1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טריפ רפורט סלוויה x40 ועזרה עם HWBR

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י אלמוג, ‏9/5/15.

1. אלמוג

אלמוג חבר חדש

לייקים:
    0
    היי מדובר בפעם שנייה שאני מעשן סלוויה בפעם הראשונה עישנתי סלוויה רגילה לא מחוזקת 2 ראשים אחד אחרי השני עם לשמור 20 שניות בערך וזה היה מוזר לא קרה כלום רק לא יכולתי לעשות פעולות פשוטות לשתים שלוש דקות כמו ללכת הלכתי עקום כזה ולא יציב לשתות מים (היה לי קשה לבלוע) וכו' הפעם הראשונה הייתה לבד,מוזרה,ומאכזבת.. כמה ימים אחרי קיבלתי את הx40 שהזמנתי קראתי לחבר טוב החשכתי את הבית לגמרי חוץ מטיפה אור מהחלון ועשיתי לי ראש מפלצתי הפלתי שמרתי בריאות נשכבתי על הספה מתאפק לא להוציא את העשן 5 שניות חבר שלי שואל אותי איך?? עדיין מחזיק 10 שניות מתאפק לא להוציא אבל אני מרגיש שזה כבר יוצא סוגר את הפה לא מבין מה קורה לי בדרך כלל איך לי בעיה להחזיק גם שלושים ארבעים שניות (סתם לניסיון לא עם סלוויה כמובן) ופה פשוט לא שלטתי בזה כל העשן יצא לי מהאף ותוך כדי שהעשן יוצא כבר לא הייתי בחדר לא זוכר מהרגע הזה כלום (עדיין לא מבין את המעבר הזה ממש כשהחוויה התחילה להיגמר (זה היה בפלאשים ולא ברגע שזה הפחיד אותי עוד יותר)לא הבנתי לאן אני חוזר (לסלון שלי שבו עשיתי את הראש) כאילו כל הזמן הזה לא הייתי שם בכלל אלא כל הזמן הייתי בחוויה עצמה ורק אחרי כמה דקות קלטתי מה באמת נכון? (החוויה או המציאות (הסלון) איפה באמת הייתי?. לקח לי זמן להבין שהתחלתי בסלון..) אני זוכר שטיילתי/הלכתי עם עוד כמה אנשים (אבל הם לא היו בדיוק אנשים. פרצופים אני לא זוכר שראיתי אבל כולנו כולל אני היינו גבוהים עם בגד שנראה כמו האוהלים האלה של האינדיאנים הלבן עם המקלות המשולש הזה רק שזה היה הבגד של כולנו והמקלות של האוהל היו היו חוט שתפר את הבגד וכובע שמכסה את כל הראש מסתיר הכל חוץ מהפנים) הלכנו הליכה קצרה ליד ( פה כבר הכל מעורבב לי) אני זוכר שעברנו ליד כפר בצד שלו מצד ימין שלי לא ראיתי מה היה אבל אם אני לא טועה היה ים או מדבר משהו פתוח ומצד שמאל זה היה כפר וגם שוק ואז מדבר ריק ואז מקום שהזכיר חוף בטבריה אבל זה לא היה החוף ועוד כמה מקומות שאני לא יכול בדיוק לתאר ( לא זוכר את כל הפרטים) את החלק הזה אני מסיים כאן כי זה כל מה שאני זוכר עד כאן עברה דקה בערך על כל הקטע הזה ואז מתחיל משהו אחר ממש לא ברור תוך כדי שהלכנו הכל השתנה אני לא בטוח אם זה קרה תוך כדי הליכה או שפתאום טסתי או עפתי או נשאבתי מהם אין לי מושג מה גרם לי לזוז ככה אבל הרגשתי שהכל (כל העולם כל מה שראיתי מולי פשוט נמשך לאחור) ואני יכולתי להסתכל רק קדימה ורק כתף ימין שלי איכשהו אחזה במשהו או שמשהו אחז בה ומנע ממני לזוז אחורה ביחד עם הכל הפסקתי להימשך והכל נמשך אליי מכיוון שנעצרתי ואז איכשהו זה הרגיש לי כאילו אני ברכבת שטסה במהירות מפחידה ואני דבוק לקיר שלה ( וזה הזוי כי הרכבת לא נוסעת קדימה אלא אחורה ואני דבוק לקיר שלה אבל עדיין באותה נקודה (לא נמשך עם כל העולם אחורה) התקרבנו לתוך הר שיש בו את הפתח מעבר של הרכבת אבל הוא היה צר מדי ואני נדבקתי אליו תוך כדי שהוא גם נמשך אחורה ואני שט בתוכו הכל החשיך והתחושה שכל הגוף שלי נמשך אחורה,למטה, כבר לא יודע איך לקרוא לזה התחילה להיות מאוד מוזרה (לא הצלחתי להבין אותה) ומכאיבה משם החלפתי עולמות אפשר הלגיד מתוך החושך של ההר הגעתי לקצה גג של בניין (כל הכח משיכה חזר להיות רגיל) ורק הכתף שלי עדיין יש עליה כח והיא מחזיקה אותי מחובר לבניין אבל כל המשקל של הגוף שלי מושך אותי למטה משם הגעתי לכביש ( בלי לראות את הדרך למטה פשוט הגעתי) וחצי נבעלתי בתוכו רק הכתף שלי נשאבת למדרכה ומחזיקה אותי שאני לא יפול שום דבר לא בלם אותי וזה לא הגיוני הרי אני בתוך הכביש ( דפוק לגמרי) משם זה הפך להיות פיר של ביוב התחלתי עם יד שמאל לנסות לשחרר את כתף ימין ממה שמחזיק אותה נפתח חלק מהבטון ומתחת למדרכה היה חדר או אולם ישבו שם אנשים מסביב לשולחנות ובדיוק מולי חבר שלי שאיתי בסלון מסתובב אליי עם הגב מהכיסא ואיתו ישבה עוד בחורה משם מתחילים פלאשים שאני רואה מסתכל אליי באולם לזה שאני בסלון שלי רואה מולי את השידה הטלוויזיה וכו' ככה איזה חצי דקה באותו רגע זה היה מלהיב ולא מפחיד בכלל עכשיו אני כותב את זה יום למחרת ויש בי קצת פחד שום דבר שם לא היה כל כך הגיוני (פיזיקה איך שהכל זז /אני לא הייתי אני הייתי בהתחלה דמות אחרת אחרי זה אני בכלל לא בטוח שהייתי משהו אני עדיין לא מבין את הכל אך אני מתכוון לנסות שוב ואשתף
    למסקנות מה שעשיתי בסלון עצמו לא היה הגיוני אבל קצת מחבר לי את החוויה ומה שקצת הימם הפלתי את הראש החזקתי בערך 15 שניות הוצאתי את כל העשן ומפה אני נותן את התיאור של חבר שלי כי אני בכלל הייתי בכל החוויה שסיפרתי עד עכשיו ואני לא זוכר שום דבר ממה שחבר שלי אומר כאילו לא אני הפעלתי את הגוף הפלתי את הראש נשכבתי עברו 15 שניות נהייתי סהרורי לגמרי חבר שלי אומר לי כמו החולי נפש שאתה מסתכל להם בעיניים ואתה קולט שהם בכלל לא איתך הם במקום אחר. קמתי מהספה הסתובבתי מסביב לשולחן ( שולחן זכוכית שנשבר בקלות) והתיישבתי עליו על כל הדברים קססה כוס שתייה טלפון כל מה שהיה שם ישר חבר שלי קם הרים אותי הושיב אותי על הספה ניסתי לקום אך לא הייתי יציב ( נופל לא יכול ללכת) וחבר שלי מושיב אותי ככה במשך דקה שתיים מחזיק אותי מהכתף שלא אקום זהו זה לסיכום החוויה היתה נחמדה ומסקרנת הרבה יותר מהלא מחוזק. בהחלט מנסה את זה שוב בתקווה להספיק להפיל שתי ראשים כי החוויה הייתה מאוד קצרה וזהו מה אומרים על החוויה??

