1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סוטול רע

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Trp, ‏4/2/15.

1. Trp

Trp חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן,
    אז ככה אתמול ישבנו כמה חברים ועישנו,
    הערב התחיל בזה שהזמנתי בירה והם שתייה רגילה, אחרי זה גילגלנו...
    בהתחלה הכל היה סבבה אבל אחרי כמה דקות פתאום קיבלתי סחרחורות ובחילות והרגשתי כאילו אני עומד להקיא, אחרי זה כמה שניות פתאום לא הרגשתי את הגוף שלי וגם לא הצלחתי להרים ת'ראש...
    ואז התחלתי להקיא..
    יש לכם מושג למה זה קרה?
    אגב גם לא אכלתי כלום כל היום יש סיכוי בגלל זה?

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    עלול לקרות בגלל התייבשות (-חוסר שתיה), ובגלל השילוב עם האלכוהול. מומלץ לשתות יותר מהרגיל לפני ובזמן שימוש.

3. stonedsurfer

stonedsurfer חבר חדש

לייקים:
    1
    כמו שBlackGhost אמר, לי קרו כבר מספר פעמים סטלות רעות והפסיקו מאז שהתחלתי לעשן רק ירוק(לא עישנתי חום המון זמן) ובלי אלכוהול. גם שיהיה לך משהו בקיבה איזה חצי שעה לפני העישון זה רק יתרום

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    התחלת לראות שחור? אם כן יכול להיות נפילה של לחץ דם שהוביל למעיין איבוד הכרה

5. Trp

Trp חבר חדש

לייקים:
    0
    האמת שכן, בקושי שתיתי... אבל זה תקף אותי נורא מהר... אז במהלך השימוש לא ממש יצא לי.
    אני לא נוגע בחום האמת היא, זה קרה מירוק, חשבתי שזה קרה בגלל הבירה.. אבל הקאתי כל כך הרבה והרגשתי כל כך רע שאמרתי שאין סיכוי שזה רק בגלל זה...
    לא הייתי מגדיר את זה כלראות שחור, זה יותר הלך בשלבים כאלה, בהתחלה סחרחורות חזקות, אחר כך לא הרגשתי את הגוף והדרך היחידה שלי להשאיר את הראש מורם הייתה להשען על היד, ואז פתאום הקאתי...
    והייתה לי תחושה של עייפות נורא כבדה כאילו אני רק רוצה לעצום את עיינים ולישון.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!