1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יומן גידול auto northern lights + שאלות

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י w.e.e.d, ‏12/3/15.

1. w.e.e.d

w.e.e.d חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם !!! אחרי הרבה נסיונות גידולים קודמים החלטתי לנסות שוב והפעם עם ציוד מלא ומותאם ... לפני הכול אני רוצה להגיד תודה לזרע ישראל שדאג לי לזרעים אחלה שרות ולא הרבה זמן ... להלן רשימת הציוד בקרוב אני יעלה תמונות ... אז ככה :
    1. מנורת hps 6600w דואל ספקטרום
    2. ריפלקטור אמריקאי מותאם למנורת 600w
    3. אוהל גידול darkroom 120) 120×120×200)
    4. מפוח Vk_125
    5. אדמה של הידרו שופ premium mix
    6. וונטה slf_125 (מכניס לתוך האוהל )
    7. מד טמפ' ולחות (הידרו-שופ)
    8. מכשיר אדים קרים
    9. אדניות 30 ליטר ×3 שחכתי את השם אבל הפתוחות עם החורים מסביב ( אשמח אם תתקנו אותי )
    10. ×2 טיימר חשמלי ( אחת למנורה ואחת מכשיר אדים קרים ).
    11. מאוור לחדר הגידול 6 אינץ קליפס.
    אז אחרי כל רשימת הציוד אני יסביר מה עשיתי ... שתלתי שלושה זרעים אוטומטים מסוג נורתרן לייטס בתאריך : 26/2 השתילה הייתה ללא הנבטה וישירות באדנית הגדולה כי לפי מי שהבנתי הצמח האוטומטי לא אוהב שמעבירים וזה מקצר לו את תוחלת החיים שגם ככה היא קצרה ... ההנבטה הייתה בתאריך 6/3 אחרי שהזרע ישב באדנית ופה הייתה הפדיחה שלי הצמח נבט אבל עקב פורים לא הייתי בעיר והצמח נישאר מונבט 3 ימים ללא אור ואויר טוב ולכן 2 מתוך 3 נמתחו לי קצת ... האחרון בדיוק יצא כך שהוא היה עדיין במצב טוב (הוא היה בדיוק ביציאה מהאדמה )...עקב הלחץ מיהרתי וישר הפעלתי את כל המערכת לפי 18/6 הורדתי את גובה המנורה משו כמו 45 ס"מ מהשתיל ניסיתי יותר קרוב אבל היה חם מידי ... כרגע מצב החדר הוא בין 25 ל 27 מעלות באור ולחות 58 ל 65 בלילה הטמפרטורה היא בין 18 ל 22 והלחות 65 ל 68 ....
    אז אחרי הכול יש לי כמה שאלות שאני ממש אשמח אם תוכלו לענות לי עליהם : 1. האם אכלתי אותה עם הזרעים וכדאי להתחיל מחדש ?
    2. האם אני יכול לשלב צמח נקבי בזמן הגידול האוטומטי ?
    3. האם היבול ייפגע עקב המתיחה ?
    תודה רבה ואשמח אם תוכלו לענות לשאלותיי שיהיה לכולכם יום אש :)

2. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    1.למה שתתחיל מחדש?
    2.אם זה נקבי 100% אין סיבה שלא. קח בחשבון זמני אור/חושך.
    3.לא נראה לי. אפילו יתכן יבול רב יותר. אם זה נמתח מאד, תוסיף קצת אדמה.

בהצלחה ורוצים תמונות ;)

3. w.e.e.d

w.e.e.d חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל תודה רבה על התגובה ...
    לפי מה שהבנתי ביגלל שהזרע אוטומטי אז מחזור החיים שלו קצרים וביגלל המתיחה זה משפיע עליו הרבה יותר מאשר זרע נקבי רגיל ... ועוד שאלה קטנה ... כדאי להתחיל לדשן אותו עם הביו גרו ?? תודה רבה אחייי !!!

4. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    לא נראה לי שמתיחה תשפיע בצורה דרסטית. יש לך עציץ גדול שיהיה לשורשים מספיק מקום לגדול. אז תהיה רגוע.
    אישית, איני מכיר ביו גרו. אם זה דשן של שורשים - אז בהחלט ניתן.

5. w.e.e.d

w.e.e.d חבר חדש

לייקים:
    0
    סבבה אחי תודה רבה :)

6. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    נשמע גידול מרתק - נשמח אם תשתף אותנו גם בתמונות...בהצלחה!

7. w.e.e.d

w.e.e.d חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים ...
    קצת נעלמתי עקב חוסר בזמן לא הספקתי לעדכן... לפני הכול אני ישמח אם מישהו יוכל לשים לינק איך לעלות תמונות בצורה אנונימית כי קצת הסתבכתי ... תודה מראש .
    אז ככה :
    הנביטה הייתה בתאריך : 6.3 ×3 צמחים אחד לי השני כל הפרטים הכללים למעלה ... 2 מתוך הצמחים התפתחו ואחד ממש איטי וקטן לעומתם כניראה זה הגנים לקחתי את זה בחשבון מה לעשות אלו זרעים אוטומטיים ... ההשקייה הריאשונה התבצעה בתאריך 13.3 שבהשקייה הזאת לא הוספתי דשן ..בהשקייה השניה שהתבצעה בתאריך 20.3 השקתי עם תוסף מסוג atami soil booster. 0.1. מ"ל על 1.5 ליטר מים. , התוסף הזה בעצם תורם לגזע גדול וחזק ותורם רבות בהתפתחות העתידית של הצמח ההשקיה השלישית הייתה ב 27.3 ונתתי את אותו מינון של הדשן ... מתחילים ליראות התפתחות ענקית מיום ליום ...
    טמפ בחלל הגידול ביום 22.8 - 25 ומצב לחות ביום 50-60 בלילה - הטמפ צונחת ל 16.8 והלחות עולה ל 60 _63.
    כמה שאלות שאשמח לתשובה עליהן :
    1. השקיה הבאה להמשיך עם האטמי ולשלב עם ביו בייז ? נתקעתי עם זה את האמת כי זאת פעם ריאשונה שאני משתמש ב אטמי והבנתי שהם מאוד מרוכזים...
    2. איך אני מעלה עוד את הלחות ?? הוספתי עוד מאוורר והמכשיר אדים עובדבאופן קבוע ..

תודה רבה לכל העונים והעוזריםםם שבוע אש אנשים יקרים !!!

8. תייר

תייר חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל בהצלחה חבר :)
    דבר שני לשאלתך העציצים עם החורים הם עציצי איירפוט לפי מה שאני יודע...לגבי הלחות מנסיון אישי הלחות עולה מאידוי מים או משהו בסגנון אז נסה אולי להכניס דלי עם מים רותחים כמה פעמים ביום אבל תבדוק טוב טוב טוב לפני מה ההשפעה של זה על הצמחים...אולי המנהלים פה יוכלו לייעץ לך יותר מדוייק...לפי מה שקרה אצלי אחי הלחות פשוט עולה עם הצמיחה ככל שאתה תתקרב לתקופת הפריחה אחוזי הלחות ילכו ויעלו ושים לב שלא יעלו מעל 80 או 85% לחות...
    לגבי הדשנים אני הבנתי מחבר קרוב שאם תלמד להשתמש בדשנים כמו אטאמי או האסי במינון נכון תקבל תוצאות הרבה יותר גדולות ומשביעות תיאבון מהביו ביז (שהוא כשלעצמו אחלה סט אבל בוא נאמר ש....אפשר להגזים איתו הכל בסדר :) )
    ו...ים הצלחה אחי שתף אותנו בתמונות הנה קישור לאתר אנונימי
    http://postimage.org/ אההההה ותמיד תשתמש בת'ור