קניתי גם הוואיין בייבי וודרוז קילפתי ארבע זרעים כמו שצריך השריתי בלימון אחד סחוט לרבע שעה ולאחר מכן עוד 10 דקות במים חמימים ירדה עוד קליפה לבנה למרות שלא ציפיתי שתישאר ניקיתי אותם גרסתי ובלעתי הטעם לא היה נורא אבל גם לא אהוב במיוחד ממליץ ישר לבלוע בלי ללעוס אכלתי אותם בשעה עשר ושעתיים לפני זה אכלתי שקשוקה למרות שהבנתי שכדאי להיות על בטן ריקה אך לקחתי את הסיכון של הבחילה עברו 40 דקות מתחיל להרגיש קצת יותר קליל ממה שהרגשתי לפני ועירני (די מפתיע כי הייתי עייף) עושה ראש של ירוק ומתיישב לראות טלוויזיה עברה שעה אין סטלה חזקה בראש כמו שציפתי אבל מרגיש דומה להרגשה של md עושה עוד ראש מתחילה חדות בראייה פתאום מתחיל לאהוב קולט שזה לא חלש כמו שזה מרגיש לפתע כל הגוף שלי רפוי בדיוק ישבתי בנקודה לא כל כך נוחה של הספה אבל כל הגוף שלי היה רפוי משוחרר לגמרי כאילו אני בחופשה ועכשיו נחתתי חדר במלון כל הרעננות הזאת כמו של חופשהבאה לי ממש טוב (סטלה ראשונה מהזרעים לא ידעתי למה לצפות) בשלב הזה כבר קראתי לזה md טהור מכיוון שהכל הרגיש לי ממש טוב אותו אפקט כמו עם הmd רק שלא היו לי נעילות וחרדות כאלה והכל היה בהיר לא חשוך כמו הmd הכל צלול וקליל ולא כבד בכלל לא נתקע על דברים מאוהב בסביבה וכו' שזה תופעות שאני מאוכזב שהmd מביא איתו לא הייתה לי שום בחילה גירוי או כאב בטן אפילו לא קטן אך ורק לרגע אחד לאחר שעתיים וגם שתיתי תה ירוק עם דבש וזה עבר עכשיו אני שוקל לקחת קצת יותר זרעים בכיוון העשר אפילו יותר מישהו ניסה ויכול לשתף האם זה יהיה הרבה יותר עוצמתי ומעניין (כי זה לא הלהיב במיוחד) או באותו כיוון רק יותר משחרר אשמח לתשובה תודה ושבת שלום אנשים

