1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לא צריך את זה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י לא מכוון, ‏12/2/15.

1. לא מכוון

לא מכוון קנאביסט

לייקים:
    0
    רציתי לשתף אתכם ולשאול אם גם לכם זה קרה/קורה
    בזמן האחרון אני מעשן בערך כל יום
    יש סטלות טובות ויש סטלות פחות טובות
    אבל הרבה פעמים קורה לי שאני מסטול ותוך כדי/אחרי הסטלה אני שואל את עצמי למה אני צריך את זה ומרגיש שזה בכלל לא עושה לי כיף

מסיבה כלשהי שגם אני לא מודע לה,אני ממשיך לעשן כל יום,אולי בגלל הסטלות הטובות פעם ב.. שגורמות לי לצחוק ולהינות
    אגב,החומר בן זונה,זה לא אשמת השיט

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    קורה...
    תנסה להפחית תדירות, לעשן במקום כל יום פעם בשבוע בסופ"ש
    או שתנסה גם להשתחרר, לזרום עם הסטלה

ושבוע הבאה יושבים תחסוך כסף לנסיעות

3. לא מכוון

לא מכוון קנאביסט

לייקים:
    0
    חחחח אחלה :)

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני יכול להעיד על עצמי שגם הייתי ככה מפרק גרם בכמה ימים, פשוט יגיע רגע שירד לך הדודא בגלל שאתה כבר יודע מה זה עושה לך ואין טעם כבר.
    כרגע אני לא נוגע כי פשוט לא בא לי.

5. Daily

Daily חבר חדש

לייקים:
    1
    כן, כשאתה מסטול לפעמים אתה שואל למה אני כל כך אוהב את זה ? זה לא כזה משהו. ולפעמים אתה בסטלות שאתה חושב שזה הדבר הכי טוב שקיים.
    אני גם מעשן כל יום באנגים, וכשאני מסטול לפעמים אני שואל למה אני צריך להיות מסטול בכלל זה סתם יקר וזה, וכשאני סאחי אני רק רוצה להיות מסטול.

6. Daily

Daily חבר חדש

לייקים:
    1
    גרם בכמה ימים זה כלום אחי, בכמה ימים כשאני מנסה להצטמצם אני מעשן 200 חום

7. לא מכוון

לא מכוון קנאביסט

לייקים:
    0
    תודה לכם

ודיילי אחי הכל יחסי, גם אני יותר בכיוון הגרם בכמה ימים (רק ירוק,לא חום)

יכול להיות שאסור לי לעשן ג'וינטים כי זה מה שמביא את הסאטלות הפחות טובות,באנגים בדרך כלל מעלים אותי לשמיים

8. JustAQuestion

JustAQuestion חבר חדש

לייקים:
    0
    אולי הבעיה היא שאתה לא מכוון?
    ניסית לחשוב על למה אתה משתמש בקנאביס? אתה מנסה להדחיק מחשבות כלשהן? לברוח מהרגשה כלשהי?
    זרם המחשבות והרגשות שלך מאד משפיע על מה שאתה מקבל בחזרה מהצמח.
    אולי תנסה לעשות משהו פרודקטיבי תוך כדי, נגיד מדיטציה או ציור או עבודה. תקבל פידבק חיובי למערכת על שימוש אפקטיבי למטרה טובה.

9. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    הרגשה של "למה אני צריך את זה"? ההרגשה מוצדקת, אתה לא צריך את זה, אתה מגזים.

למה אתם מנסים להצדיק פה משהו שהוא טעות מובהקת? הצמח הזה לא ממכר פיזית, וההשפעות שלו חיוביות - עד שמתחילים להגזים.

לעשן כל יום סתם כי עוד לא עישנת היום? אחי חלאס, תתנהג באחריות, תשתמש במתנה הזאת בחוכמה, תעשן כשאתה בתקופות לחוצות כדי לשמור על שפיות, תעש כדי לחגוג, תעשן כדי להתמודד עם חדשות רעות, תעשן כשקשה לך לישון.... אבל אל תעשן סתם ככה לבד בלי שום פואנטה.

גם אני מעשן, גם לי יש תקופות שאני מעשן כל יום, אבל אחרי זה תמיד אני נרגע. אני גם לא נותן לקיבולת שלי לעלות, למה לי לפתח סבילות? גרם אחד מספיק לי לעשר ג'וינטים של לפני השינה - סטלנה עדינה ונעימה שגורמת למוזיקה לקבל נפח וצבע וצורות, אבל לא סטלה מועכת שאני לא יכול לקום מהמיטה.

אם זה לבילוי עם חברים, למשל יציאה למסיבה אז גרם יספיק רק לאיזה 4 או 3 ג'וינטים.

אני לא מרגיש שאני מגזם כי אני לא מגזים. אני מכיר אנשים שסתם מפילים איזה גרם או כמעט גרם ליום, כל יום, מוציאים על זה משכורות שלמות, בשביל מה? סתם כדי להגיד שהתמסטלת היום? הרי אתם לא באמת מכורים, פשוט בחרתם להתרכז בגראס ולהפוך אותו למשהו הרבה יותר מידי עיקרי בחיים שלכם.

אני תמיד נותה לחשוב שאותם אנשים שכל כך מתרכזים בקנאביס עושים את זה מתוך רצון לא לחשוב על דברים אחרים, סוג של בריחה מהמציאות, ואם זה לא היה גראס זה היה משהו אחר שיעסיק אותם. אני לא יכול להגיד שחקרתי את הנושא לעומק ושכל מי שעושה את זה באמת בורח ממשהו, אבל זאת התחושה שלי מהאנשים שראיתי עד כה מתנהגים בצרה כזאת.

בקיצור,תתעוררו! הצמח הזה הוא באמת צמח פלא, הוא באמת צמח מרפא, אבל הוא לא העיקר בחיים!

10. לא מכוון

לא מכוון קנאביסט

לייקים:
    0
    אני לא בן אדם דכאוני או משהו שמעשן כדי לברוח,בסך הכל אני מעשן כדי להנות קצת,רוב הזמן החיים משעממים ויש לי זמן פנוי,הקנאביס זה סוג של תחביב בשבילי.

יכול להיות שאתה צודק,אני מתעסק בירק יותר מדי זמן

11. CannabisMan

CannabisMan חבר חדש

לייקים:
    0
    חפש בגוגל leaves subreddit, לפי התשובות שלך אני חושב שפיתחת קצת תלות בקנאביס ועדיף שחייך לא יתרכזו סביב הירק, במיוחד אם אתה בעצמך רוצה להפסיק עם זה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!