1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האתר teva nature

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י tamiro, ‏4/3/15.

1. tamiro

tamiro חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם , רציתי לשאול אם מישהו מכיר את האתר teva nature או הזמין דרכו האם מישהו יודע אם זה אתר אמין ואפשר לסמוך עליהם שם שמה שאני מזמין אכן יגיע אליי תוך 3 ימים כפי שכתוב שם? זה אתר שמוכרים בו וופורייזרים וראיתי שם את הוופורייזר g pen של סנופ דוג ב220 שקל ואני מעוניין להזמין אבל קודם כל רוצה לברר אם האתר אמין

2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    באתר הזה יש אפשרות לשלם דרך Paypal ככה שאם תשלם דרכם ולא יגיע או יהיה בעיה עם המוצר תוכל לפתוח תיק או "קייס" על החנות והכסף יוחזר אליך עד בירור הבעיה.

3. tamiro

tamiro חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה אחי

מישהו יודע אם זה מסוכן שאני יזמין ויתן פרטים שלי ככה באתר שלהם ? האם יש איזושהי סכנה שהפרטים שלי ירשמו איפשהו וזה איכשהו יגרום לי להסתבך בגלל שזה הוכחה שאני משתמש בוופורייזר ?
    כי הבנתי מאחד הנושאים פה בפורום שקראתי שאם מזמינים מאיביי וופורייזרים אז הכתובות נרשמות ...

4. sha

sha חבר חדש

לייקים:
    1
    אני גם מאוד רוצה לקנות את הוורפוייזר של סנופ דוג.
    יש עליו ביקורות? מישהו קנה אותו?

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    על זה אין לי תשובה בשבילך, הכי חשוב תבדוק מחירים לפני שאתה קונה ותראה ביוטיוב/פורומים סקירות.

6. tamiro

tamiro חבר חדש

לייקים:
    0
    לפי מה שהבנתי קראתי עליו ביקורות הוא צריך להיות אחד הטובים לפי מה שהבנתי הוא מאוד נוח לשימוש ופשוט להפעלה ולדעתי הוא מעוצב מאוד יפה...

7. tamiro

tamiro חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה אחי ...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!