1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתחיל עוד מעט לגדל כמה שאלות בפנים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י no_one165, ‏26/2/15.

1. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    אני מתכנן לגדל 3 עציצים בערך בגידול גרילה ואני שם אותם להנבטה היום אז יש לי כמה שאלות
    1) יש לי אדמה שקניתי לפני שנה בערך ושמתי את האדמה בתוך שקית ואת השקית בתוך הדלי . האם האדמה יכולה להירס ? (אני יודע שזאת שאלה טיפשית אבל אני לא מבין בכל הקטע של בוטניקה )
    2) הבנתי שאם הטמפרטוה בלילה יורדת אל מתחת ל13 מעלות זה יכול להרוס את הצמח זה נכון ?
    3)באיזה עומק צריך לשתול את הצמח ?
    4) כמה מים אני צריך להביא לצמח ?
    5)במידה ואני רוצה לעלות תמונות של הצמח בעתיד . הבנתי שאפשר לגלות את מיקום הצמח או בעל הפלאפון לפי התמונה ויש איזה מדריך שאפשר לנטרל את הגילוי הזה . זה נכון ?

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    1. מסתבר שהאדמה בסדר, אם היא לא הייתה רטובה וסגורה דבר שעלול לגרום לעובש. אם מדובר באדמה מדושנת והיא הייתה חשופה לשמש הרבה זמן, ייתכן הדשנים התפרקו או התאדו.

3. תחפור בור שיכיל 12 ליטר לפחות לאדמה שלך.

5. בכל קובץ תמונה יש חלק שכולל נתונים כמו סוג המצלמה, נתוני צילום ולפעמים המכשיר רושם גם מיקום תלוי בהגדרות המכשיר שלך. אם אתה מעלה לאתרים שמאחסנים תמונות באנונמיות הם מוחקים את זה אוטומטית.
    למשל כזה: https://anonimg.com/upload.html

3. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    מדובר באדמה מדושנת והיא הייתה חשופה לשמש כאילו זה היתה סגורה בתוך דלי אם מכסה . האם אני יכול להוסיף דשן בניפרד ? ויש לי דלי(כאילו זה של הצמחים ) בנפח של 15 ליטר בערך .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!