1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רק עלה ירוק ! :-)

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י פאנג-שוואי :-), ‏8/3/15.

1. פאנג-שוואי :-)

פאנג-שוואי :-) חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים ,

לסטלנים שבינינו תזכורת - ב17/03/2015 - הולכים לקלפי וכולם מצביעים עלה ירוק !!
    שכל חבר פה בינינו ישכנע חבר שלו שישכנע חבר נוסף וכך הלאה, להצביע לעלה ירוק !

לפרסם את מצע המפלגה בין כמה שיותר אנשים, לספר את מי המפלגה שלנו מייצגת, והכי הכי חשוב, לחזק ולתמוך במפלגה כי הם אלו שיזעקו את זעקתנו בכנסת , הם אלו שיביאו לשינוי אמיתי בארץ ישראל - להסביר לכל בן אדם שמפחד שהקול שלו "ייזרק" שבעצם הוא לא ייזרק וזה רק מה שיחזק אותנו יותר, לספר ברחוב ולצעוק עלה ירוק,

חברים בסופו של יום ההשקעה הזאת תחזור אלינו,

וכולנו נוכל לחיות במדינה קצת יותר טובה וקצת יותר ירוקה :)

מי ייתן ויגיע היום שיכריזו בחדשות: " מדינת ישראל שנת 20xx , לגליזציה מלאה. "

גאה בבחירה שלי - 'קנ' עלה ירוק בקלפי.

2. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    אולי אני במיעוט אך אינני רואה כיצד הצבעה עבור עלה ירוק שווה ערך לליגליזציה של קנאביס.

ז"א, גם במקרה שעלה ירוק יקבלו 5 מנדטים, הסיכוי שיצליחו להעביר חוק בעניין הקנאביס זעום, לא?

זה כמו הפוסטרים של ליברמן שמבטיחים "עונש מוות למחבלים". הרי, אפילו אם הוא יהיה ראש ממשלה, הסיכוי שיעבור חוק עונש מוות הוא קלוש.

לא נראה לי שתהיה ליגליזציה עוד 5-10 שנים, וכן זה מעציב אותי בדיוק כמו שזה מעציב אתכם.

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני גם חושב שגם אם הם יהיו בכנסת מה הסיכוי שהם יצליחו?
    אבל יש גם את החלק של האי הפללה, לפי דעתי כל חבר כנסת הגיוני יהיה בעד זה.

4. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    אתם מבינים מה קורה , כל אחד עכשיו יתחיל לחשוב ככה ובסוף באמת לא תהיה לגליזציה , אם עלה ירוק תיכנס לכנסת - זאת התקדמות! לא חייב שתהיה לגליזציה ישר צריכים לבנות את זה צעד אחר צעד , וזה יכול לקרות רק אם אנשים כמוכם קצת יאמינו ופחות יהיו שליליים , מה כל כך כואב לכם להצביע להם ? מה עדיף לכם ? לעזור למפלגת מיעוט שאתם תומכים בה להיכנס לכנסת או לתמוך במפלגה שממלא כבר תקבל את רוב הקולות ? חברים תאמינו , תסמכו על המפלגה שמייצגת את הרצונות שלכם ואל תשכחו שגם את רומא לא בנו ביום אחד.

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    הקטע זה שאני ימני, ולפי הסקרים השמאל מתחזק בצורה מדאיגה.
    קצת קשה להצביע לעלה ירוק שאתה רוצה לתמוך במפלגה גדולה.

6. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    לאלו שמטילים ספק ביכולת עלה ירוק לשנות:
    אני בטוח שיהיה שינוי, למה? כי כמעט בכל מצב אפשרי - הממשלה הבאה תהיה צרה ותהיה חייבת את המלפגות הקטנות. במצב כזה לכל מפלגה יהיה כח עצום לדרוש דרישות בתמורה לכניסה לממשלה.
    לראש הממשלה יש כח רציני לקדם חוקים של מפלגות בממשלה שהרי אם לא - הם יפרשו ויפילו/יחלישו את הממשלה.

וזאת בנוסף לתמיכה חיצונית ממפלגות אחרות כמו מר"צ וחכ"ים אחרים כמו ינון מגל.

7. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    חברים, שמעתם את המצע של עלה ירוק? המטרה העיקרית שלהם היא להעביר חוק אשר יקבע כי אם אוספים כ200,000 חתימות של אזרחים על הצעת חוק (בלי שחבר כנסת הגיש, כמו משאל עם) , הצעת החוק תובא להצבעה בכנסת.
    זה כוח אדיר לכל קבוצה בעם, בתנאי שהיא גדולה מספיק.
    וככה התחילה הליגליזציה בכל אחת מהמדינות החוקיות בארה"ב.
    לי זה מתאים. אין לזה קשר לאיזה צד במפה הפוליטית משתייכים.

8. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    מה יש לכם? הלגליזציה דופקת בדלת, אנשים כבר התפקחו לגבי התחום הרפואי ואף אחד כבר לא יכול להפחיד אותנו עם סיפורי זוועה אחרי מה שקרה בארצות הברית. וכשכולם בוכים על יוקר המחיה, מודל קולורדו יקרוץ לכל הלפידים והכחלונים שמתים כבר לנכס לעצמם את הדימויי של מושיעים כלכליים.

אין יותר פחד והפחדה, רק אטימות וחוסר מוטיבציה להתעסק בזה.

אם הם יכנסו הם יצליחו, וגם אם הם לא יכנסו יש הרגשה שהגראס לא ישאר באותו מעמד חוקי עד 2020, אין סיכוי שב-2021 הגראס הוא עדיין עבירה פלילית.

9. danielmm

danielmm חבר חדש

לייקים:
    1
    זה לא פועל ככה בכנסת אתה לא צריך 61 קולות כדי להעביר חוקי מספיק 15-20 זה תלוי בחוק,אם הם יהיו בממשלה יהיה להם מאוד קל להעביר את החוק והוא יעבור מהר כי הממשלה תדחוף את ההצבעה ,אם עלה ירוק לא יהיו באופזציה(אני לא רואה סיבה שהם לא יהיו בממשלה תאמת סתם זורק מצב) יהיה להם תקציב של הרבה כסף לפרסם את עצמם ואתהחוק ויהיה באז גדול לחוק ויש גם הרבה חברי כנסת ממפלגות שונות(תמר ינון מגל ) שהצהירו שהם תומכים בליגלזציה אז יצא שיש כמות מצביעים שמספיקה להעביר את החוק ,למפלגות יהיה להם קשה להסביר בתקשורת למה הם לא תומכות בחוק כשעלה ירוק בכנסת.

10. אישאיש

אישאיש חבר חדש

לייקים:
    0
    רק עלה ירוק!
    נתקדם צעד צעד למטרה, גם אם יהיה לעלה ירוק 3 מנדטים ולא נעבור
    זה צעד ענק ובבחירות הבאות כבר נכנס אין מה לעשות, בלי זה לא תהיה לגליזציה לעולם.
    עד שאנשים יתעוררו ויקלטו שהם לא היחידים שמצביעים לעלה ירוק.

חלאס להיות חיילים של השמאל והימין כרגע שתיהם
    רואים בנו פושעים אז הם לא ראויים לקולות שלנו.

11. דוקטור

דוקטור חבר חדש

לייקים:
    1
    רק עלה ירוקק. בעזרת השם נעשה ונצליח ... לא לשכוח קנ בקלפי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!