1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קומפוסט ודישון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י דוקטור, ‏15/1/15.

1. דוקטור

דוקטור חבר חדש

לייקים:
    1
    טוב אני מעוניין בדישון כזה של אדמה קומפוסט ופרלייט וורמיקולט ביחס של 1:1:1

הבנתי שזה מה שאני צריך עכשיו קניתי 25 ליטר של קומפוסט. מאיפה פרלייט וורמיקולט אני קונה מה הלאה אדמה צריך גם או שזה הקומפוסט עצמו ? ואם הקומפוסט זה האדמה לכל דבר אני יכול לשתול בנתיים זרע רק בקומפוסט שייבנה לעצמו שורשים בסיסיים בבקשה תעזרו לי אני צריך לזרוע כבר

תודה וסליחה על החפירהה

2. דוקטור

דוקטור חבר חדש

לייקים:
    1
    אהה שחכתי אחרי ההנבטה להשים את הזרע בכוס קטנה צריך דשן או שבהתחלה רק אדמה יספיק בנתיים ??

3. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    פרלייט וורמקיולייט זה בעצם אותו הדבר שניהם סופגים מים ולאט משחררים אותם הם גם טובים לאיורור המצע ממה ששמעתי וורמקיולייט יותר טוב ואת שניהם אתה יכול לקנות במשתלות או או בחנויות הידרו שים בכוס קטנה אדמה ומעל שים קצת קומפוסט

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    לא מדויק: למרות שפרלייט וורמקולייט אכן משמשים את רוב המגדלים עבור אוצה המטרה העיקרית שהיא אוורור מצע הגידול. יש כמה הבדלים בין התכונות שלהם - שני ההבדלים המרכזיים הם שהפרלייט בדרך כלל יאוורר טוב יותר את האדמה ומצד שני לוורמקולייט יש יכולת תאחיזת מים טובה יותר.

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    ועל ורמיקוליט תשגשג לך אוכלוסיית חיידקים מועילה בצורה טובה יותר.

6. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    אז אם אני משתמש במצע של קוקו פרלייט ופשוט מוסיף קצת וורמיקיוליט זה יעשה רק טוב? ועוד שאלה אם על כל התערובת הזאת אני מוסיף קצת קומפוסט ואני מדשן אם ביו ביז לא יווצר מצב של דישון יתר או משהו בסגנון?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!