1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לאדות אבקנים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י tamiro, ‏11/3/15.

1. tamiro

tamiro חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם, קניתי את הg pen של סנופ דוג ורציתי לדעת אם מישהו יודע אם אפשר לאדות בוופורייזר הזה גם אבקנים שמצטברים בגריינדר ככה נקי לשים את זה במיכל של העשבים ממה שידוע לי הוא מיועד לעשבים יבשים אז מישהו יודע?

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לבד אני לא בתוח שאפשר אבל אתה יכול לשים בתוך קצת ירק ולפזר עליו את האבקנים (שים קצת אבקנים פעם ראשונה, אבקנים זה מטורף)

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    טריכומות לא אבקנים, תוכל גם לערבב אותם עם פרח גרוס ולאדות

4. tamiro

tamiro חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה

גם ... ? אז גם נקי אפשר או רק לערבב עם פרח גרוס ?

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    נקי אני לא בטוח, זה תגובה מאחד הפורומים בחו"ל לגבי העניין של הטריכומות (kief)

6. tamiro

tamiro חבר חדש

לייקים:
    0
    נראה לי שאני לא אסתכן בלהרוס את המכשיר אז גם אני לא ינסה את זה , אבל לאדות עם פרח מעורבב בזה נשמע אחלה ...
    תודה אחי !

7. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אפשר קצת פרטים על המכשיר? איך מזמינים, מאיפה וכמה עולה? אני ממש רוצה וופורייזר, גם כדי לנסות להפסיק עם הסיגריות. ואיך היית מתאר את זה בהשוואה לעישון? ואיך יודעים שכבר אין יותר מה לשאוף? מה הטעם? יוצא עשן?

סליחה אם נסחפתי...

8. tamiro

tamiro חבר חדש

לייקים:
    0
    את המכשיר אפשר להזמין מאתר teva nature הוא עולה שם 220 ש״ח או שאתה יכול ללכת לחנות שלהם טבק בר בת״א כמו שאני עשיתי ולקנות במקום אבל אז לקחתי את המכשיר האחרון שהיה להם מה ג׳י פן של סנופ דוג . אני עוד לא עישנתי עם זה טבק כי אני לא רוצה שיהיה שם טעם של סיגריות אז אני מעשן רק ירק וזה אחלה של דבר נותן טעם טוב וכיף לעשן בזה . יש לך חלונית שקופה שאתה יכול להסתכל על מה שמילאת או לפתוח ולהסתכל ואם זה שרוף אז סימן שאין יותר מה לסחוב וכבר לא יוצא עשן אבל בכללי שאתה מעשן בופורייזר הזה ספציפית יוצא מלא עשן כי הוא לא בדיוק מאדה הוא שורף את הצמח. החנות נמצאת ברחוב שדרות יהודית 28 בת״א . בהצלחה

9. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אתה יכול פשוט להזמין מחו"ל ולחסוך גם כסף, לארץ לפי דעתי יגיע בלי שום בעיה פשוט תגיד לטבק או שזה סיגריה אלקטרונית.

10. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    כשאמרתי להפסיק סיגריות התכוונתי שבוופורייזר לא צריך לערבב עם טבק חחח, וככה זה עוזר להפסיק. אבל תודה על התשובה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!