1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התחלתי גידול ב01.03 האם הם בסדר ?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י no_one165, ‏23/3/15.

1. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    התחלתי לגדל גידול גרילה בערך בראשון למרץ או השני לא בטוח . בכל מקרה אני שמתי בעציצים רק אדמה וקומפוסט שבא ביחד אם האדמה (לצערי לא הצלחתי להביא פריילט והומס מסוכן מידי ) . בכל מקרה בנתיים אני משקה את הצמחים יום כן יום לא בערך משהו כמו 2 פקקים של מים . האם זה בסדר ? הנה תמונות :
    1)[​IMG]
    2)[​IMG]
    3)[​IMG]
    4)[​IMG]
    5)[​IMG]
    6)[​IMG]

ועוד בעיה שיש לי . שעוד מעט הקיץ וכמו שכולנו יודעים החום בארץ הוא קשה מה לעשות בשביל שהצמחים לא יפגעו מהחום ?

2. דוקטור

דוקטור חבר חדש

לייקים:
    1
    טוב ככה ראשון לשלישי קצת מוקדם אבל לא נורא .. אתה צריך פרלייט לאדמה אורירית .. הם עוד קטנים אבל נראים בסדר .. והשקייה זה רק שהאדמה יבשה תכניס אצבע לאדמה 3-5 ס׳׳מ אם יבש שתקה מהלב לא להגזים

#2 דוקטור, ‏23/3/15
    נערך לאחרונה ב: ‏23/3/15
  3. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    איך אני יכול לשים פרלייט ? כבר שתלתי את הצמח ואני לא רוצה להוציא אותו מהאדמה מספיק הוצאתי אותו כבר פעם אחת

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אם שתלת אותם כבר אז עזוב, בנוגע לקיץ יש לך עוד זמן לדאוג לזה למרות שבישראל הקיץ יכול להתחיל כבר היום :)

בכל אופן אם זה ממש בעייתי מבחינת הטמפרטורות אתה יכול להכניס עוד מאווררים או להוסיף אפילו מצנן/מזגן נייד - אני יודע
    שזה לא הפתרונות הכי זולים אבל הם אמורים לעשות את העבודה...

5. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1

איזה מאוורים ? זה גידול גרילה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!