1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה עציצים פר מטר?

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י The Sultan, ‏11/2/15.

1. The Sultan

The Sultan חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, רציתי לדעת כמה עציצים אני אוכל להכניס באוהל גידול 120*120*200 עם נורת 600w משולבת בגידול היידרו?
    וכמה יוצא מדבר כזה? (בגרמים כמובן)

תודה רבה לעונים

#1 The Sultan, ‏11/2/15
    נערך לאחרונה ב: ‏11/2/15
  2. ההוא אם השפם

ההוא אם השפם חבר חדש

לייקים:
    8
    יש לי חלל גידול בגודל של 1.2/1.2 והכנסתי 10 עציצים של 12 ליטר בנתיים הם ניראים בסדר גמןר וניראה שלא צפוף להם...

3. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    תלוי בגודל העציצים.

הצמח שיגדל בעציץ 17 ליטר יזדקק ל40-50 ס"מ לכל צד (ז"א כ0.2 מטר מרובע). לכן, תוכל להכניס עד 7 עציצים.

אני הצלחתי להכניס 12 עציצי 8 ליטר באיזור של 1.4 על 0.9 מטר, שזה קצת פחות מהחלל שלך.

תתחיל עם עציצים קטנים (3-6 ליטר), תראה איך הם גדלים בתוך החלל ואז תעביר אותם לעציצים גדולים יותר.

4. mogli

mogli קנאביסט

לייקים:
    36
    בין 9-12 עציצים של מקסימום 4 ליטר .. עם העציץ שלך הוא מעל 8 ליטר אין מקום ליותר מ6 עציצים !!

5. eli.cohen.totah1

eli.cohen.totah1 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני גם כמו כולם ניסיתי להיות גיבור ולדחוס כמה שיותר, בערך 12 עציצים אבל זה טעות כי באמת אין מקום לכולם מתי שהם גדלים, יש לך שם מספיק מקום רק ל 5-6 עציצים בלבד ותעביר אותם מתי שיעברו מצמיחה לפריחה לעציצים של 12 ליטר.
    כמות היבול הצפויה אחרי ייבוש לפי טענת כל מי שדיברתי איתו אמור להיות בערך חצי קילו אבל לצערי עדיין לא זכיתי לראות דבר כזה במו עיניי, בסוף חודש נוכחי אוכל לדעת אם זה נכון או לא...

6. The Sultan

The Sultan חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה לעונים, לא הייתי בארץ אז רק עכשיו ראיתי את התשובות והשאלה שלי קצת השתנתה..
    בהנחה שיש לי 6 נורות 600w ואני בונה את חלל הגידול לבד,
    איזה גודל לבנות את חלל הגידול ?
    איך לסדר את הנורות בתוך חלל הגידול כדי להגיע לייעול מירבי ?
    ושוב, כמה יוצא לי מזה בגרם ?

בתודה, הסולטן :)

#6 The Sultan, ‏3/3/15
    נערך לאחרונה ב: ‏3/3/15
  7. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    שים 4 עציצים גדולים זה יהיה בדיוק כמו 12 קטנים

8. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    אתם חייבים להבין שלא משנה אם תדחוף חמישים עציצים או עציץ אחד, החשבון שאתה צריך לעשות הוא לפי כמה איכותית התאורה שלך וכמה וואט ישלך בכל מטר מרובע
    אם תיקח 600וואט מעל 1.20 על 1.20 תניח 5-6 עציצים ותמתח סקרוג הסיכוי שתפגע בגרם לוואט ממש אפסי, לדעתי תחלק בחצי ותתחיל לשאוף משם.. לעלות בחצי נקודה.. ואל תחשוב על לגדל באדמה ואת הנורה תחליף אותה אחרי מחזור או 2 גג עכשיו אם תיקח את אותו שטח ותפרוס עליו 4 מנורות של 200 אתה מתחיל לדבר יותר ברצינות האור מתחלק טוב יותר ותהיה תנובה בהתאם.. ואז פשוט תניח 6-4 ייחורים כל פעם תשמור את ה4 הכי חזקים וכל עציץ מתחת למנורה ואתה לא צריך להתאמץ יותר מיזה בשביל להגיע למה שאתה רוצה... מקווה שאתה גם לא מדבר על אדמה שם.. בקיצור אתה חייב להוסיף כח וגם לחלק אותו במידה שווה בין הצמחים..

אני מבין ש800וואט בחדר זה המון חשמל.. ובגלל זה אני מציע לך לשקול בחיוב לעבור ללד איכותי של חברות כadvancedledlights ו GN ותתחיל לראות פלאים תבין שעם 600וואט בצריכה של לד אתה יכול להשתמש ב 8 מנורות שמושכות 75W ומספקות עוצמה של 250WHPS.. כל אחת..

זאת אומרת שבצריכה של מנורה אחת שלך עם600וואט אתה מפעיל חלל של 1.20.. ואתה יכול להפעיל את אותו חלל פעמיים עם מנורות לד ולצרוך כמו אוהל אחד.. או לחילופין לפרוש את אותם 8 מנורות בחלל של 2.40x1.20... ולא דיברתי על העובדה שהמנורות האלה הרבה יותר טובות ומתאימות לאקלים החם בארץ ועוזרות במקום לבזבז כסף על מיזוג וקול טיוב וסופחי לחות בקיץ ודוניה וטונות של חשמל, תתקדם הכי טוב!

#8 Sensimilla, ‏3/3/15
  9. The Sultan

The Sultan חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על התשובה המפורטת, ענית לי תשובות על שאלות אחרות שהיו לי אבל לא מה ששאלתי חח

אני אסביר את עצמי יותר טוב, יש ביידי 6 נורות של 600w.
    אני לא מוגבל בחשמל\מקום\כסף\ציוד
    השאלה שלי עכשיו היא כמה שטח נורת 600 אחת תופסת ? וכמה עציצים תחת כל נורה?
    ומה בנוגע לפיטלר פחם ומפוח ?
    ושוב, תודה

#9 The Sultan, ‏3/3/15
  10. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    איפשהו באזור של 5-6 מ"ר.
    בערך 30 צמחים יפים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!