1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אחוזי thc

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י פרח של בחור, ‏17/11/13.

1. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    מישהו יודע כמה thc יש בחמסה ובדולר??

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    לא יודע בנוגע לכל מוצר כשלעצמו, אבל שמעתי על תוצאות מדגימות אקראיות שנתפסו באיזור ה-%2-%7 לחשיש, ו-%10-%12 לפרחים. כמובן שגם היו מקרים של %15 ומעלה. ממוצע.

3. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני לא יודע את האחוזים של החמסה ,וגם זה לא על קו אחד ה% thc יש סוגים שונים של חמסות ודולר זה דיי חדש ,אבל אני ילמד אותך איך להבדיל בן חומר טוב לרע,

ריח ככל שהריח טוב יותר ,ככה אתה יודע שמודבר בחומר טוב. (וככל שהריח מעורבב כזה ככה החומר פחות טוב.)
    אם זה קשה מדיי (ברמה שאתה צריך ממש להשתגע בשביל לחתוך אותו) אז החומר חרא, אם זה בינוני כזה או רך החומר אמור להיות ברמה סבירה + , עד היום הסוגים הכי טובים של חשיש שניסתי , היו רכים כמו מרגרינה)

4. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    אני יודע לזהות בין חשיש טוב לחשיש מסריח אחי, סתם שאלתי בשביל הידע הכללי עניין אותי כמה אחוזים יש בזה
    תודה בכל מקרה

5. psyh8x

psyh8x חבר חדש

לייקים:
    0
    25 אחוז חרא = 25 אחוז צמיגים וחומרי בעירה = 25 אחוז מחזקי טעם וריח סגנון אציטון וחומרים כימיים לחיזוק הסטלה והתמכרות - ו25 אחוז חשיש שמתוכו יש אולי 3 אחוז thc
    על פי בדיקה של חבר במעבדה .
    החום בארץ זה קקה

6. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה יכול לפרט יותר זה נשמע לי לא הגיוני שזה מה שכולם מעשנים

7. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אז מוכרים לו חרא חשיש, אני וחבר לקחנו למעבדה כדיי לבדוק מה דחפו בפנים סוג של חמסה (מלפני חצי שנה), ותדע לך שזה בלי רעלים ושכולו קנאביס (כן כן מה ששמעתה) יש ויש, יש סוחרים שמוהלים ויש שלא, אבל כל המהילה קורת בארץ, במצרים יש עודף חום והם מקבלים מהמברחים פו הרבה מזומנים.

8. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    זה לא נכון..
    אין שום קשר בין הרכות לרמת חומר, זה סתם מיתוס.
    החשיש הכי טוב שעשינתי בחיים שלי היה חשיש מרוקאי טרי שבא בחתיכה כל כך דחוסה וחזקה שהדרך היחידה לטחון אותה היה עם מקססת ברזל לכמה דקות..
    חשיש איכותי אגב לא נשרף הוא מתחיל לבעבע ומיד מתקשה שמפסיקים לשרוף..

שמישהו יזמין ערכה http://cannalyticssupply.com/
    אני מאמין שיש הרבה אנשים שמתעניינים בזה (מצד שני זה עולה כמו 6 גרם)

#8 mrkush, ‏18/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏18/11/13
  9. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    תוצאות ראויות מגיעות מ-hplc.

10. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני דיברתי על החשיש הישראלי , אם תמצא חשיש בארץ שהוא קשה רצח שתצרך מקססת ברזל בשביל לקסס אותו, (אל תחשוב לקנות אותו) , אני לא דיברתי על כלל החשיש, פעם היה ג'אראס הודי,(באיזה קיבוץ ליד הבית שלי) שהוא רך אכו שרמוטה כמו פלסטלינה , הסוטול של החשיש הזה, אני אומר לך היה החזק ביותר שנתקלתי בו אחי, פה בארץ הרב ככל שזה רך זה יותר מפציץ.

11. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אז זהו שגם אני חשבתי ככה עד שלפני כמה ימים קניתי חום שנראה ומרגיש כמו זבל, שלא הוציא ריח עד ששברתי חתיכה ממנו אבל אין ספק שהוא היה אחלה של חום ויותר טוב מהדולר שהרבה יותר רך..
    נשבע לך חצי מהפעמים אני חושב שהחשיש מגיע רך כי הוא מתחמם בביצים של הדילרים חח

12. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    mrkush,
    הקיט שהצעת לא בודק את כמות ה THC, אלה רק נוכחות שלו.
    אם יש 3% או 30% התוצאה תראה אותו דבר.
    ובכל מקרה, הקיט יקר בטירוף.

13. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    החשיש הזה שאתה מדבר אליו שהוא קצת קשה (זה דולר) אבל זה ברמה קושי בינוני ואמרתי שברמה הזאת זה בסדר לקנות וגם רצוי.
    החום הרך וארוך הזה שרץ, זה חמסה מפחידה ,ולא דולר.

החשיש שמגיע רך זה שיטה שמכינים אותו, כדיי שיהיה יותר נפח, ובגלל זה החשיש הקשה מאוד פה בארץ ,מהול בזבל ,ולא בקנאביס.

ועד היום לא נתקלתי בחום שלא מוציא בכלל ריח (יש כאלה שיותר קשה לזהות) אבל לא נתקלתי בחום בלי ריח (כנרא החוש ריח שלי יותר מפותח) אני רגיש לריחות.

#13 niv, ‏19/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏19/11/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!