1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זקוק לעזרה בקבלת אישור לחולה קרוהן (גסטרו)

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י danielmorad, ‏13/11/13.

1. danielmorad

danielmorad חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום אני דניאל ואני חולה קרוהן מגיל 15 המחלה לא קלה ואני מטופל בתרופות מזיקות למי שמכיר ''רמיקייד''
    הבנתי לאחרונה שחולי קרוהן יכולים לקבל רישיון ושהעישון יכול להפחית את הדלקת ולהשבית את המחלה
    ואני מחפש רופא שמוסמך לספק רישיון ומטפל במבוטחי קופת מכבי
    מצאתי רק רופא אחד שמוסמך (שמטפל בחולי גסטרו) וזה ד''ר גיל מורלי
    אשר אינו מטפל במבוטחי מכבי אלא אם יפנו אליו באופן פרטי וכל פגישה תעלה ''רק'' 500 שקל
    גנבה!!!
    אז אשמח אם תוכלו לעזור לי ולמצא לי רופא שיטפל בי ויספק לי רישיון בלי שאצטרך לשלם אלפי שקלים בשבילו
    אז לסיכום רופא גסטרו שמטפל במבוטחי קופת חולים מכבי

2. Snoop Lion

Snoop Lion חבר חדש

לייקים:
    0
    ולקנות ברחוב חמש ב500 זה לא גניבה, אחי אל תיתפנק תוציא 500 זה שווה כול שקל תאמין לי.

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    גסטרו\קרוהן = כאבים בקיבה (לא?)
    אם כן אתה יכול לנסות לפנות לד"ר קרן ברקת שיף שהיא רופאת כאב והיא מאד מאד תומכת ולהגיד לה שהכאבים בעקבות המחלה שלך בלתי נסבלים.
    ברמת העיקרון הרופא המומחה שלך (רופא גסטרו) שאתה מטופל אצלו במכבי יכול לרשום לך את ההמלצה, אם הוא בעד או לא זה כבר סיפור אחר.

חוץ מזה שמה שהבחור מעליי אמר נכון - אני סובל מכאבים כרונים ואני מתרוצץ כרגע בין רופאים שירשמו לי המלצה, זה לא פשוט הדבר.
    אם אתה כל כך בטוח שאותו ד"ר ירשום לך המלצה - תוציא את ה500 ש"ח האלה ותהיה בריא [:

4. נראה לי שכאן יוכלו לעזור לך:
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com/עזרה-בקבלת-אישור-קנאביס-רפואי/

5. WhiteAce

WhiteAce חבר חדש

לייקים:
    0
    מוטי, בחייאת - אתה כל הזמן מפרסם את אותו קישור - רק שאף אחד לא באמת מקבל מענה בטופס הזה (ותאמין לי, ניסיתי כבר לפחות 6-7 פעמים...) אז אולי כדאי לתת מקורות יותר ריאלים... (אפילו את שלומי שלוקח כסף על ייעוץ - אבל לפחות הוא עונה...)

6. Chronist

Chronist חבר חדש

לייקים:
    0
    נסה את החבר'ה במחלקת הגסטרו בבי"ח שיבא - ד"ר בן חורין, ד"ר להט, ד"ר גרינר.. הם כבר חידשו לי את האישור בעבר מספר פעמים ללא התנגדות רצינית..

7. Mutagen

Mutagen חבר חדש

לייקים:
    0
    באמת הרבה כסף, גם אני הייתי אצלו, אבל שווה כל שקל...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!