1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול מאקרו/גטו

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י JaJa-Min-Jah, ‏6/5/15.

1. JaJa-Min-Jah

JaJa-Min-Jah חבר חדש

לייקים:
    0
    יש פסיגים בחוץ, הם עברו לעציץ גדול עם אדמה נכונה ומוכנה לשבועיים/שלושה של שמש ישראלית ואז השאיפה היא להכניס לגידול מאקרו במארז מחשב,

המדריך באתר לא ברור בלשון המעטה, יש למישהו עצות לסט-אפ ותמונות? הכתבות בחו״ל מספקות תמונות ורשימת קניות שאי אפשר להשיג בהום סטנר/אייס הביתי.

אשמח לעזרה והכוונה והמלצה, מתי כמה איך זמנים ואיך מונעים גובה לא רצוי?
    תודה!

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אחי אתה לא צריך הרבה בכלל
    מחשב ישן, מיילר וכלי עבודה
    אם יהיה לי כוח אעלה תמונות מהמחשב שלי

3. JaJa-Min-Jah

JaJa-Min-Jah חבר חדש

לייקים:
    0
    ממש תודה על כלום?

אני צריך בעיצוב סידור המחשב עצות ממי שעשה כמה גובה לתת באיזה שתיל(בגידול חוץ ב38 ליטר העציץ שהיה לי היה גדול מכל המארז מחשב). כמה וואט? לשים חוצץ? כמה זמן אורך הגידול? מה הזמן הוגטטיבי המינילי שאפשר לתת לצמח במצב כזה?

מידע מפורט לא זריקת מוטיבציה- אבל תודה פלוקס

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    תאורה: נורת CFL חזקה משולבת (125W), או כמה נורות CFL חלשות יותר, זו למשל יכולה לעשות את העבודה:

http://www.hydrogarden.co.il/products/231733

רק תשים לב שאם אתה לא לוקח את זו אז לדאוג שיהיה משהו שיענה על הצורך של הספקטרום האדום עבור הפריחה.

העציץ: במקרה הזה ייתכן ועדיף אדנית על פני עציץ "עמוק" מכיוון שגם ככה אין הרבה מקום לגובה. אדנית ארוכה עם גובה
    של מספר סנטימטרים אבל שנכנסת בול בתוך המארז תיהיה מעולה.

איוורור: כדאי להתקין בצד המארז מאוורר של מחשב (או למצוא מאוורר קליפס מתאים) כדי שידאג לתנועת אוויר בחלל.

זמן הצמיחה: תלוי מאוד בכל מיני פרמטרים משתנים שמשפיעים על קצב הצמיחה. בגדול הייתי אומר שבין שלושה לשישה שבועות
    צמיחה זה סבבה - אבל כמובן שרצוי לשים לב לאופן ההתפתחות כדי שלא להגיע למצב שתהיה צפיפות יתר בזמן הפריחה.

מקווה שהייתי לעזר...

5. BilBool

BilBool חבר חדש

לייקים:
    0
    מבחינת סטאפ ל pcgrow
    מארז
    נייר מיילר
    מנורה- cfl- בתכלס עדיף כמה שיותר מנורות ולא אחת גדולה מכיוון שחדירות האור של cfl נמורה מאוד, לכן עדיף אם תפשר 4-5 נורות של 32w בחלל שיתנו אור גם מלמעלה וגם מהצדדים זה יהיה טובה יותר לצמח.
    חשוב לשמור על ספקטרום צמיחה/ פריחה- בצמיחה ניתן אור לבן 6500k ואור צהוב 2700k ביחס של 75-25 כלומר על כל מנורה צהובה יש 3 לבנות. בפריחה הופכים ספקטרום.
    עציץ- 38 ליטר לא רלוונטי פה אחי, רק הצעץ גדול יותר מהמארז שלך.
    מה שכן הייתי ממליץ לך לעשות הוא ככה-
    עציץ 7.5l airpot, , תעשה חור בקוטר 25ס"מ ברצפת המארז. תדחף את העצית לתוך החור ככה שכל העציץ יושב מחוץ למארז חוץ מהחלק העליון. זה מ פנה לך 20 ס"מ לגובה שזה המון בחלל כזה קטן. את המארז תגביה שישב על ספרים או משהו. אני בניתי רגליות מעץ.
    לגבי איוורור- מאוררים של מארז מחשב יעשו את העבודה תצטרך 3-4 בשביל לשמור על טמפ טובות. בחודשי הקיץ תצטרך מזגן בחדר בכל מקרה.
    זמן צמיחה- תלוי - בחלל כזה קטן המטרה שלך היא לנצל את השטח כמה שיותר. לכן עובדים עם קיטומים/קשירות/ סקרוג וכד'.. תפרוס את הצמח שלך על כל החלל וברגע שהחלל מבחנתך מספיק "מלא" אז תפריח.

את התאורה הייתי מתכנן שתהיה ורטיקלית כלומר עולה ויורדת ולא מקובעת לתקרת המארז.

בהצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!