטורף איזה דקה דקה וחצי וההשתעלויות נעצרו כשהקאתי איזה פליטה קטנה כזאת, לא יודע מה הסיבה אולי איזה מנגנון של הגוף שלי שבגלל שממש ממש כאב לי בגרון אז איכשהו הוא רצה להעביר את זה או משהו לא יודע

6. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    הדישון לא נעלם די מהר מרגע ההשקייה?

7. psyh8x

psyh8x חבר חדש

לייקים:
    0
    ממש לא
    זה בעצם סטריאודים שאתה נותן לצמח
    ברגע שאתה מפוצץ אותו בסטרואידים הוא נהיה יותר חזק

8. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    הייתי רוצה לדעת על מה אתה מבסס את עמדתך.

לפותח האשכול: כמו בכל דבר בחיים בן אדן צריך לדעת את הגבולות שלו, גם אם תאכל יותר מידיי תשתה אלכוהול קפה או אפילו מים בכמות גדולה תאכל לחוות את אותה הרגשה שהרגשת.
    להבא כשאתה יודע שהספיק לך תעצור!

9. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
  10. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    נורמטיבי לגמרי שתקיא אחרי הראש הרביעי כשבשני כבר חווית סטלה עוצמתית שכזאת.
    קרו לי מספר פעמים הקאות מעודף רציני של עישונים וזה אחד לאחד מה שאתה מספר. אמנם אצלי זה קורה אחרי שאני שורף מעל 2 גרם במכשיר בפחות מ3 שעות .. אבל זה כבר תלוי בסיבולת.
    בכל אופן לא הייתי מאשים לא את הטבק, לא דשן, ולא כלום, רק אותך יא חזיר :d

11. elel

elel חבר חדש

לייקים:
    0
    יו אחינו גם לי היה קטע עם גבינות.. חזק החרא הזה מה?.. תכלס אבל עשנת ים

12. שאולי

שאולי חבר חדש

לייקים:
    1
    מה זה ראש בדיוק? ולאיזה גבינה הכוונה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!