1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס באמסטרדם לפני צבא (ממוין למודיעין)

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י Wiz Khalifa, ‏22/5/15.

1. Wiz Khalifa

Wiz Khalifa חבר חדש

לייקים:
    0
    אז חשבתי באיזה פורום לשאול את זה, והבנתי שפה אני יוכל לקבל את העזרה הטובה ביותר.
    אז אני הייתי מעשן בעבר די הרבה, בתדירות גבוהה והפסקתי בגלל הצבא, בינתיים אני ממוין למודיעין ומזה אני חושש, שאני לא אעבור את הסיווג הביטחוני בגלל זה. אז לבינתיים אני בהפסקה.
    אז הדילמה שלי היא כזאת:
    חברים שלי נוסעים לאמסטרדם כטיול לפני צבא, ואני עוד לא בטוח אם עברתי והגעתי לשלב הסיווג הביטחוני או לא, ורציתי לדעת אם אטוס לאמסטרדם ואעשן שם קנאביס, אותם אנשים בצבא יראו את זה ב"עין רעה" כמו שאומרים, וזה יכול לפגוע לי בקבלה לחיל.
    אשמח לתשובות מאנשים שהיו במצבי, וגם אם לא מי שמבין ויודע משהו בנושא, אודה לו מראש :)

2. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    לא יקבלו אותך אם תגיע לשלב הזה ״מלוכלך״..עדיף להמנע ליתר ביטחון

3. Wiz Khalifa

Wiz Khalifa חבר חדש

לייקים:
    0
    אם בארץ אני בכלל לא נוגע, אני פחות או יותר הפסקתי וגם לא ממש רוצה בארץ. זה גם בעייתי?

4. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אתה חוזר לארץ מלוכלך. נקודה.
    זה היגיון פשוט, תשאל עוד אנשים

5. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    מסכים חלקית עם Mr.Weed,לא כדאי לחזור 'מלוכלך' , יכול לעשות לך בעיות
    אך אם ישאלו אותך אם עשנת פעם ותגיד שכן לא יעשו לך כלום, אתה חותם על טופס שאומר שלא תעשן יותר עד סוף המילואים

6. Wiz Khalifa

Wiz Khalifa חבר חדש

לייקים:
    0
    יש פער זמן גדול בין היום שבו אני חוזר מאמסטרדם לבין הגיוס שלי, כמעט 3 חודשים.
    ולפי דעתך הם התעמקו בנושא הזה של העישון, כמה ולמה?

7. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    אני חושב שהם יותר שואלים בקטע של לראות אם אתה אומר את האמת, ואם אתה משקר והם מגלים אז יעיפו אותך.

8. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    אם זה ככה אז סע ותכחיש אם ישאלו אותך לגבי עישון

9. Wiz Khalifa

Wiz Khalifa חבר חדש

לייקים:
    0
    לא עדיף להיות אמין ולהגיד ששם עישנתי ובארץ אני לא נוגע ולא מתכוון לגעת?

10. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    חוק ברזל תלמד - תמיד תכחיש . כל עוד אתה מעשן אל תנסה לצאת הילד התמים והטוב , זה לא יילך לך.

vvasili אוהב/ת את זה.
  11. ganjasmoker

ganjasmoker חבר חדש

לייקים:
    0
    תגיד שלא עישנת בחיים, לא ישאלו מעבר.

12. Mentol

Mentol חבר חדש

לייקים:
    4
    אני עשיתי סיווג - עברתי- אבל טעות חיי היתה להצהיר שעישנתי. 7 שעות של זיוני שכל רציניים אבל רציניים ביותר של המתחקרת. הבתזונה רצתה להגיע איתי למספר מדוייק של עישונים אמרתי לה שאני גם יכול להגיד לה 5000 ושאין לי מושג.. ישבה לי על הראש עד שהגענו למספר .. היא בטוחה שהצלחנו אבל סבבה..
    הם לא עושים בעיות אם תיהיה כנה ותסכים לחתום שאתה מוותר על עישון עד סוף יימך בערך.. חוץ מזה אם תגיד שלא עישנת בחיים ותיהיה מוכן גם לשתן במידה ותתבקש (אל תציע מיוזמתך זה יישמע מחשיד) לא יעשו לך כלום וימשיכו איתך הלאה.. פשוט תתעקש שלא עישנת וכשישאלו אותך בסיווג אם באמסטרדם לא עישנת תגיד שאתה יודע שעישנת שם רק פעמיים וגם לא קנית את זה אלא לקחת כמה שאכטות מחברים וממש לא יצא לך לשלם שם על חומר.
    בהצלחה חבר