#8 תייר, ‏30/3/15
    נערך לאחרונה ב: ‏30/3/15
  9. w.e.e.d

w.e.e.d חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל תודה רבה על היחס ... אני יענה וישאל בצורה יותר מסודרת...
    1. כן זה עציצי איירפוט (שכחתי את המושג )
    2. הצלחתי לעלות את הלחות את האמת עם קרח ...
    3. לגבי הדשנים יש לי את כל הערכה של ביו בייז אבל קניתי גם את אטאמי סויל בוסטר ואת האטאמי בלומבאסטיק השאלה אם ביניהם יש דשן שאני צריך לשלב מהביו בייז ?? ובהשקייה הבאה כמה דשן אני צריך לשים מהאטאמי סויל בוסטר ?? ההשקייה הבאה תהיה לדעתי ביום ה 31 של הצמח מאז הנביטה ... השאלה מה כמות הדשן שאני צריך לתת ? ומאיזה ??
    4. שמתי את הרשת של הסקרוג כ 30 סמ מגובה הצמח האם זה הזמן ??

תודה רבה ויום מצוין :)

10. תייר

תייר חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי מפה אני כבר לא יודע סליחה :)
    אני לא מכיר את האטאמי מקווה להכיר אותם יותר במחזור הבא...אני לראת סיום יש ל=יומן גידול עגבניות שווה לעקוב בקרוב פרק סיום חחח
    והרשת לפי מה שאני קראתי הגובה שלך סבבה לגמרי עכשיו רק תתחיל לסדר...וכמובן שעדיף עצות ממי שכן התנסה עם רשת
    שוב...ברכה והצלחה חבר

11. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    מציע שתקרא את המינונים המומלצים של היצרן. עם הביוביזז אין יותר מידי סכנה - אבל שים לב שעם הבלומבסטיק צריך להיות זהירים, אולי כדאי
    שתתחיל איתו במינונים נמוכים ותעלה בהדרגה...

12. w.e.e.d

w.e.e.d חבר חדש

לייקים:
    0
  13. w.e.e.d

w.e.e.d חבר חדש

לייקים:
    0
  14. w.e.e.d

w.e.e.d חבר חדש

לייקים:
    0
  15. w.e.e.d

w.e.e.d חבר חדש

לייקים:
    0
    חברים קודם כל אני רוצה להגיד תודה למי שהגיב וניסה לעזור / עזר .....
    1. התמונות מה 5.4 ...
    2. באחת התמונות צילמתי את העלה מקרוב בכוונה יש כמה נקודות כאלה ואני לא כל כך הבנתי ממה הן נובעות אשמח אם תוכלו לעזור לפני שזה יתפשט ...
    3. הסתדרתי בסוף עם האטאמי ולמדתי איך להשתמש בהם לכל המעוניינים על רגל אחת העניין איתם הוא שהם הרבה יותר מרוכזים ולכן מסוכן לעבוד איתם בכמויות גדולות ואצלהם כן עובד נמשפט " כל המוסיף גורע " גורע זאת מילה קלה לעומת מה שקורה עם מגזימים חחחחח מחברים עם ניסיון ... לעומת הביו בייז שהוא הרבה יותר עדין וקל לעבוד איתו בניגוד לאטאמי אם נגזים טיפה זה לא ייגמר באסון ... ככה שלא מומלץ להרביץ איתו גידול ריאשון ..
    4. אז ככה נתונים כללים על המצב בחלל הגידול טמפ' ביום : 23/25 _ בלילה : 16/18---------לחות ביום : 53/56 בלילה : 70/80 את האמת זה ממש משתנה מהשקייה להשקייה כי למשל ביומיים שאחרי ההשקיה אני ביום. מגיע ל 21 מעלות ו 61 אחוז לחות ...
    5. אני יחסית מבסוט מההתקדמות מחכה לשמוע ממכם מה אתם חושביםםם יום אש לכולם וחג מלא בפרחים !!!

16. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    קצת קשה לראות עם התמונות והאור אבל בסך הכל עושה רושם שהם במצב טוב :)

17. yaya

yaya קנאביסט

לייקים:
    113
    איך העלתה לחות אם קרח ???
    לכמה זה העלה לך? ומיכמה?
    עוד תמונות אולי ?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!