2. marom10987

marom10987 חבר חדש

לייקים:
    5
    זה חוקי בכלל? מאיפה הזמנת? כמה זה עולה?< זה מסוכן? כמו אסיד ונייס גאי וכל החרא?

3. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    חוקי בארץ.
    בכללי זה לא מסוכן, ההשפעה נמשכת 5-15 דקות. זה צמח טבעי.

4. short rider

short rider חבר חדש

לייקים:
    7
    מאיפה הזמנת? או שגידלת בעצמך?

5. FFDP

FFDP חבר חדש

לייקים:
    1
    הרגע השוואת אסיד לנייס?!
    אתה, אדוני, צריך לעשות בדק בית.

ganja man אוהב/ת את זה.
  6. marom10987

marom10987 חבר חדש

לייקים:
    5
    אני יודע ששתיהם מסוכנים ולא טבעיים בגלל זה כתבתי אותם באותו הקשר

7. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    אי אפשר להשוות ניס ואסיד אחי, פשוט אי אפשר

8. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    רק אותי מעצבנת טרימינולוגיית ה"טבעי" "לא טבעי" הזאת שכל כך נפוצה בקרבי צרכני קנאביס? מישהו פעם אכל צפע במקום נחש גומי כי האחד טבעי והשני לא?

9. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    חנקתם כבר אנשים שחושבים שגראס זה רק פלוסים וזה צמח כל יכול

10. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    סוף סוף יש מישהוא בקהל שאפשר לדבר איתו!

ONE-DROP-TO-THE-TOP אוהב/ת את זה.
  11. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אסיד בכלל לא מסוכן כמו נייס
    לא ניתן לגדל בארץ זה צמח שצריך לחות וטמפרטורה גבוהים
    אם אתה מתעקש אתה יכול לבנות טרריום/חממה ולגדל בתוך (זה 100% חוקי בארץ)
    או שהאפשרות השנייה היא להזמין מפיטריית הקסם

12. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    וואלה אני אכלתי פעם עשר זרעים. ממליץ לך לקלף טוב טוב את הקליפה זה ממש חשוב וללעוס כמו מסטיק עד שהם ממש לא לעיסים יותר כמו עיסה ואז תבלע . לי זה הזכיר אסיד רק הרבה פחות ויזואלי וקצת שונה, יותר תופעות לוואי ויותר חלש בהרבה. תהנה !

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!