13. Wiz Khalifa

Wiz Khalifa חבר חדש

לייקים:
    0
    וואה וואה חחח הלחצת אותי טיפה...
    קודם כל לאיזה תפקיד עשית סיווג ביטחוני? (אם אתה יכול להגיד כמובן)
    אני ממוין למודיעין אז אני לא רוצה לקחת סיכון שיעשו לי פוליגרף (למרות שאני די בטוח שלא יעשו כי זה הרבה כסף אם אני לא טועה)

14. מיסטר ג'וני

מיסטר ג'וני חבר חדש

לייקים:
    2
    חצי מהדברים שקראתי פה לא רק שלא מדייקים, אלא חלקם אפילו לא נכונים ואף מטעים.
    לצבא לא באמת אכפת מה עשית באזרחי כל עוד ברגע שהם צריכים אותך אתה נקי (מהיותך מלשב תפסיק לעשן אם אתה מפחד). תכלס מלא במודיעין מעשנים ואני מכיר באופן אישי כמה. כל עוד לא תופסים אותך או לא עושים בדיקות לחפש אתה בסדר. אני מציע לך בכלל לא למתוח את הגבול.
    אמסטרדם? לך על זה. תתפרק. אין להם יכולת להגיד מילה, לא ביצעת אף עברה פלילית. מה שכן, תדאג בשלושה חודשים שאחרי לא לעשן בכלל וכך גם בתקופת הצבא.

אנשים - אל תגידו סתם, תסבירו, אבל תנו הסבר מלא.
    סיווג בטחוני? שטויות. תענה שעישנת פעמיים , אחת באמסטרדם והפעם הראשונה שעישנת היה בישראל (תתן תקופה של יותר משנה. עדיף שנתיים שלוש תלוי בגיל שלך)
    בהצלחה!

15. Wiz Khalifa

Wiz Khalifa חבר חדש

לייקים:
    0
    לגבי הדבר האחרון שאמרת, התכוונת שאני אגיד להם שעישנתי באמסטרדם וגם בארץ? אבל נראה לי שעדיף שאני לא אגיד שעישנתי פעם אחת כי זה בתכלס לא נכון ואני גם לא אחד שיודע לשקר, לא עדיף להגיד את האמת? (בארץ הפסקתי לפני חודש+, אם אני אגיד להם שלא נגעתי בזה הרבה זמן זה יספק אותם?)

16. כיוון

כיוון חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי שאלה אגב לגבי צבא ומודיעין ,בעוד כחודש וחצי יש לי צו ראשון ולא עישנתי כבר שבוע כשעישנתי זה לא היה הרבה עכשיו אם ישאלו אותי אם עישנתי אז מה לענות? אם אגיד שכן אז זה לא יכול להשפיע על הנתונים שלי? (קבא,דפר) ואם לדוגמא אשובץ למודיעין ואצטרך לעבור סיווג בטחוני אז אני לא יוכל להגיד שעשינתי כי זה פאק באמינות שאמרתי בצו ראשון שלא עישנתי ובסיווג אגיד שכן.. ומצד שני גם יכולים לעשות פוליגרף בסיווג לפי מה שהבנתי.. עצות? (ברור שאני לא מעשן מעכשיו עד הצו ראשון שהוא בעוד כחודש וחצי )

17. Wiz Khalifa

Wiz Khalifa חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה עוד לפני הצו ראשון אז אין לך מה לדאוג, לרוב הם לא שואלים בצו ראשון לגבי סמים. (את אף אחד מהחברים שלי לא שאלו). במודיעין נראה לי אבל אני לא בטוח, שאת הנושא הזה הם בודקים בסיווג ביטחוני אבל אין לך מה לדאוג כבר מעכשיו.
    ולפי דעתי עדיף להגיד את האמת, אבל השלב הבא שלי זה סיווג אז רציתי קצת להתייעץ עם האנשים פה. ופוליגרף עושים רק לתפקידים ספציפיים מאוד כי זה נורא יקר (אני משער שלכל האלה שממוינים לשחקים וחבצלות, תלפיות וכו'.. שהם מסלולים נורא איכותיים בצבא)

18. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    תגיד שלא עישנת, הם בכלל לא עובדים עם מעבדות, רק עם פוליגרף. איזה סיווג אתה צריך לעבור? איזה מספר?
    לי יש 3 נראה לי, אני חושב שזה אומר סודי... פוליגרף זה דימיוני שיעשו לי ולכל מי שבסיווג שלי, יש אלפים על אלפים עם אותו סיווג כמו שלי.

אין סיבה שתגיד להם שעישנת בכלל, אלא אם אתה הולך להיות איזה שוס או משהו מטורף או 2 ואז יש צ'אנס שעוד תעבור פוליגרפים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!