1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הדרך לגליזציה!!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י דוקטור, ‏22/3/15.

1. דוקטור

דוקטור חבר חדש

לייקים:
    1
    טוב אם לא יהיה משהו בנידון לא יהיה שינוי .. מה אתם אומרים לעשות שוב כמו ליל הבנגים הגדול?? איפה מתחילים לארגן את כל זה ?? גם אלה שמגדלים וגם אלה שלא שיהיו שותפים

2. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    לדעתי אנחנו צריכים לפעול כמו האמריקאיםולתקוף את מערכת המשפט, בג"צים של רפואי עד שיהיה פה 215 שרופא משפחה ירשום, מפה לשם דעת הקהל תיפתח ונוכל לדהור לכוון הלגליזציה... אם היה לי הזמן הייתי לוקח יוזמה בפניות אישיות לאורן, ברקת, ושלומי סנדק, ואם היה מתמזל מזלי והיו עונים החתימה הראשונה על עצומת החולים הייתה של אמא שלי

3. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אבל אני סטודנט, ומאמין שאנשים בעלי יכולת יקחו את היוזמה... אם הייתי נטול תקווה כנראה שהייתי נכנס למאבק הזה למרות העומס בלימודים

4. דוקטור

דוקטור חבר חדש

לייקים:
    1
    הבנתי אותך ... רעיון נחמד מישהו יכול לתקשר עם האנשים הנכונים להקים הפגנה או איך שתקראו לזה ... אני יודע שאתם רואים תתגובה יאללה אל תיהיו ישנונים .. רעיונות הכל מתחיל בקטן בבקשה בואו נעשה מהפך של היגיון בריא

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הרעיון עם הבגצ"ים נשמע טוב.

יש עו"ד בקהל?

6. מעשן

מעשן חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה טועה הבדל בן אמריקה לפה, זה האנשים, שמה אנשים ימכרו גם מול שוטר עם צריך, כמה אנשים מוכרים בפינה ובאיזורים מסויימים פשוט יגשו אליך עם אתה נראה מתעניין, שם אנשים מעשנים גוינטים בים ברחובות מסוימיים חופשי, שם יש איזורי גידול ענקיים שככה תמיד יהיה עודף של גראס ולא חוסר, פשוט צריך לעשות פה כמו שם, פשוט להתחיל לא לספור תשוטרים ולהיות עם אשכים.

וגם מכיר שוק, תאמין לי שכל גרע נתון בארץ יש מעל 10 טון קנאביס , הקטע הוא שרצו שמכירים יגיעו לשמיים, בגלל הביקוש והמשטרה שכל מה המענין אותה זה מעשנים.

#6 מעשן, ‏24/3/15
    נערך לאחרונה ב: ‏24/3/15
  7. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    שמעתי פעם רעיון ממשיהו, לא לוקח קרדיט... קובעים יום ושעה שכל המעשנים, קלים כבדים, הורים, עורכי דין שמעשנים , כולם כולם, הולכים להסגיר עצמם לתחנת המשטרה הקרובה. מציפים את כל תחנות המשטרה בעשרות אלפי אנשים שמסגירים עצמם על ביצוע ה"פשע החמור" ושימוש בצמח האסור...
    מה לדעתכם יקרה?
    דרך אגב, אני מוכן !

8. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    האנשים פה שונים מארה״ב
    יש פה אזרחים פראיירים שבמקום לצאת למחות,לעשות משהו,יושבים בבית כותבים פוסט זועם בפייסבוק

9. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    למשטרה בישראל לא אכפת אם יהיו אלפי אזרחים נודניקים בכל תחנה.
    הם פשוט יגידו לך לעוף מהתחנה. או שהם יפוצצו אותך במכות. מה שבא להם באותו רגע...

10. דוקטור

דוקטור חבר חדש

לייקים:
    1
    תחשבו על זה ותראו שהדרך מאוד פשוטה ללגליזציה .. רק צריך את כל הקומץ האנשים שיהיו ביחד וככה רק אפשר .. רעיונות חברים למי אפשר לפנות לארגן איזשהוו מחאה או משהו כזה

11. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    אנחנו לא קומץ אנשים
    יש הרבה יותר מעשנים ממה שאתה חושב אבל לצערי רובם שומרים אתזה בשקט וגם ימשיכו לשמור

12. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    היה כבר ליל הבאנגים, היה צעדה בתל אביב ותאמין לי שהמשטרה יודעת בדיוק מה קורה במסיבות טבע וכמה שהן נפוצות.

כולם יודעים שכולם מעשנים ולאף אחד זה לא מדגדג את הבוהן!

צריך להגיע לראשים ולפגוע בהם אישית - נ ק ו ד ה !

יעל גרמן, וגמזו, והשלישי, וכל השראלים למיניהם צריכים לקבל בראש על התעללות, ומניעת מרפא, והזנחה של החולים, והכנסת אינטרסים פרטיים לקופה ציבורית, ועל כ דבר הכי קטן שאפשר לזיין אותם עליו. אחרי שאלה יאכלו חול ואבנים היורשים שלהם כבר יתייחסו לנושא בצורה אחרת.

מה הסיכוי שפייגלין עושה קאמבק לליכוד ומציע את עצמו לתיק הבריאות?? איזו פנטזיה אה?

13. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    צריך לשלב את מה שאמרת עם הפגנות אלימות

14. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    מה לעשות , רוב האנשים שמעשנים לא חיים על זה , אלא לוקחים את זה כהנאה צדדית מידי פעם וזה לא גורם מניע בחיים שלהם כך שהם לא מרגישים צורך עז לצאת לרחובות ולחשוף את עצמם בשביל זה

15. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    גם חלק גדול פשוט מפחדים לאבד את מקום העבודה/לימודים שלהם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!