1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיות קשב וריכוז

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י meiryanko, ‏21/3/15.

1. meiryanko

meiryanko חבר חדש

לייקים:
    0
    מחפש זן שיכול לפקס אותי במהלך לימודים. מעוניין להתחיל תואר שני. יש לי בעיות קשב וריכוז ולא רוצה להתעסק עם ריטלין. מחפש את הזן המתאים. להבנתי צריך שילוב היברידי של סאטיבה ואינדיקה.50/50. אציין שמצאתי כמה זנים ברשת (למשל סינדרלה 99) , הייתי שמח אם מישהו בעל ניסיון יחווה דעתו..לכל הפחות יספק כיוון. ​

2. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    תחפש ב-leafly

3. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
  4. meiryanko

meiryanko חבר חדש

לייקים:
    0
    הסתכלתי .יש מידע אבל לא שמות זנים. הבנתי שצריך אחוז cbd גבוה

הסתכלתי .יש מידע אבל לא שמות זנים. הבנתי שצריך אחוז cbd גבוה

5. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    מה ז״א? אחרי סינון אתה מקבל דף עם שמות של זנים ובתוך כל קישור את הפירוטים שלו. מה הבעיה?

6. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אני גם שמעתי על ה-Jack Herrer בתור זן שעוזר לבעיות קשב וריכוז... תנסה לשאול או לחפש מידע בפורומים אמריקאים, כי עם כל הכבוד לפורום המכובד שלנו, שם יגיבו לך אנשים שיודעים בדיוק מה הם מעשנים, והייתה להם גם את ההזדמנות לעשות השוואות בין זנים שונים. פה בארץ רק מי שמגדל לעצמו או קונה ישירות ממגדל/מקבל רפואי יוכל לתת לך המלצה לזנים ספציפיים, וגם לא לכל החברה בארץ שיודעים מה הם מעשנים יש את אותה בעיה שלך יש.

ד"א אני מכיר אישית מישהו שהירק עוזר לו עם בעיות קשב וריכוז, שאכטה לפני השינה ולמחרת הוא לא צריך ריטלין ולא כלום, ואין לו מושג איזה זן הוא מעשן!

אתה שואל כאן כי הקנאביס עוזר לך ואתה מחפש זן ספציפי שיעשה את זה טוב במיוחד, או שאתה שואל כי אתה לא מעשן ומעדיף להתעסק רק בזן שמכוון ספציפית לבעיה שלך?
    כי אם מדובר באופציה ב' אז הייתי ממליץ לך קודם כל להתנסות קצת עם חברים.

ולגבי היחסים בין סאטיבה לאינדיקה... עד כמה שידוע לי, היחסים לא באמת משנים יותר מידי... זן אחד של 50\50 ישלח אותך למיטה ואחד אחר ירומם אותך. על אותו משקל זן של 70\30 לטובת אינדיקה יכול להיות מעורר, בעוד שזן אחר של 80\20 לסאטיבה ירדים אותך.

היחסים משוקללים לפי כל הסולמות באילן היוחסין של הזן, ובכל ירידת סולם מתקבלת גנטיקה שונה, זה פשוט לא אינדיקציה לכלום.

7. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אתה בטוח ש-cbd? אני דווקא חושב שמנות קטנות קטנות של thc, שגילו שיש לזה השפעה חיובית על קליפת המוח ושזה מקושר לכל מיני אלמנטים קוגנטיביים... (סלח על הכלליות, אני לא זוכר לפרטי פרטים - אבל בגדול אני כן יודע שמנות קטנות => קליפת המוח => קשור לפרמטרים קוגנטיביים).

אולי משהו בסגנון של שאכטות קטנות בפרקי זמן קבועים יכול להיות אידיאלי... גם לקרוב משפחה שלי זה משפיע על היום שאחרי ולא ישר אחרי השאכטה.

***במחשבה שניה קח את זה בעירבון מוגבל ביותר כי השורה האחרונה שכתבתי - זה ניחושים והשערות*** אבל אם תנסה בכל זאת ליישם את זה ולראות אם זה מועיל במשהו או לא, תחזור עם תשובה ;)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!