1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סטלה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י idoido, ‏30/5/15.

1. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    עישנתי היום מדיום כמעט נקי בחצי דקה כמעט מהפחד שיתפסו אותי כי הייתי בבית, ב1 בבוקר וחזרתי למיטה, זה היה אחרי שראיתי סרט אימה מוות רצחני משהו כזה תאמת די סרט מפחיד,
    עכשיו כל הסטלה אכלתי הזיות, נזכרתי בדברים שהייתי קטן ממש ודמיינתי אותם בראש שלי התחלתי פתאום לחשוב על איך העסק של אבא שלי ניראה ועל ילדים מהשכבה שלי ופשוט אכלתי כאפות והזיות ותמיד זה קרה לי בקטנה אבל אף פעם זה לא קרה לי כלכך חזק וממש ממש נבהלתי מזה תאמת רעדתי גם קצת, התחלתי לעשות תנועות מוזרות עם הידיים כאילו אני רוקד רציני אף פעם לא קרה לי
    למישהו זה קרה פעם?

2. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    וואו.... איך יכול להיות שלכל כך הרבה חברה פה מהפורום יש סיפורים בסגנון הזה ואני פגשתי רק בחור אחד בחיים שלי שיכול לעשן רק אינדיקה אחרת הוא אוכל חרדות.

אתה בן אדם שמקבל את זה טוב, אבל הפעם אכלת כאפה?
    אני לא מסוגל לדמיין את הצמח החמוד הזה עושה לי משהו רע.

אבל מה שאני כן יכול זה להגיד שאולי זה נראה כאילו אנשים הופכים לאדישים עם זה, אבל תכלס אם תשימו לב בתוך עצמכם זה מעצים תחושות והרגשות. צחחק מתגבר אבל גם רעב מתגבר וגם פחדים וחרדות עלולים להתגבר. אם אתה בתקופה רעה זה עלול לחדור לך לסטלה ולהשתלט עליה (בעיקר בסאטיבות שמתאימות את עצמן למצב רוח, אינדיקות יוצרות סטלה יותר צפויה)

3. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    חחחחחחחח נשמע שנהנית :)

idoido אוהב/ת את זה.
  4. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    צמח הקנאביס זה צמח נפלא, אבל גם קטלני! אני תמיד הסתכלתי עליו כצמח תמים שיכול להרים מצב רוח ממתחת לאדמה.
    עד שיום אחד ניסיתי זן ממש ממש חזק (ותבינו, 4 ג׳וינטים ביחס של 30/70 לטובת הפארש).
    וסאטלה העלתה לי זיכרונות כואבים וקשים.

לדעתי אם כבר לעשן, לעשן בכיף. בסבבה. אולי עם חברים טובים, אולי ליד איזה נחל. אבל לעשן בכזה מצב? פשוט לא.

כאמור, הצמח הזה יכול לעשות לך פלאים, אבל אם תזלזל בו יותר מדי הוא ייתן לך כאפה מצלצלת

idoido אוהב/ת את זה.
  5. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    מסכים.
    עדיף לעשן שאתה שלם עם מה שאתה עושה ולהיות רגוע.

6. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    זה נשמע כאילו אתה מחפש לעשות בלאגן איפה שאין

7. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אם לא ידעת עד עכשיו אז תדע שחשוב מאוד ה set & setting. אם אתה במצב רוח של אימה - זה הכיוון שאליו תלך.

8. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    תודה רבה אחים שלי, אתמול ישבתי בגקוזי בית ריק הדלתי מדיום וואלה היה מושלם, באמת אף פעם לא יחסתי לזה כלכך הרבה חשיבות למה שעובר עלי ואיפה שאני עושה את זה

Mr.Weed אוהב/ת את זה.
  9. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    סטלנים בשביל סטלנים :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!