1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פיצצו את חברים שלי מכות בשישי,לא יודע אם הסיפור ימשיך

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Cannabush, ‏1/2/15.

1. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    היי,בשישי האחרון עישנו אני וחברים ביער שליד הבית שלי ובגלל איזה מטומטם אחד נפל כל הקססה והתפזר שם על הרצפה קיצר הלכתי לקחת עוד כמה פרחים וכבר היינו באיזה רחוב מרכזי כזה אצלנו בעיר ישבנו על ספסל כולנו פצוצים מתים חברים שלי צוחקים ו2 מהם משתוללים כמו מטומטמים פתאום הג'יפ של השיטור עירוני חולף מולנו ועוצר 30 מטר מאיתנו אני אומר להם לרוץ כי היה לי מקססה עם קצת חומר בתוך על חבר שלי היה שקית בכיס עם לא פחות מ34 זרעים ועוד חבר היה עם תיק שבתוכו היה מכשיר ששימש אותנו באותו הערב קיצר זה עם התיק יושב לא עושה כלום אומר אל תדאג הכל יהיה טוב כולנו רצים והם עושים ממש מרדף כמו אחרי איזה חוליית טרור עולים שם על הפסים שמפרידים את הכביש על העציצים האלה נוסעים באדום דריפטים הכל בחיים לא ראיתי דבר כזה ואחרי זה אפילו יצאו מהאוטו תפסו 2 חברים שלי הפילו אותם התחילו לחנוק אותם לפוצץ אותם מכות הם צעקו לנו לרוץ קיצר אחרי איזה שעה וחצי הם שיחררו אותם ניפגשנו וחברים שלי אומרים שהשוטרים סתם זיינו תמוח שהם אפילו לא עשו חיפוש ולא לקחו לתחנה והם יודעים שעישנו אבל הם רק שאלו שמות
    עכשיו אני לא יודע האם זה ימשיך או לא??

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    לא עשו חיפוש ולא מצאו חומר? נראה לי שאין להם ראיות נגדכם.
    אבל יתכן שיבואו לחיפושים בבתים שלכם, אז תנקו ותיזהרו.
    בהצלחה.

3. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    תורידו טיפה פרופיל לא לצאת לרחובות יותר מדי והכל טוב

4. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    תודה מעומק לב על העזרה אבל עוד שאלה אחת
    יכול להיות שהשוטרים סתם חיפשו אקשן ? חוץ מלתת להם מכות ולסחוב אותם לניידת לא היה הרבה , הם טענו שהם יודעים שעישנו,אבל לא עשו חיפוש ולא כלום

5. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    אחי, הם שוטרים. מה אתה מצפה? עדיף לך לקבל מכות מלקבל שנה בכלא.

6. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    לדעתי יצאת סתם אידיוט שברחת..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!